Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 50 kişiyle denedim..Hayıt ile göğüsleri büyütmek münkün..

ya arkadaşlar herşey herkese iyi gelmez allah sizi böyle yarattıysa niye değiştirmeye çalışıyosunuz ki,,, bünyenize zarar verirsiniz,,, yapmayın bence

ya arkadaşlar ben 1 aya yakın oldu içiyorum ama bi etki yok hala çok moralim bozuk ama ben sadece hayıtı demleyip içiyorum masaj arada yapıyorum

ya arkadaşlar ben 1 aya yakın oldu içiyorum ama bi etki yok hala çok moralim bozuk ama ben sadece hayıtı demleyip içiyorum masaj arada yapıyorum

bi etkisini göremezsin de zaten internete girip baktığında doğal göğüs büyütme diye bir sürü şey çıkıyor ama hiç birinin faydası olmaz allah korusun yumurtalıklarına falan bi zarar verirsin,,, büyüdü diyenler ise yalan söyler tamam büyüse bile bi zaman geçtikten sonra eski haline döner,, ömür boyu da ot kullanmazsın herhalde,,, allah yarattığına şükredin bence,,,

bi etkisini göremezsin de zaten internete girip baktığında doğal göğüs büyütme diye bir sürü şey çıkıyor ama hiç birinin faydası olmaz allah korusun yumurtalıklarına falan bi zarar verirsin,,, büyüdü diyenler ise yalan söyler tamam büyüse bile bi zaman geçtikten sonra eski haline döner,, ömür boyu da ot kullanmazsın herhalde,,, allah yarattığına şükredin bence,,,

Sevgili arkadaşım, kim kime yalan söylüyor? ben bizzat doldunlaşma irileşme görüyorum. Bu tohumun kadınlar için yaratılmış bir tohum iki açıp incele öyle bilip bilmeden milleti yalancılıkla suçlayacağına.
YARARLARI;

1.) HAYIT, Hornonal tüylenme ve ergenlik dönem sevilcelerinde. (2-3 aylık bir kullanım gerektirebilir.)
(ÖZELLİKLE GENÇ KIZLARA!!!)
2.) Adet öncesi ve adet sırasındaki gerginlik, sancı, depresyon ve kramplarda
3.) Adet düzensizliğinde
4.) Adet düzensizliğinden dolayı hamileliğin gerçekleşmediği durumlarda (12-18 ay gibi bir süre kullanılmalıdır.)
5.) Doğum kontrol haplarının kullanımı sonrasında edet düzeni bozulduğunda
6.) Menopoz dönemi sıkıntılarında (Sıcak basması, kemik erimesi, kuruluk, baş dönmesi ve depresyon gibi)
7.) Rahim - meme kist ve iltihaplarında
8.) Üreme organlarını kanserden korumada
9.) Bağırsak faaliyetlerinin düzenlenmesinde
10.) Damar tıkanıklığında

ben senin yerine sana vereyim bu bilgileri, kadınlar bu tohumu doğurganlıkları arttırmak , çocukları olsun diye kullanıyorlar.
Diyelim göğüs büyümedi fakat gördüğün gibi faydaları harika müthiş bir şey yaratmış RABBİM.
Allah bizi böyle yaratmış elbette ama çevresel faktörler ergenlik döneminde oluşan aksaklıklar da hormon salgılanmasını engelleyerek küçük göğüslere sahip olamıza neden olabilir mesela?
Eğer kendimizi değiştirmeyi düzeltmeyi istemeseydi RABBİM bu tarz hayırlı bitkileride yaratmazdı değil mi ?

Oyüzden siz işinize bakn bilip bilmeden insanlara işe yaramıyor demeyin, biz burda özellikle ANNİKA ile ben gerçekten faydasını görüyoruz öyle uydurup söylemiyoruz.

