5 kilo alsam tam süper olacak diyenleeeerrr

Bu ilaç çok uyku yapıyormu acaba başka bir yan etkisi varmı?

canım daha önce doktor bana yazmıştı umursamadım ilaçlara tepkili biriyimdir. ağrıdan hastanelik olucak hale gelsem gene almıyorum ilaç , bu yüzden kullanmamıştım o kadar çok kilo kaybettim kı çare ararken bu şuruba denk geldim gıdıp eczaneye sordum o yokta aynı görevi görecek başkası var dedi, ama ben onu almadım sonra araya başka şeyler girdi unuttum. geçen gün bir forumda denk geldim. iyice araştırdım herkes çok memnundu. Tekrar gittim aldım bugün 4 gün kullanıyorum. eczacıya sordum hayır bir zararı olmaz zaten iştah içinde veriyor doktorlar dedi. Zaten bu şurubu doktorlar bebeklere de veriyor eğer çok ciddi bir şey olsa bebeklere asla verilmez di değil mi. Ben ce insanlar abartıyorlar böbreğe zarar verici ilaç olsa yeşil reçeteyle satılırdı ve şurup olmazdı herhâlde fazla büyütüyor insanlar. asit sanki ya !!! amma abartıyorlar. aman aman bir şey olur mu. Bu kilomuzun aşırı altında olmak çok mu sağlıklı sanki ???? yorgun ve halsizlik yapıyor stres yapıyor, sosyal hayatı etkiliyor bu derece zayıflık.2 gün önce tartıldım 42 kilo 600 gr çıktım.34 yaşındayım 1.63 boyum sence bu normal mi??????

göğüsler kalçalar sanki hiç kalmadı dümdüz. Bir aya kadar evleneceğim o gelinlik içinde bostan korkuluğu gibi olması normal mi? ayyyy... ne kadar zayıfsın sen diyen şişkoların imaları normal mi. Böyle seni ezmek için bunu kullanan insarın karşısında her şey normal gibi durmaya çalışmak normal mi? İnsanlar çok kaygılıysa adım başı eczane 2-3 eczacıya sorabilirler. gene mi için rahat etmedi her yer hastane, çal bir dahiliyecinin kapısını lütfen yardımcı olun de o söyler.internet doktor siteleri dolu onlara sor....bence önemli bir hastalığın varsa mutlaka sor bunun dışında bu kadar büyütülecek olsa sıfır yaş bebeklere verilmezdi değil mi

ben de uyku yapmadı ben zaten çok uyuyorum sürekli halsizim çünkü. Vücutta ne yağ kaldı ne kas. Hafif hafif ısınma-kültür fizik hareketlei yapmaya çalışıyorum. birde Tibet'in gençlik pınarı denen 5 hareketi var onu yapıyorum 4-5 gündür. bende herhangi bir agırlasma ,yan etki ya da ağırlık hissi yapmadı. sadece hep aç hissediyorum kendimi. Yemek yemek çok itici birşeydi benim için şimdi gözüm durmadan mutfakta. Zaten zayıf insanlarda yiyememe sorunu var.

ben yarın da karanfil içmeye başlayacağım eğer vücudumda bilmediğim bakteri solucanlar varsa (bıldıgıme gore yok ama genede bılemeyız) ben hergun ac karnıma 3-4 Karanfil yutucam buda midedeki bakterileri temızlıyormus.doktor saraçoglu anlatmıştı.denemekte fayda var

bu kadar korkulacak bir şurup olsa alternatifini verirlerdi bunu niye tercih etsin doktorlar. ben fikirlerimi yazdım herkes kendisi hakkında karar verme iradesine sahiptir.kendin için en iyisine sen karar vereceksin.ben bu şurubu kulanmakta ısrarcıyım. bu şekilde daha sağlıksızım üstelik depresif hallere giriyorum hiçbir şey zevk vermez hale geliyor bu daha en azından 1 ay deneyecegım.2-3 güne kadar tartılıcam bakalım hiç farketmiş mi çünkü 3-4 günde kilo aldım diyenler var.bu arada kiloyu aldıran şurup değil o sadece iştahını açıyor yediriyor sen sağlıklı yersen sağlıklı kilo alırsın:KK9:

çözümden umutluyum.gelişmeleri yazıcam sürekli ki herkes faydalansın.başka forumlara bak.google dan tarama yap çok kişi memnun

