66 kiloyum hedef 63 nasıl kilo verebilirim 10 gunde

1905 1905

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2022
19
4
27
Bayrama fit ve zayıf girmek istiyorum 161 boy 66 kilo 63 olmama yardım eder misiniz bu bayram zayıf ve fit görünmem lazım boyum kısa olduğundan daha kilolu gozukuyorum önceden 85 tim ozan daha kolay kilo vermiştim şimdi takılı kaldım 66-67arasi degisiyo 63 olmam için 10 gunde 3 kilo vermeliyim küçük bebeğim var uzun yürüyüşler yapamıyorum lütfen yardım edin

Bayrama fit ve zayıf girmek istiyorum 161 boy 66 kilo 63 olmama yardım eder misiniz bu bayram zayıf ve fit görünmem lazım boyum kısa olduğundan daha kilolu gozukuyorum önceden 85 tim ozan daha kolay kilo vermiştim şimdi takılı kaldım 66-67arasi degisiyo 63 olmam için 10 gunde 3 kilo vermeliyim küçük bebeğim var uzun yürüyüşler yapamıyorum lütfen yardım edin
Suyu çoğaltıp pirinci, ekmeği ve şekeri bayaaa bi azaltırsan incelmeye başlarsın. Bir de gün içinde sürekli dans et mesela hep belini hareket ettir, çömelip kalk. 10 günde 3 kg böyle rahat gider

Suyu çoğaltıp pirinci, ekmeği ve şekeri bayaaa bi azaltırsan incelmeye başlarsın. Bir de gün içinde sürekli dans et mesela hep belini hareket ettir, çömelip kalk. 10 günde 3 kg böyle rahat gider
İns ya suyu bol içmeye çalışıyorum ins kilo verebilirim şeker pek kullanmıyorum ama kola çok içiyorum bırakamıyorum

İns ya suyu bol içmeye çalışıyorum ins kilo verebilirim şeker pek kullanmıyorum ama kola çok içiyorum bırakamıyorum
Kolayi birakmazsan kilo veremezsin,kola dedigin şeker orani yüksek,seker kullanmıyorum diyosun ama 1bardak kolada 22küp seker var
Bebegin kücükse leslie videosu açip evde yürüyüş yapabilirsin,mekik ve plank karin bölgendeki yağlari azaltmaya yarar,squat yap bacak ve kalcalarin sekillensin,karbonu kesip protein ve sebzeye agirlik ver saat 18.00 de engec yemegini bitirmeye calis

Kolayi birakmazsan kilo veremezsin,kola dedigin şeker orani yüksek,seker kullanmıyorum diyosun ama 1bardak kolada 22küp seker var
Bebegin kücükse leslie videosu açip evde yürüyüş yapabilirsin,mekik ve plank karin bölgendeki yağlari azaltmaya yarar,squat yap bacak ve kalcalarin sekillensin,karbonu kesip protein ve sebzeye agirlik ver saat 18.00 de engec yemegini bitirmeye calis
Sonuna kadar haklısın ama açlık orucuna bı geri dönebilir sen anca bırakabilirim göbek çok yok ama yinede var kalcam çok kız 2 yaşında ama kimsede durmuyo yani birine emanet edemiyorum zaten kimsemde yok

Sonuna kadar haklısın ama açlık orucuna bı geri dönebilir sen anca bırakabilirim göbek çok yok ama yinede var kalcam çok kız 2 yaşında ama kimsede durmuyo yani birine emanet edemiyorum zaten kimsemde yok
Canim vücudunu aç bırakma aç kalarak kilo verilmez,diyetisyenim ilk onu dedi,ama hayatindan kolayi cikart bence,

Ben yemek yemeden durdugum oldu ama kola yapiyo herşeyi tek kötü alışkanlık kola yazın 3-4 ay kolasiz duramıyorum tatlı sadece yaparsam yerim
ben de kola bagimlisiyim ama malesef bende de kilo alamama problemi var yani kolaya baglamamak lazim. Benim hic istahim yoktur hep ac kalmayacak kadar yerim arada atistirmayi falan hic sevmem

biraz da genetik faktor devreye giriyor iste ama zayiflik da iyi degil inanin. Giydigi yakismiyor insanin
inanır mısın bilmem ama bı ara 52 kiloydum simdiki hebefimden 9 kilo daha zayiftim ama ilk öncelik hedef 63 yani 3 kilo vermek yarın basliyorum bakalım merak eden olursa yazarım hem banada motive olur kizlar

