5 kilo vermek istiyorum

benbirkelebegim

in love :)
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2012
109
14
Merhaba arkadaşlar :)

Ben bu 5 kiloyu bir türlü veremedim. Her gün egzersiz yapıyorum bazı diyetler uyguladım pirinç lapası vs. kendimi kısıtlamaya çalıştım ama kilo vereyim derken kilo aldım. Sizce nasıl bir yol izlemem gerekiyor başlığı uygun yere mi açtım bilmiyorum. Ne yapsam olmuyor :KK43: Çok fazla kilom yok aslında ama karın ve bel bölgemde yağ toplanması var yüzüm yanaklarım tombiş :2: boyum 158 kilom 55 :KK43: Yardım edebilir misiniz bana...

merhaba canım..öncelikle benimde senin gibi beş kilo fazlam var çok değil 62 yim ben 57 olmaya çalışıyorum eski kiloma yani.biçok diyet denedm sadec ve sadece dukan ile verdim biliyormusun.karatay maratay hak getire..belki de benden giden yağ değildi Suydu ama ben verdim yani 4 kilo vermiştim 12 günde:), ama su ama yağ .VERMİŞTİM:KK52:bu arada sana çok önemli birşey hatırlatmak istiyorum belki biliyorsundur ne kadar verilmesi gereken kilon azsa, o kadar yavaş veriyorsun yani 5 kilo kolay kolay gitmiyor canım çok uzun zaman lazım anlıcağın çok kilolu olmadığın için sanırım vücut kendini korumaya alıyor vermem diyor:KK50: bu durum tabi çok motive bozucu can sıkıcı insna diyeti bırakıveriyor ben mesela.herneyse diyet yapıyormusun bilmiyorum ama ben dukandan sonra verdiğimi geri aldım:KK43: diyeti bozdum çünkü ve eski düzenime geri döndüm meğerse hayat boyu uygulamak lazımmış ama zaten bizim hayat boyu diyet uygulucak kadar kilomuz yok diyerek devam ettirmedim bıraktım. ama korumak için tabi dikkat etmek gerekiyo..uzun lafın kısası hangi diyeti yaparsan yap sabret çünkü verecek kilon az benim gibi birde protein ağırlıklı diyetler kesinlikle işe yarıyor kolay gelsin..:son birşey tiroidin normal mi?

canım boyumuz ve kilomuz ve vermek istediğimiz kilo aynı şaşırdım bir an :) 158 boya 55 kilo ama ben 58dim 55 düştüğüm için iyi hissediyorum, bende hipotiroidi var ama ilaç kullanıyorum, dukan diyetine başladım umarım olur, vücut yapımdan dolayı 50 kiloya düşebileceğimi sanmıyorum artık ne kadar verirsek fayda, sana kolay gelsin tiroit seviyene mutlaka baktır çok etkiliyor.

Merhaba bende 5 kilo vernek istiyorum ama olmuyor yani.Hatta kilo veriyim derken kilo alan bir insanım o insanın sinirini daha çok bozuyor.Kilo veremeyince de sinirleyip yiyorum:))

Kızlar bende 170 boyundayım 60 kiloyum şu sanırım 5 kiloluk fazlalar bi türlü gitmiyor.Daha kilolu oldugum zamanlarda hemen veriyordum.Şu an yapıştı kaldı denilcek cinsten

kızlar ben de kilo vermek istiyorum olmuyor çok rahatsız hissediyorum kendimi burada kilo verileckse ben de aranıza katılmak istiyorum bana bir cevap yazın

Aynen benimde bi beş kilo fazlam var kilom 52 , geçen sene 4 kilo vermiştim 50ye düşmüştüm vermem gereken 2-3 kilo daha vardı veremedim yaz sonuna doğru aldım verdiklerimi de
geçen yazın giydiğim pantolonlar olmuyor
elbise etek giymek istemiyorum bu yaz gününde çünkü bacaklarım kalın 52 kiloyum boyumda 163 aslında normal diyebilirsiniz ama ne yediysem sanki bacaklarıma gitmiş
bir de belimi biraz inceltmek istiyorum geçen sene 63tü şimdi söylemiyim
:KK1:
her pazartesi diyete başlayacağım diyorum bi türlü gerisini getiremiyorum önümüzdeki pazartesi başlayacağım inşallah

geçen sene nasıl kilo verdiğimi anlatayım :
günde 3 litre su içerdim
kendimi asla şartlandırmadım hep sebze ağırlıklı beslenmedim protein de aldım karbonhidratta köfte de yedim börekte yedim tatlı da ama çok az
aslında ben yediklerimi azalttım mesela tabağa 5 kaşık yemek koyuyorsam bu oldu 2 kaşık 3 kaşık
asla abur cubur yemedim ne cips ne çikolata
bazı öğlenleri yemek yemedim onun yerine bir elma yedim
yeşil çay içtim tuz tüketimini kestim yemeklere artı bi de ben tuz atardım tuzlu severim çünkü, çay pek içmem ama içersem şekersiz içtim
günde çok değil 1 saat yürüyüş yaptım
kepek ya da çavdar ekmeği tercih ettim o da sadece ince bir dilim sabahları öğlen yok akşam da yarım dilim falan...
pilates yaptım bacaklarımı sıkılaştırmak için gerçekten de işe yaradı hatta 2 kilo vermişken pek farketmiyorken kilo verdiğim pilates yaptığım için bana kaç kişi kilo vermişsin zayıflamışsın dediler sıkılaşmıştı çünkü bacaklarım...

