64.85 kilodan geriye

Evet gerçekten ben bizzat bu durumu kaç kez yaşadım
Yaa çok sevindim şuan bakalm bitince tartilacagim. Akşam yemegim iki kepçe nohut yemeği çeyrektende küçük ıspanaklı pide. Normalde hamur hiç yemedim ama bu akşam anneme geldim o yapmış kiramadim 🤭 4 çay bardağı limonlu çay arada şu bakalm eve gidince soda ve yeşil çayda icicem

Yaa çok sevindim şuan bakalm bitince tartilacagim. Akşam yemegim iki kepçe nohut yemeği çeyrektende küçük ıspanaklı pide. Normalde hamur hiç yemedim ama bu akşam anneme geldim o yapmış kiramadim 🤭 4 çay bardağı limonlu çay arada şu bakalm eve gidince soda ve yeşil çayda icicem
O kadarcık pideden bir şey olmaz afiyet olsun annende mis gibi 😍 ben sabahları arada sevdiğim için zeytinli poğaçayı yarım yiyorum kilo da verdim yani ama sürekli yemiyorum arada

Ara öğün
1 paket Eti form bitterli bisküvi

Akşam yemeği

1 kase tarhana çorbası
1 kase patates salatası
2 dilim ekmek

Ardından 3 hurma

Akşam atıştırmalıklar
1 çay bardağı boza
1 dilim elmalı turta
1 avuç çıtır leblebi

O kadarcık pideden bir şey olmaz afiyet olsun annende mis gibi 😍 ben sabahları arada sevdiğim için zeytinli poğaçayı yarım yiyorum kilo da verdim yani ama sürekli yemiyorum arada
Kesinlikle ya bende kendimi asla kismak istemiyorum buyuzden tadımlık yerim zaten bu 5gunde de iki dilim baklava yemiştim ertesi gün yemek yoktu bir doner durum yemiştim sonraki akşam yine üşendim makarna vardı bir küçük tabak makarna yemiştim buna rağmen verdim hatta kan ilacı kullandığım için kabizdim yarın eminim dahada düşük çıkacağım porsiyon küçültup akşam yemeğinden sonra aşırı kaçamak olmadığı sürece resmen kilo veriliyor ama tabiki açım yani doymuyorum ama midem alışır umarim

Kesinlikle ya bende kendimi asla kismak istemiyorum buyuzden tadımlık yerim zaten bu 5gunde de iki dilim baklava yemiştim ertesi gün yemek yoktu bir doner durum yemiştim sonraki akşam yine üşendim makarna vardı bir küçük tabak makarna yemiştim buna rağmen verdim hatta kan ilacı kullandığım için kabizdim yarın eminim dahada düşük çıkacağım porsiyon küçültup akşam yemeğinden sonra aşırı kaçamak olmadığı sürece resmen kilo veriliyor ama tabiki açım yani doymuyorum ama midem alışır umarim
Ben de bu akşam hafif kaçırdım kaçamaklar biraz vardı inşallah sorun olmaz

İnşallah bakalm siz e kadar sürede tartiliyorsunuz ben bir hafta dedim ama 5.gun dayanamadım. Hergun tartilincada ekşi olmazsa vazgeçmekten korkuyorum 🤭
Bu ara her gün tartılıyorum 🤭mesela 61.35 tim birkaç gün önce şuan 2 tartımda da artı yarım kilo gösteriyor 2 gündür yeşil çay içmiyorum ve çok az hamur işi yedim mutlaka ödem yaptı şimdi gel de her gün tartılma 😂yok bir de kıyafetleri giy çıkar 🤭

Kahvaltı tabağım

Eklentiler

• IMG_20231230_103551.jpg
    IMG_20231230_103551.jpg
    108,1 KB · Görüntüleme: 19
Kahvaltı

3 adet çeri domates
1 haşlanmış yumurta
1 ince dilim beyaz ekmek
1 dilim kaşar
1 dilim ezine peyniri

Bugün az beslenip sporu fazla yapmalıyım dünki kötü beslenmeden sonra tartıya çıkmaya korkuyorum telafi etmeliyim ki verdiğimi geri almış olmayım

X