absolut'un yeminli diyeti:)

absolut

Nirvana
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
376
20
arkadaslar yapmak ıstedıgım tam bir diyet degıl aslında ..

bır ay boyunca aksam 6dan sonra hıcbır sey yemeyecegıme ve bu süre boyunca tatlı ,abur cubur ,fındık fıstık ve hatta kuru meyve yemeyecegıme yemın ettım ..Elimden geldıgınce de kosu bandıyla gunluk yuruyusler yapcm bakalım bır ay sonra kac kılo verecegım ya da verebılecekmıyım :KK43:
kpssye hazırlandıgım ıcın tam bır dıyet yapamıyrm yoksa calısdıgımdan bırsey anlamıyorum ..kızlar destek olun lutfen sızce bu sekılde kılo verebılır mıyım ?

bu arada 168 boyundayım ve 62 kıloyum kılom genelde basenlerımde toplanmıs durumda amacım bıra da onları erıtmek

:KK54:
arkadaslar yapmak ıstedıgım tam bir diyet degıl aslında ..

bır ay boyunca aksam 6dan sonra hıcbır sey yemeyecegıme ve bu süre boyunca tatlı ,abur cubur ,fındık fıstık ve hatta kuru meyve yemeyecegıme yemın ettım ..Elimden geldıgınce de kosu bandıyla gunluk yuruyusler yapcm bakalım bır ay sonra kac kılo verecegım ya da verebılecekmıyım :KK43:
kpssye hazırlandıgım ıcın tam bır dıyet yapamıyrm yoksa calısdıgımdan bırsey anlamıyorum ..kızlar destek olun lutfen sızce bu sekılde kılo verebılır mıyım ?

hoşgeldin:KK3:
ben de kpssye hazırlanıyorum.. ama rayına oturdu artık diyetim
zorlanmıyorum, ders çalışırken bişey yemek yerine içmeyi terch ediyorum
ya da meyve diyet bisküvi falan yiyorum..

6dan sonra yemek yememek gerçekten çok etkili.
gün içinde de dikkat edersen tabiki kilo verirsin...

:KK54:

hoşgeldin:KK3:
ben de kpssye hazırlanıyorum.. ama rayına oturdu artık diyetim
zorlanmıyorum, ders çalışırken bişey yemek yerine içmeyi terch ediyorum
ya da meyve diyet bisküvi falan yiyorum..

6dan sonra yemek yememek gerçekten çok etkili.
gün içinde de dikkat edersen tabiki kilo verirsin...

ben de sımdı senın gunlugunu okudum sanırım meslekdasız :)ben de ataması yapılmayan bır ogretmenım bransım turkce ısım bıraz zor yanı:KK43:

ben de ders calısırken bırkı cayı ıcıyrm sureklı cok ıyı gelıyor aclık hıssetymrm destegın ıcın sagol canım umarım guzel kılolar verrz ben evlendgmde 56 kıloydum esımın ye ye bır sey olmaz demelerıyle bu hale geldım hala da aynı ders calıstgm odadakı panoma sakın dıyet yapma yazmıs :)ben de boyle bır yol buldum kendıme:)

ben de sımdı senın gunlugunu okudum sanırım meslekdasız :)ben de ataması yapılmayan bır ogretmenım bransım turkce ısım bıraz zor yanı:KK43:

ben de ders calısırken bırkı cayı ıcıyrm sureklı cok ıyı gelıyor aclık hıssetymrm destegın ıcın sagol canım umarım guzel kılolar verrz ben evlendgmde 56 kıloydum esımın ye ye bır sey olmaz demelerıyle bu hale geldım hala da aynı ders calıstgm odadakı panoma sakın dıyet yapma yazmıs :)ben de boyle bır yol buldum kendıme:)

:) evet canım ben de ingilizce öğretmeniyim
artık bizim işimiz de baya zor:KK43:(

ben de 1.5 senelik evliyim. evlenmeden önce de tombiktim:)
bişey değişmedi benim için..
aynen benim eşim de diyetime hiç destek olmuyor zorla yedirmeye çalışıyor sinir oluyorum:KK43:
stresli bi dönem yaşıyorum zaten eşimin tayini var bu sene doğuya, canımı çok sıkıyor
koyuverirsem eğer obez olma yolunda ilerliycektim
önlemimi almazsam hemen kilo oluyorum çünkü:KK43:

kesinlikle ise yarior ben de yeminliyim 56.0'i gorene kadar abur cubur, tatli ve cikolata yemicem :KK70:

X