90 kg üstü olan var mı aramızda? Bu kilo öyküsü nedir?

kadinca34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Mart 2024
194
84
34
Merhaba aramızda 90 kg üstü olan var mı yoksa sadece ben mi 90 üstüyüm. 2 çocuk doğurdum ve oldum olası kiloluydum hiç zayıflamadım böyle devam edecek diye mutsuzum

Merhaba aramızda 90 kg üstü olan var mı yoksa sadece ben mi 90 üstüyüm. 2 çocuk doğurdum ve oldum olası kiloluydum hiç zayıflamadım böyle devam edecek diye mutsuzum
Ben ortaokulda 95 lisede 63 üniversitede 58 evlendikten sonra 84 dogumda 107 idim. Güncel kilom 96 bebeğim 11 aylık... Tek değilsin. Diyet yapıp yapıp gram kilo veremiyorum sinir hastası oldum

Ben ortaokulda 95 lisede 63 üniversitede 58 evlendikten sonra 84 dogumda 107 idim. Güncel kilom 96 bebeğim 11 aylık... Tek değilsin. Diyet yapıp yapıp gram kilo veremiyorum sinir hastası oldum
Sen en azından zayıf günlerin olmuş benim aksine hep kiloluydum. Nereye gidecek sonunuz bilmiyorum

Tam 90 kg'yum. Tabiki bu kiloma ulaşmaktaki etkenler evlendikten sonraki işsizlik ve hareketsizlik ,evdeyken bol bol yeme , doğum , tiroit ve şeker hastalığı🤦‍♀️

Abla başka konularda milletin yorumlarına sorunlarına saldircagina diyet yap diyet. Doksan nedir😉

3. Yavruma hamileyim ve 95 kiloyum.
Böyle devam edip etmemesi sana bağlı.
Ben şuan çok rahatsızım halimden. Umarım uzun sürmeden 70 lere düşebilirim

X