56gün idrar testi pozitif

İnşallah Rabbim Sana bağışlar 4 yada 5 haftalıktır progestron değerine baktır dr
Mrb kizlar benimde 11 gun adetim gevikti alttan muayene olmustum oncesinde tertemizdi kanlarim normaldi dun kan verdim progestron 1.99 cikti gebelik yok bole basina gelen varmidir

Mrb kizlar benimde 11 gun adetim gevikti alttan muayene olmustum oncesinde tertemizdi kanlarim normaldi dun kan verdim progestron 1.99 cikti gebelik yok bole basina gelen varmidir
Adetimden tan 52 sonra hamile olduğumu öğrendim öncesi her hafta kan testi ve idrar testi yaptım çıkmamıştı
25 Mayıs son adet tarihimdi
10 temmuzda kan testi yaptırdım pozitifti
Bekleyin geç döllenmedir belki
Benimki öyleydi çünkü

Adetimden tan 52 sonra hamile olduğumu öğrendim öncesi her hafta kan testi ve idrar testi yaptım çıkmamıştı
25 Mayıs son adet tarihimdi
10 temmuzda kan testi yaptırdım pozitifti
Bekleyin geç döllenmedir belki
Benimki öyleydi çünkü
Ama hic bi belirtim de yokki yani ilk defa bole bir gecikme yasiyorum qram umudum kalmadi dun kan verdim kocaman 0 pregestoron 1.99 bi ara ara kasik agrim var ve surekli de akintim var kafayi yicem az kaldi

Ama hic bi belirtim de yokki yani ilk defa bole bir gecikme yasiyorum qram umudum kalmadi dun kan verdim kocaman 0 pregestoron 1.99 bi ara ara kasik agrim var ve surekli de akintim var kafayi yicem az kaldi
Benimde hiç belirtim olmadı çok nadir göğüslerimde şişkinlik ne kasıklarda ağrı ne bel ağrısı hiç birşeyim yoktu .
Yapmadığım idrar testi kan testi kalmamıştı
10 temmuzda idrar testinde gördüm çift çizgiyi

Hiç yoktu son ana kadar 1 ay boyunca normaldi herşey
25 Mayıs son adet tarihim
Haziranda hiç belirti yok
Temmuz başı gibi karnımda şişlik ve göğüslerde hassasiyet vardı kısa sürdü onlarda 10 temmuzda idrarda pozitif
O kadr adet gecikmesinde dr bisi dedimi peki ilac vss kullandinmi yani gercekten cok umudumu kaybettim artik 4gun basim agridi ara ara kasiklarim agridi bacak baldirlarim 2 gun agridi ve hic gecmeyen akintim var bazen su gibi bazen yogun kivamli kasiklarim hafif sis gibi gogsumun ortasinda sivilce ay ayyyy herseyi acaba demekten sasirdim kaldim inanki

O kadr adet gecikmesinde dr bisi dedimi peki ilac vss kullandinmi yani gercekten cok umudumu kaybettim artik 4gun basim agridi ara ara kasiklarim agridi bacak baldirlarim 2 gun agridi ve hic gecmeyen akintim var bazen su gibi bazen yogun kivamli kasiklarim hafif sis gibi gogsumun ortasinda sivilce ay ayyyy herseyi acaba demekten sasirdim kaldim inanki
Psikolojini benden iyi kimse anlayamaz yaşadıklarını anbean yaşadım aklını başka şeylere yor yoksa zaman geçmezzzzz yaşadımmm ... Dr gittiğimde birşey demedi hızlı kilo alıp verdin mi diye sordu hormonların düşmüştür o yüzden adetin olmamıştır dedi ama kan testide istedi gebelik çıktı

İlaç kullanmadım o ara
gebelik çıkınca doktor folik Asite başlattı

X