Son düzenleme:
Ilacı araştırdığını söylemişsin o zaman ilacın aslında antihistaminik yani alerji ilacı olduğunu da biliyorsun yan etki olarak iştah açıyor
Kullanılan tüm ilaçlar karaciğeri yorar hele ki bilinçsiz kullanılan ilaçlar...

abartılmazsa o kadarcık olsun.bronşit olunca verilen ilaçlar ne oluyor onlar yararlı mı! ilaç kulanmak elbette iyi değil ama aşırı zayıflamanın nelere yol açacağını düşünürsek bence hiçte zarar lı değil.kas kalmaz vücutta önce yağlar eriri sonra kaslar sonra ne olur hastalık üstüne hastalık bunu düşündün mü.pekki her çareyi deneyip genede alamayan ne yapsın fikrin var mı? almanya da doktora gittim,lonrada gittim burda zaten hem özele hem fakülte hastanelerine gittim herşey iyi görünüyor doktor kilo diyince yapaak bir şey yok diyor metebolizman hızlı.

sürekli halsizlik yapıyor vuuvut ditenci düşüyor 15 dk yürüsen yoruluyorsun.yemek yemek kabus gibi geliyor.... o zaman ne yapacaksın? daha saymadığım bir çok şey bu durumda başka önerin var mı???

polen,bebe biskivileri,takviye gıdalar,kürler,bitkisel çaylar...vs vs denedim olmuyor.sanırım biraz olsun anlamışsındır.insanlar üşütünce bile terleyip vitamin alıp iyileseyım demek yerıne ılaca sarılıyor bu şurubunda verecegı zarar en cokk bu kadar bu da benım için zarar değil.

hem neye dayanarak zararlı diyorsunuz ki ? sandığınız kadar zararlı olsa yeşil reçeteyle satılırdı.bu şuurup bırak yeşil receteyı recetesız bıle satılıyor.bakkaldan ekmek alır gıbı alabılıyorsun demek kı çokta korkulur bır tarafı yok.paranoya yapmaya gerek yok.ama başka hastalığı olan varsa mesela astım gıbı elbete doktora sormak zorunda böyle durumlarda

Ilacı araştırdığını söylemişsin o zaman ilacın aslında antihistaminik yani alerji ilacı olduğunu da biliyorsun yan etki olarak iştah açıyor
Kullanılan tüm ilaçlar karaciğeri yorar hele ki bilinçsiz kullanılan ilaçlar...

evet ne ilacı olduğunu biliyorum.buiyacında yoktur ama ilacı doktor bana daha önce vermişti iştahım hiç yok diye bundan 2 yıl önce ama ben almadım o zaman verdiği hiçbir şurubu almadım. demek ki doktor verebiliyormuş.bugun de ben iştahım açılsın diye alıyorum bu şurubu zaten.alerji ilacı olduğunu biliyrsun derken öyle bir söylemişsin ki sanki başka bir ilaç gibi.çok ağır bir hastalığın ilacı gibi.bu şuna benziyor canım.evli değilsindir korunmuyorsundur ihtiyacında yoktur ama doktor doğum kontrol hapı yazar adetin düzenlensin diye bu ilacın yan etkisinden faydalanmak amaç.bu şurupta da niyet bu.

kalp hastalarınada doktor doğum kontrol ilacı verir mesela bunun gibi.kadın ya da erkek farketmez erkeklerede doğum kontrol ilacı verir.ertesi gün hapı mesela çok zararlıdır hem de çokkkk ama kadınlar illa gerekli olursa kullanır.

demek istediğimi anlıyor musun.şunu belirtmek isterim ki KEŞKE BAŞKA BİR YOLU OLSAYDI.GEÇERLİ BAŞKA BİR YOL.ve keşke dünyadan bütün ilaçları kaldırsalar.lanet bir sektör aslında .

kendimi toparlamaya ihtiyacım var bu şekilde sadece fiziksel olarak kötü görünmek değil sağlıksızda oluyorum.faranşit olmuştum nerdeyse 1 ayda 20 iğne yedim inan bana bu iğneler yanında bu şurup oldukça masum kalıyor.