Sevgili arkadaşım, kim kime yalan söylüyor? ben bizzat doldunlaşma irileşme görüyorum. Bu tohumun kadınlar için yaratılmış bir tohum iki açıp incele öyle bilip bilmeden milleti yalancılıkla suçlayacağına.
YARARLARI;

1.) HAYIT, Hornonal tüylenme ve ergenlik dönem sevilcelerinde. (2-3 aylık bir kullanım gerektirebilir.)
(ÖZELLİKLE GENÇ KIZLARA!!!)
2.) Adet öncesi ve adet sırasındaki gerginlik, sancı, depresyon ve kramplarda
3.) Adet düzensizliğinde
4.) Adet düzensizliğinden dolayı hamileliğin gerçekleşmediği durumlarda (12-18 ay gibi bir süre kullanılmalıdır.)
5.) Doğum kontrol haplarının kullanımı sonrasında edet düzeni bozulduğunda
6.) Menopoz dönemi sıkıntılarında (Sıcak basması, kemik erimesi, kuruluk, baş dönmesi ve depresyon gibi)
7.) Rahim - meme kist ve iltihaplarında
8.) Üreme organlarını kanserden korumada
9.) Bağırsak faaliyetlerinin düzenlenmesinde
10.) Damar tıkanıklığında

ben senin yerine sana vereyim bu bilgileri, kadınlar bu tohumu doğurganlıkları arttırmak , çocukları olsun diye kullanıyorlar.
Diyelim göğüs büyümedi fakat gördüğün gibi faydaları harika müthiş bir şey yaratmış RABBİM.
Allah bizi böyle yaratmış elbette ama çevresel faktörler ergenlik döneminde oluşan aksaklıklar da hormon salgılanmasını engelleyerek küçük göğüslere sahip olamıza neden olabilir mesela?
Eğer kendimizi değiştirmeyi düzeltmeyi istemeseydi RABBİM bu tarz hayırlı bitkileride yaratmazdı değil mi ?

Oyüzden siz işinize bakn bilip bilmeden insanlara işe yaramıyor demeyin, biz burda özellikle ANNİKA ile ben gerçekten faydasını görüyoruz öyle uydurup söylemiyoruz.

tatlım tamam neden kızıyosun ki bende de var aynı sorun ama ben bikaç şey kullandım faydasını göremedim,,, bununda öyle bişey olduğunu düşünüp yazdım,,, bi kezde bana anlatsana nası kullanıldığını bende denemek istiyorum,,,,

Kızlar ben de yaklaşık 10 gündür çörekotu yağıyla masaj yapıyorum,hayıt çayı da içiyorum.risus bi msjında büyüme yok demiş,aynen benimde öyle oldu büyüme yok ama bi on gün öncesine göre dolgunluk var.

Ben sonuç alıyorum bu yaptıklarımdan kızlar ama düzenli bir şekilde kesinlikle aksatmadan yapıyorum şöyleki;

sabah kalktığımda kahvaltıdan önce,

1) Bir bardak suyu kaynatıyorum içine bir çay kaşığı toz hayıt döküyorum 15 dk dinlendiriyorum sonra da süzüp içiyorum
2) 3 tatlı kaşığı yoğurda 1 tatlı kaşığı dolusu hayıt tozunu karıştırıp hemen yiyorum, su yardımıyla yutmak daha kolay oluyor :KK6:

Yatmadan önce ;

yine

1) Bir bardak suyu kaynatıyorum içine bir çay kaşığı toz hayıt döküyorum 15 dk dinlendiriyorum sonra da süzüp içiyorum
2) 3 tatlı kaşığı yoğurda 1 tatlı kaşığı dolusu hayıt tozunu karıştırıp hemen yiyorum, su yardımıyla yutmak daha kolay oluyor :KK6:

bunu yaptıktan sonra çörek otu yağıyla göğüslerime saat yönünün tersine yuvarlak haraketlerle 5 dakika masaj yapıyorum yaptıktan sonra 3-4 dakikayağın emilmesini bekleyip öyle üstümü giyiyorum

bugün 16. günüm kesinlikle başladığım günden daha Dolgun göğüslere sahibim fakat henüz büyüme gerçekleşmedi ..