böyle yani bunları tekrar uygulayacağım yaza kadar kilo vercem diyordum yaza kaldı kilo vermek
:KK14:

Son düzenleme:
Aynen benimde bi beş kilo fazlam var kilom 52 , geçen sene 4 kilo vermiştim 50ye düşmüştüm vermem gereken 2-3 kilo daha vardı veremedim yaz sonuna doğru aldım verdiklerimi de
geçen yazın giydiğim pantolonlar olmuyor
elbise etek giymek istemiyorum bu yaz gününde çünkü bacaklarım kalın 52 kiloyum boyumda 163 aslında normal diyebilirsiniz ama ne yediysem sanki bacaklarıma gitmiş
bir de belimi biraz inceltmek istiyorum geçen sene 63tü şimdi söylemiyim
:KK1:
her pazartesi diyete başlayacağım diyorum bi türlü gerisini getiremiyorum önümüzdeki pazartesi başlayacağım inşallah

geçen sene nasıl kilo verdiğimi anlatayım :
günde 3 litre su içerdim
kendimi asla şartlandırmadım hep sebze ağırlıklı beslenmedim protein de aldım karbonhidratta köfte de yedim börekte yedim tatlı da ama çok az
aslında ben yediklerimi azalttım mesela tabağa 5 kaşık yemek koyuyorsam bu oldu 2 kaşık 3 kaşık
asla abur cubur yemedim ne cips ne çikolata
bazı öğlenleri yemek yemedim onun yerine bir elma yedim
yeşil çay içtim tuz tüketimini kestim yemeklere artı bi de ben tuz atardım tuzlu severim çünkü, çay pek içmem ama içersem şekersiz içtim
günde çok değil 1 saat yürüyüş yaptım
kepek ya da çavdar ekmeği tercih ettim o da sadece ince bir dilim sabahları öğlen yok akşam da yarım dilim falan...
pilates yaptım bacaklarımı sıkılaştırmak için gerçekten de işe yaradı hatta 2 kilo vermişken pek farketmiyorken kilo verdiğim pilates yaptığım için bana kaç kişi kilo vermişsin zayıflamışsın dediler sıkılaşmıştı çünkü bacaklarım...

böyle yani bunları tekrar uygulayacağım yaza kadar kilo vercem diyordum yaza kaldı kilo vermek
:KK14:

Yazdıklarını okuyunca kendimi gördüm bir ar canım :) bende geçen sene 50 kiloydum, sağlıklı beslenerek bol bol yüzerek ve sabahları yürüyüş yaparak ulaşmıştım o kiloya.. AMa malum kış gelince tekrar 55 oldum :KK50: her ne kadar kilolo değilsin deseler de ben kendimi böyle mutsuz hissediyorum sanki giydiğim hiçbirişey yakışmıyor gibi.. Ama verilecek olan kilo ne kadar azsa o kadar yavaş gidiyor bu da bir gerçek :KK43: tekrar 50 kiloya inmek dileğiyle :KK34:

Ben bu 5 kiloyu bir türlü veremedim. Her gün egzersiz yapıyorum bazı diyetler uyguladım pirinç lapası vs. kendimi kısıtlamaya çalıştım ama kilo vereyim derken kilo aldım. Sizce nasıl bir yol izlemem gerekiyor başlığı uygun yere mi açtım bilmiyorum. Ne yapsam olmuyor :KK43: Çok fazla kilom yok aslında ama karın ve bel bölgemde yağ toplanması var yüzüm yanaklarım tombiş :2: boyum 158 kilom 55 :KK43: Yardım edebilir misiniz bana...

Merhaba, bende kilo vermek istiyordum bazı araştırmalar yaptım.Zayıflama Programıbir bak istersen, senin içinde faydalı olabilir. Ayrıca diyet listesi, dukan diyeti ve zayıflama yöntemleri ile ilgili yazılarınıda faydalı buldum. Herkese tavsiye ediyorum. :KK49:

Son düzenleyen: Moderatör:

Canım merhaba merak ettim naptın verebildin mi diye bende beş kilo vermek istiyorum ama senin boyuna göre kilon iyi değil mi sanki çün ben de 1.56 yım ve 59 kiloyum ama bana sanki 5 kilo versem yeter gibi şişman durmuyorum ben ama basen var biraz

Yanlış yeri okumuştum herhalde verememişsin anladığım kadarıyla beraber yapalım mı diyet 5 kilo için ben bugün başladım
Var mısın?:KK66:

Yanlış yeri okumuştum herhalde verememişsin anladığım kadarıyla beraber yapalım mı diyet 5 kilo için ben bugün başladım
Var mısın?:KK66:

Ben de 5 kilo vermek istiyoruuummm..