Canim vücudunu aç bırakma aç kalarak kilo verilmez,diyetisyenim ilk onu dedi,ama hayatindan kolayi cikart bence,
Katılıyorum, aç kalırsan vücudun yediklerini depolamaya başlar, yağlanırsın. Sık ye ki zayıflayasın.

64.8 oldum kizlar ama kolayı bırakamadım üzgünüm
Kolaya su katıp için. Belki bir ihtimal tiksinirsiniz. Tiksinmezseniz de en azından oranı düşürmüş olursunuz. Yarım bardak su yarım bardak kola şeklinde. Bugün bir hanımda gördüm komik ama mantıklı geldi. Şeker hastasıymış kolayı bırakamadım ama en azından böyle daha az zararlı dedi.

Bugün 66 ile başladım güzel bı kahvaltı tek öğün 3 gün açlık orucu sadece kahvaltı+ yoğun sıvı kolasiz zor olsada deniyecem çarşamba akşamı tartilcam bakalim
Ben karabuğday diyetiyle 10 günde 5 kilo verdim. Günde 1-2 yeşil çay içtim, elma yedim ve bol bol su içtim. Hergün olmasada 30-40 dakika hızlı yürüyüş yaptım.
Karabuğdayı haşladiktan sonra salata gibi yaptım, içine domates, maydonoz, aspir yağı, kuru nane, sumak ve pul acı biberle karıştırdım. Yedikten sonra bir bardak kefir içtim. Canım tatlı isteyince 80% kakaolu çikolata yedim

Ben de 87 hatta 89 kilodan 63,4 kiloya düştüm 7 ayda küçüklüğümden beri kiloluydum en son üniversiteden mezun olduğumda 110 kiloydum. Diyetisyenlere gittim 3 verdim 5 aldım istikrar sağlayamadım internetten diyet lisyelerini uyguladım olmadı kendimi aç bıraktım olmadı kendimi yetersiz besleyince ister istemez iki gün üç gün dördüncü gün gözün dönüyor her yiyeceğe saldırıyorsun. Sonra lokmalarımı saydım. Hz. Ömer günde 11 lokma yer. diye bir cümle okudum bir kitapta 3 öğün yiyecektim ve her öğün sadece 7 lokma yiyip kalkacaktım sofradan yaptım bunu sayı ile uğraşmaktan yediğimin tadını alamadım sonra yine saldırdım yiyeceklere. Allah'tan kilolu olmama rağmen hareketliydim her yere yürürdüm sonra bir gün kendi kendime dedim hayatımın en güzel dönemini girift bir şekilde diyet kilo ekseninde heba etmişim. Bir lokantada yemeğe gittiğimde insanları seyrettim insanlar ne kadar mutlu huzurla yemek yiyorlar bense yemekle savaşıyorum adeta. Hayat elimden akıp gidiyor ve yaşım olmuş 40. Silkelendim yemekle aramda doğru düzgün bir ilişki kurmaya karar verdim o süreçte anne oldum elhamdülillah ve bir kızım var artık onun enerjisine yetecek fit bir anne olmaya karar verdim. Peygamberimiz (s.a.v) in hayatını anlatan bir kitap denk geldi elime yeme ve içmeyle ilgili ölçüyü ne güzel ifade etmiş "acıkmadan yeme, doymadan kalk sofradan" bu hayatta düsturum oldu kendi mutfağımda ne pişiyorsa o. Özel olarak onu ye bunu ye aman o kalorili hiç hesap etmedim. Helal ve temiz olan her yemeği açsam yedim hafif doyduğum anda bıraktım. Çok şükür şu an 63 kiloyum boyum 166cm inşallah 56 kiloya kadar inerim.

X