78,5 kilo ile başlangıç

Herkese merhaba :)
Bir türlü vakit bulup yazamadım
Yaklaşık 3 haftadır yediklerime dikkat ediyorum
79,5 tum en son geçen hafta tartıldım 77 olmuş acayip motive etti beni
Emziren bir anneyim çok katı diyet yapmıyorum ama ekmeği, tatlıyı, makarna,pilavı çıkardım hayatımdan
Günlük yediğim ekmek limitim max:2 bazende 1 oluyor
Şuan regl dönemindeyim şişkinlik olabilir
Amacım hızla giden kilolar değil, yeme alışkanlığımı değiştirerek kalıcı kilo vermek
Gün içinde kefir içiyorum tok tutuyor, yeşil çay içiyorum.
Sabahları ya ılık limonlu su, yada akşamdan bir bardak suyun içine koyduğum cevizli su içiyorum cevizde yumuşacık oluyor o tadı seviyorum
Yemeklerde de çorba yapıyorum mutlaka. Semizotu, biber ,tavuk,taze fasülye,nohut yapmaya çalışıyorum birde akşam yemeğin yanına salata kesinlikle çok tok tutuyor

Herkese bol eksiler :dua:
Harikasın canım✔️çok güzel program yapmışsın bizde bu sayfada o şekilde verdik kiloları ben sadece son bir kaç haftadır hızlı vereyim düğün var diye şok diyetleri deneyim dedim onlarıda beceremedim 😀en sağlıklısı senin yaptığın ✔️ bol eksiler

Ayyy vallahi diyeti bırakmadım ama bende Regl oldum iki gündür gene tatlıya aram çok iyi o yüzden keyfim yok 😀 ama bırakmadım şu tatlı krizim dindirebilirsem son gaz devam daha ben olduğum yerde sayıyorum 😀gene 71.5 oldum 😀😀😀
Şok diyet hızlı aldırır. 69 lara inmiştin di mi en son? Tekrardan dengeli bir plan yaparsın.

Bende isveçin 4.günündeyim 1.2 kilo vermişim..şok lardan sonra çok dikkat etmek lazım canım.
Evet ben bugünde 72.5 a çıktım çok güzel başladığım noktaya geri döndüm bir dahada şok yapmam 😀 aman sen dikkat et çok tehlikeli bence normalde diyetteyken 1 gün bozsam bile ertesi gün en fazla 200 gram oynardı bunda 2 günde verdiğim 2.5 kiloyu geri aldım çokda yemediğim halde😀

Evet ben bugünde 72.5 a çıktım çok güzel başladığım noktaya geri döndüm bir dahada şok yapmam 😀 aman sen dikkat et çok tehlikeli bence normalde diyetteyken 1 gün bozsam bile ertesi gün en fazla 200 gram oynardı bunda 2 günde verdiğim 2.5 kiloyu geri aldım çokda yemediğim halde😀
Sen niyeti bozma bir daha 🤗 En iyisi dengeli beslenmek ve spor yapmak.

[
Evet ben niyeti bozdum başıma bunlar geldi senin gibi iradeli olmam lazım bir an önce gitsin isteği beni mahvetti 😀✔ seni dinlicem ve dediğin gibi eskisi gibi devam edicem ✔
canım kilo verdikten sonra tekrar almamak için sağlıklı ve dengeli beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek gerekiyor. Benim hep yağdan gitti ve kas ta yaptım. İnşallah biraz daha verip sonra sabitleyebilirim. Sen şok diyetleri boşver geç olsun da güç olmasın.

20 nisanda diyet ve spor a başlamıştım. 2 ay geçti ve 10 kilo verdim. Tüm verdiğim kilolar yağdan gitmiş ve kas oranı artmış. 2 ay önce diyet gözümde büyümüştü. 2 ay geçer mi diye düşündüm ama sabır ve disiplinle bu sonuca ulaştım. Kendimi epey hafiflemiş hissediyorum, öz güvenim arttı. Şu an 2 sene önceki kiloma ulaştım. Normal kiloma ulaşmak için vermek istediğim 5 kilo daha kaldı. Onu da inşallah 1-1.5 ayda verebilirim.

Son düzenleme:
X