Aslında kollarım bacaklarım ve belim baya ince ama hafif bi göbeğim var. Yakıştıramıyorum kendime.

170 im. 55 Kiloyum. 5 Kilo vermek istiyorum hamile kalmadan :KK1:

Ben de 5 kilo vermek istiyoruuummm..

Aslında kollarım bacaklarım ve belim baya ince ama hafif bi göbeğim var. Yakıştıramıyorum kendime.

170 im. 55 Kiloyum. 5 Kilo vermek istiyorum hamile kalmadan :KK1:

Yapalım beraber ama sen zaten zayıfın arkadaşım sanki göbeğin varsa sadece mekik çekmen yeterli olmaz mı

Yapalım beraber ama sen zaten zayıfın arkadaşım sanki göbeğin varsa sadece mekik çekmen yeterli olmaz mı

Aslında biz zaten yediklerimize dikkat ediyoruz çünkü eşim diyette.

Akşam yemeğimiz sadece et ve salata. Başka hiç bişi yemiyoruz. Gerçi ben gün içinde yiyorum yiyeceğimi çünkü kilo almıyorum yesem de :)

sadece bi dönem stresten 5 kilo aldım o kadar. Spora başlicam inş bi dahaki ay.

kızlar şu an 51 kiloyum :) nasıl oldu ben de bilmiyorum aslında uzun vadede kilo vermek isterseniz kesinlikle sabah kahvaltısını kesinlikle yapın ve akşam yemeğini en geç 6-7de yedim ben genelde 5 6 gibi yedim en geç. başka da hiçbir şey yapmadım :) istediğim her şeyi yiyorum :nazar:

Yazdıklarını okuyunca kendimi gördüm bir ar canım :) bende geçen sene 50 kiloydum, sağlıklı beslenerek bol bol yüzerek ve sabahları yürüyüş yaparak ulaşmıştım o kiloya.. AMa malum kış gelince tekrar 55 oldum :KK50: her ne kadar kilolo değilsin deseler de ben kendimi böyle mutsuz hissediyorum sanki giydiğim hiçbirişey yakışmıyor gibi.. Ama verilecek olan kilo ne kadar azsa o kadar yavaş gidiyor bu da bir gerçek :KK43: tekrar 50 kiloya inmek dileğiyle :KK34:

İnşallah inersin canım kısa sürede, ben spor yapıyorum diyeti bırakalı çok oldu. Kilo vermesen bile ince görünüyorsun.Ben biraz abarttım sanki kollar falan kaslandı benim . :KK37: Callenetics videolarına bir bak derim. İstediğin kiloya ulaşınca da bence sporu bırakma zaten alışınca yapmayınca eksiklik hissediyorsun. Kolay gelsin tatlım . :KK34:

İnşallah inersin canım kısa sürede, ben spor yapıyorum diyeti bırakalı çok oldu. Kilo vermesen bile ince görünüyorsun.Ben biraz abarttım sanki kollar falan kaslandı benim . :KK37: Callenetics videolarına bir bak derim. İstediğin kiloya ulaşınca da bence sporu bırakma zaten alışınca yapmayınca eksiklik hissediyorsun. Kolay gelsin tatlım . :KK34:

Callenetics i duydum canim 50 kiloya indigimde pilatesle beraber yapmayi dusunuyorum. Yalniz bir ara bende sporu abartmistim gunde 6 km hizli tempo yuruyus ve yuzme yapiyordum. Beslenmeme dikkat ettigim halde tartida azalma olmuyordu. Sanirim kas miktari arttigindan dolayiydi. Boyle olunca bedenen sekle girsemde moralim bozuluyordu, bu yuzden simdi daha hafif tempolu yuruyusler yapiyorum. Ama gercek olan tek sey spor harika bir motivasyon destekleyici :KK16:

Merhaba bende 1.55 boyundayım 55 kıloyum bende veremıyorum. Verememin sebebi surdan 4 ay öncesine kadar 75 kıloydum ve 55 e düştüm şimdi vermem gereken 5 kılo kaldı. Veremeiyorsanız sebebi yağ oranınız azalması mümkünse yaptıgınız diyetee ufak değişiklikler yapın spor kesinlikle yapılması lazım biliyorsunuz spor yaparken hareketlerini değiştirin. Vermenizz zaman alır emin olun ama elbet vericeksiniz. Semiz otu salatası yaparakda kılo vermeye yardımcı olur.

X