56gün idrar testi pozitif

Sanirim oyle tekrarlamanizda fayda var bir de 5dkdan sonra cikan sonuc sizi yaniltmasin.ilk 5dk icinde cikan önemli
İlk çıkan sonuç ilk çizgi belirgin diğeri de belirgindi ama daha sılık bir sonuctu sonra böyle olmuş işte kan testi vericem pazartesi günü kesin bir sonuç olur en azından

Bugün böyle bir test yaptık ilk çizgi sılıktı diger çizgi belirgin 2-3 saat sonra böyle olmuş ben hiç birşey anlamadım o yüzden hamilemiyim 😶
Adetin ne kadar geçti ?bende bir keresinde yaptım 2 saat sonra biri tam biri silik çıktı kan testi verdim negatif

Adetin ne kadar geçti ?bende bir keresinde yaptım 2 saat sonra biri tam biri silik çıktı kan testi verdim negatif
Benim testim yapar yapmaz bir çizgi belli diğeri silik oldu 2-3 saat sonra da böyle belirgin olmuş ben 1 buçuk aydır adet olmadım ennson Aralık 28 de adet oldum

Düzensizliğin sebebi neydi polistik over mi yumurtaların yavaş mu çalışıyordu
Q
Düzensizliğin sebebi neydi polistik over mi yumurtaların yavaş mu çalışıyordu
Yok doktor bunlarla alakalı birşey demedi ama sinir stres kilo çok almıştım bunlardan ola bilcegini söyledi benim ablamda vardı polistik over birde kırst vardı şimdi 7 aylık hamile 🙃

Q

Yok doktor bunlarla alakalı birşey demedi ama sinir stres kilo çok almıştım bunlardan ola bilcegini söyledi benim ablamda vardı polistik over birde kırst vardı şimdi 7 aylık hamile 🙃
Anladım ilk gebeliğim 56 gün sonra idrar testinde çıktı gebeliğim çok geç çıktı biri silik biri tam Dr gittim 5 haftalık idi

Hayırlı uğurlu olsun allah size bağışlasın nasıl bebeğinizde sorun var mi ? Geçmi? Döllenmiş
Şükur bir sıkıntı yok bende polikistik over var duzensiz adet gorurdum zaten :) yumurtlama gec oldu herhalde simdi ikiz mi degil mi onu kesinlestirmek icin bekliyoruz

X