Daha önce yazmıştım bunu buyrun bayanlar

tatlım tamam neden kızıyosun ki bende de var aynı sorun ama ben bikaç şey kullandım faydasını göremedim,,, bununda öyle bişey olduğunu düşünüp yazdım,,, bi kezde bana anlatsana nası kullanıldığını bende denemek istiyorum,,,,

Hımm 3 cevap üstte de senin

ya arkadaşlar herşey herkese iyi gelmez allah sizi böyle yarattıysa niye değiştirmeye çalışıyosunuz ki,,, bünyenize zarar verirsiniz,,, yapmayın bence

bu cevabın var demek ki sende kendini değiştirmek istemişsin burdan bunu görüyoruz arkadaşım.
demekki her bayan gibi sende daha dolgun daha büyük ve estetik açıdan daha güzel göğüsler istermişsin :)

Son düzenleme:
ben bi yan etkisi olur die öyle söylemiştim,,, halada dediğimin arkasındayım ,, herkesin bünyesi farklı,,

Eşinde okadar hevesliyse slikon taktırın canım ne uğraşıyorsun böyle şeylerle kesin sonuç hemde :KK1:

Ben sonuç alıyorum bu yaptıklarımdan kızlar ama düzenli bir şekilde kesinlikle aksatmadan yapıyorum şöyleki;

sabah kalktığımda kahvaltıdan önce,

Yatmadan önce ;

yine

bunu yaptıktan sonra çörek otu yağıyla göğüslerime saat yönünün tersine yuvarlak haraketlerle 5 dakika masaj yapıyorum yaptıktan sonra 3-4 dakikayağın emilmesini bekleyip öyle üstümü giyiyorum

bugün 16. günüm kesinlikle başladığım günden daha Dolgun göğüslere sahibim fakat henüz büyüme gerçekleşmedi ..

ne silikonu kızz daha kızıma kardeşler yapcam :KK9:
ayrıca günde ne kadar cok kullanıyormuşsun hayıtı bende yaglı bi tarif verilmişti ya onu yaptım ama hala denemedim sürmedim başladıımda işe yarayıp yaramadıgını haber veririm gerci bünyede farklılık gösterir ama

tam olarak nasıl hazırladğınızı yazarmısınız? Bu otun zararları olma ihtimali olabilir. Ayrıca İbrahim Saraçoğlu'nun kürü de var. 250 tl. ve sizden ilk önce kan tahlili istiyor hormonla ilgili tıp adında farklı bir adı var o tahlilin. Bence ilk önce o hormanlara baktırmak daha mantıklı doktor en azından hormonlarımızın çalışıp çalışmadığını bilir ve bilinçli bir şekilde hareket edilmiş olur. adetin üçüncü gününde FSH, LH ve Prolaktin hormon tahlilleri yaptırılarak öğrenebilirmişiz

Masaj dediginiz nasil bir masaj saat yonunun yersine falan diyenler var sizde mi oyle yaptiniz? Masajda herhangi bir yag kullandiniz mi? Bir de ozel olmazsa yasiniz kacken fayda gordunuz? Yani 30 yastan sonra etki etmedigini duymustum hayit icin.

Annika bence ikisinden de fayda görmüşsün canım çünkü hurmanında göğüs büyütme etkisi var. İkisini aynı anda ve çok yiyince iyi gelmiş bence. Bir de kızlar hayıtı mutlaka tohumunu ağzınızda çiğneyip yutun. Sdece çayı etki etmiyor. Asıl o tohumun ezilmiş şekilde vücud girmesi lazım. Ben 3gündür öyle yapıyorum ve bir anda bi dolgunluk geldi az da olsa. Devam edecem bakalm gelişmeleri yazarım

X