Yerleşme kanaması mı düşük mü yoksa adet mi lütfen yardım

carmencarmen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2024
14
1
26
Arkadaşlar merhaba hızlıca konuya giriyorum Ben 6 Nisan da adet oldum 3 gün sürdü zaten genelde adetlerim 3 veya 4 gün sürer her neyse yeni olmam gereken adet tarihi 6 veya 7 Mayıs olması gerekıyordu.Biz eşimle yaklaşık 6 7 aydır bebek planlıyoruz geçen ay adet tarihimden önce bi ara kanama yaşamıştım ama çok hafif leke gibi yerleşme falan sanmıştım ama sonra adet oldum zaten 1 2 gün sonra yani ara kanama denmez adet başlangıcı oldu.Ben dün yani adet tarihimden bugüne 21.gün de daha bir pembe kanama gördüm ama adet kadar yoğun değil tabiki yerlesme mi adet mi diye düşünürken ve yine mi hayal kırıklıgı diye düşünürken lavabo ya gittiğimde bi pıhtı geldi pıhtıyla beraber bir iki damlalık kırmızı kan ve sonrasında bir daha hiç Pıhtı gelmedi ve adet gibi devam etmeyen sadece peçete sildiğimde veya iç çamaşıra gelen bir pembe kanamam var ben düşük mü yaptım anlamadım o pıhtı ne alakaydı kafam allak bullak karnımda çok hafif sancılanmalar olmuştu ama lavaboya gidersin geçer ya o cinsten lütfen yardımcı olun fikirlerinizi merak ediyorum

Arkadaşlar merhaba hızlıca konuya giriyorum Ben 6 Nisan da adet oldum 3 gün sürdü zaten genelde adetlerim 3 veya 4 gün sürer her neyse yeni olmam gereken adet tarihi 6 veya 7 Mayıs olması gerekıyordu.Biz eşimle yaklaşık 6 7 aydır bebek planlıyoruz geçen ay adet tarihimden önce bi ara kanama yaşamıştım ama çok hafif leke gibi yerleşme falan sanmıştım ama sonra adet oldum zaten 1 2 gün sonra yani ara kanama denmez adet başlangıcı oldu.Ben dün yani adet tarihimden bugüne 21.gün de daha bir pembe kanama gördüm ama adet kadar yoğun değil tabiki yerlesme mi adet mi diye düşünürken ve yine mi hayal kırıklıgı diye düşünürken lavabo ya gittiğimde bi pıhtı geldi pıhtıyla beraber bir iki damlalık kırmızı kan ve sonrasında bir daha hiç Pıhtı gelmedi ve adet gibi devam etmeyen sadece peçete sildiğimde veya iç çamaşıra gelen bir pembe kanamam var ben düşük mü yaptım anlamadım o pıhtı ne alakaydı kafam allak bullak karnımda çok hafif sancılanmalar olmuştu ama lavaboya gidersin geçer ya o cinsten lütfen yardımcı olun fikirlerinizi merak ediyorum
Gebelik testi yapmadınmı hiç ayrıca adet dönemenize henüz var düşük değildir o adet olmuşsundur bide bebek düşündüğün için korunmasız ilişkiler de olabilir böyle şeyler yakında hamile kalırsın merak etme

canım geçen aydan kalan kist falan varsa o düşmüş olabilir normalde adetle atılıyormuş ben de yeni öğrendim belki odur düşük bu kadar erken olmazdı sıkma canını ovülasyon testi yap hemen belki de yumurta çatlama kanamasıdır yerleşme değilse benim de adetime 1 hafta var üç gün kahve rengi pıhtılı leke geldi kan testim negatif adetimi bekliyorum ovülasyon pozitif çıkıyor belki de yumurtlama kanamasıydı bilmiyorum doktorlarda hiç tatmin edici cevaplar vermiyorlar böyle birbirimize soruyoruz işte

Arkadaşlar benim de adetime daha 15 gün varken leke geldi kahverengi çamurumsuydu sınra biraz pıhtılı hal aldı ama silince gelen pede bulaşmayan bi kanam 1 gün az şekilde sürdü kesildi sizce adet mi oldum? Tedavi aşamasındayım adetin 3. Günü doktora gitmem gerekiyor ama ne olduğunu anlayamadım.

X