Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 50 kişiyle denedim..Hayıt ile göğüsleri büyütmek münkün..

annika

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2011
128
0
merhabalar.silikon yaptırcaktım hatta meme estetiği bölünmünde fink atıodum.çünkü göğüslerim 9 yaşındaki küçük kızlar kadardı.ama silikonnun zararlarını öğrenince ve kanser yapmıyor deselerde henüz kanıtı yokmuş ve serbest radikalleri artırabilirmiş yani bizim yaşlanma sürecimizi hızlandırabilirmiş.doktora sordum hiç şüpheniz olmasın belli bir risk kesnlikle alıyorsunuz çünkü henüz ideal protez üretilmedi araştırmalar son 30 yıla dayanıyor dedi.NEYSE BENDE DOĞAL YÖNTEMLE BÜYÜTMEYE BAŞ KOYDUM HAYITIDENEDİM VE MUCİZEEEEEEEEEE.50 ARKADAŞIMLADA Bİ ARAŞTIRMAYA GİRDİM49 KİŞİDE BÜYÜME OLDU 7CM .YALNIZCA 1 KİŞİDE ZATEN SAÇ DÖKÜLME SORUNU VARDI ONDA SAÇLARINDA DÖKÜLME DEVAMÖM ETTİ.AMA BİZ HAYITIN HER ŞEKLİNİ KULLANDIK NERDEYSE HER YEDİĞİMİZDE VARDIII..... YANİ DENENDİ ONAYLANDI.İŞE YARIYOR HA BİRDE ELBETTEKİ MASAJ:)SEVGİLER...

Son düzenleme:
bende denedim hayıtı ama işe yaramadı ne yazıkki :44:

cnm sen nasıl kullandın..biz yemeklere bile kattık..şimdi bişe daha diycem ama burda yazmak belki ayıp olur diye yazamıyorum yani okadar çok kullandıkki terleynce hayıt kokacak kadar olduk....yani kullanım mı azdı acaba sende yaa

cnm sen nasıl kullandın..biz yemeklere bile kattık..şimdi bişe daha diycem ama burda yazmak belki ayıp olur diye yazamıyorum yani okadar çok kullandıkki terleynce hayıt kokacak kadar olduk....yani kullanım mı azdı acaba sende yaa

canım ben günde 2 bardak demleyip içiyordum

bişey dicem ayıp olur diyor anladık biz onu sen kafanı yorma :KK9:
bir hayıttır gidiyor bazıları memnun bazılarıda sac döktüğünden sikayetçi :44:
bi anlatın hayıt nasıl yenir nasıl içilir

bi kaç özel msjda aldım burdan tekrar açıklıyım kızlar.. ben daha doğrusu biz öyle 2-3 bardakla yetinmedik.Her şeyde kullandık yemeklere tohumunu evip kattık.salatalara kattık.hatta bi ara tost yiyordum aklıma geldi açtım tostu dövülmüş tohumları içine attım.sonra günde 3 litre bazende 2 litre su içiyordum demlenmiş soğumuş çayı bu suya ilave ettim fakat içtiğim 6-7 bardak çayın dışında. ve benim göğüslerim resmne yoktu 9 yaşında kız gibiydim işte.ve arkadaşlarımda 7-8 cm büyüme oldu. bende ise daha fazla çünkü bendaha çok kullandım tosta bile kattım siz düşünün.şuan 75 sütyeni doldurmaya başladı ve böyle sıkıştırmış gibide üstlerden taşıyor.önceden sütyene yumruğum sığıcak kadar boşluk olurdu. hayıt beni çok heycanlandırdı kullandım ve ben öyle hemen innamazdım psikolojktir diye. arkadaşlarımla bi anlaşma ettik ve test ettim .sonuç harika.umarım sizede faydası dokunur çünkü ben silikonun olumsuzluğunu öğrenince çok üzülmüştüm .bu yola baş koydum ve oldu. ha unutmadan masajlarınızı aksatmayın.öpüyorum:KK54:

bi kaç özel msjda aldım burdan tekrar açıklıyım kızlar.. ben daha doğrusu biz öyle 2-3 bardakla yetinmedik.Her şeyde kullandık yemeklere tohumunu evip kattık.salatalara kattık.hatta bi ara tost yiyordum aklıma geldi açtım tostu dövülmüş tohumları içine attım.sonra günde 3 litre bazende 2 litre su içiyordum demlenmiş soğumuş çayı bu suya ilave ettim fakat içtiğim 6-7 bardak çayın dışında. ve benim göğüslerim resmne yoktu 9 yaşında kız gibiydim işte.ve arkadaşlarımda 7-8 cm büyüme oldu. bende ise daha fazla çünkü bendaha çok kullandım tosta bile kattım siz düşünün.şuan 75 sütyeni doldurmaya başladı ve böyle sıkıştırmış gibide üstlerden taşıyor.önceden sütyene yumruğum sığıcak kadar boşluk olurdu. hayıt beni çok heycanlandırdı kullandım ve ben öyle hemen innamazdım psikolojktir diye. arkadaşlarımla bi anlaşma ettik ve test ettim .sonuç harika.umarım sizede faydası dokunur çünkü ben silikonun olumsuzluğunu öğrenince çok üzülmüştüm .bu yola baş koydum ve oldu. ha unutmadan masajlarınızı aksatmayın.öpüyorum:KK54:

bnde kullanmıştım bir etkisini gremedim ama sizde işe yaramasına çok sevndm hepimizin derdi aynı.. herkesin gönlne göre olr inş..

:KK52: ne kadar süre kullandınız peki canım...mükemmelll

Bu kadar çok kullanmanızın bir sakıncası yokmuymuş?Araştırmadan yapmamışsınızdır herhalde.Östrojen hormonu ihtiva ettiğini biliyorum.Uzun vadede başka sorunlar çıkmasın! Benim göğsümde yağ bezesi var.Böyle şeyleri okuyunca hevesleniyorum.Ama korkuyorum da.

yağ bezesi varsa hi,ç bulaşmayın ama benm kuzenim doktor ben sordum sen zaten istesende onu çok yiyemezsin suyunu içiyorsun dedi ve kullanımı anlattım.sorun yok dedi.ama genede sizler bilirsiniz

sadece suyunu mu içtin ?? başka nasıl kullanılıyo ? hayıt otunu suyla kaynatıp suyunu mu içmemiz gerekiyo ?

çok iyi bi haber canım,ben de heveslendim.ben bi ara kullanmak için almıştım hayıtı benim aldığım çekilmemiş karabiber taneleri gibiydi senin aldığın nasıl?

cnm yazdım ya tohumunu ezip yemeklere salatalara tosta bile kattığımı

canımben de demleyip içiyordum ama ezmeden bel ki de ondan etki etmemiştir bir de kaç yaşındasın sonradan mı katıyorsun yemeğine tozu.suyuna flan katarken posayı da mı yiyorsun biraz daha açıklama yaparsan çok sevinirim bn m de çok küçük:KK43:

bu arada estetik ile ilgili yazılarını da okumuştum çok endişeliydin yaşlanma etkileri çökmek flan bu kadar hayıta nasıl cesaret ettiğinin bi açıklaması vardır diyorum vee ben de denicem bi daha :KK9:açıklarsan

saçlarımı inanılmaz derecede döktü bu hayıt. bi de günde 2 bardaktan fazla bitki çayı içmek tehlikeli diyolar. ben bi sabah bi akşam içer idim. 2. ayın ssonlarında günde 1 bardak içtim. ama kullanmayı bırakınca hoop eski hali:/

50 kişi ha azme bak valla tebrik yani!!1 hafta da 7_8cm inanılcak şey değil.foto koymanı rica etsek daha güzel azmettirici olurdu.

saçlarımı inanılmaz derecede döktü bu hayıt. bi de günde 2 bardaktan fazla bitki çayı içmek tehlikeli diyolar. ben bi sabah bi akşam içer idim. 2. ayın ssonlarında günde 1 bardak içtim. ama kullanmayı bırakınca hoop eski hali:/

valla bana da aşırı doz gibi geldi zaten mutlaka bi zararı var dır 7cm de çok fazla bilemedim

X