ELBETTE bütün bunlar benim fikrim. hepimiz kendi irademizle karar verme yeteneğine sahibiz.ben denemeyi tercih ediyorum.yine de iyi niyetin için teşekkür ederimm Afilli kız :KK16:

arkadaşlar konuyu başından beri okuyanlar bilir benim kilo alma çabamı ve zaman zaman kilo almay çalışırken verişlerimi..biraz önce tartıldım vee kilom 50.2:))2ay olmadan 7kilo aldım...:KK6::KK6::KK6::nazar::KK68::79::125::125::125::128::128::128::128::128::128::128::128::131::131::131::131::131::131:

son durumun ne??? kilo almaya devam ediyor musun???? lütfen yaz

abartılmazsa o kadarcık olsun.bronşit olunca verilen ilaçlar ne oluyor onlar yararlı mı! ilaç kulanmak elbette iyi değil ama aşırı zayıflamanın nelere yol açacağını düşünürsek bence hiçte zarar lı değil.kas kalmaz vücutta önce yağlar eriri sonra kaslar sonra ne olur hastalık üstüne hastalık bunu düşündün mü.pekki her çareyi deneyip genede alamayan ne yapsın fikrin var mı? almanya da doktora gittim,lonrada gittim burda zaten hem özele hem fakülte hastanelerine gittim herşey iyi görünüyor doktor kilo diyince yapaak bir şey yok diyor metebolizman hızlı.

sürekli halsizlik yapıyor vuuvut ditenci düşüyor 15 dk yürüsen yoruluyorsun.yemek yemek kabus gibi geliyor.... o zaman ne yapacaksın? daha saymadığım bir çok şey bu durumda başka önerin var mı???

polen,bebe biskivileri,takviye gıdalar,kürler,bitkisel çaylar...vs vs denedim olmuyor.sanırım biraz olsun anlamışsındır.insanlar üşütünce bile terleyip vitamin alıp iyileseyım demek yerıne ılaca sarılıyor bu şurubunda verecegı zarar en cokk bu kadar bu da benım için zarar değil.

hem neye dayanarak zararlı diyorsunuz ki ? sandığınız kadar zararlı olsa yeşil reçeteyle satılırdı.bu şuurup bırak yeşil receteyı recetesız bıle satılıyor.bakkaldan ekmek alır gıbı alabılıyorsun demek kı çokta korkulur bır tarafı yok.paranoya yapmaya gerek yok.ama başka hastalığı olan varsa mesela astım gıbı elbete doktora sormak zorunda böyle durumlarda
Saydıklarınızın hepsi bende de vardı ben de doktora gittim bana da yazdı. Açıkçası doktorlar önüne gelene yazıyor, o yüzden bu bir dayanak değil.
Ben kendimi bildim bileli zayıfım, ne yapsam alamıyordum ama 1 hafta kendimi zorladım midem büyüdü ve iştahım açıldı
Eğer dediğiniz kadar masum olsaydı ilaç olmazdı ekmek alır gibi her şey alınıyor bu ülkede bilmem farkında mısınız? Bilinçli vatandaş olmak apayrı şeydir. Kilo almak için zafiyet sınırında olmadıkça ilaç kullanılmamalı.
Öğünleri birer kaşık artırılarak m,de genişletilirse zamanla kilo alınıyor. Bir çok kişi bunu denedik faydasını da gördük.
Bu ilaç antihistaminik ilaç yani, alerji için. Bu ilacın içindeki maddeler karaciğeri ne kadar yoruyor farkında mısınız? Kusura bakmayın ama kilo alamıyorum diye kendisine yaftayı yapıştırıp sonra alamadığına kendini inandırıp ilacın tek çözüm olduğunu düşünmeye luzüm yok. Ben de çok sıkıntı çektim zayıflıktan nasıl ruh halinde olunduğunu bildiğimden söylüyorum; insanları ilaca teşvik etmeyiniz çok rica ediyorum buraya 15 16 yaşından kizlar da geliyor kafalarına göre gidip şurup içmesinler...
evet ne ilacı olduğunu biliyorum.buiyacında yoktur ama ilacı doktor bana daha önce vermişti iştahım hiç yok diye bundan 2 yıl önce ama ben almadım o zaman verdiği hiçbir şurubu almadım. demek ki doktor verebiliyormuş.bugun de ben iştahım açılsın diye alıyorum bu şurubu zaten.alerji ilacı olduğunu biliyrsun derken öyle bir söylemişsin ki sanki başka bir ilaç gibi.çok ağır bir hastalığın ilacı gibi.bu şuna benziyor canım.evli değilsindir korunmuyorsundur ihtiyacında yoktur ama doktor doğum kontrol hapı yazar adetin düzenlensin diye bu ilacın yan etkisinden faydalanmak amaç.bu şurupta da niyet bu.

kalp hastalarınada doktor doğum kontrol ilacı verir mesela bunun gibi.kadın ya da erkek farketmez erkeklerede doğum kontrol ilacı verir.ertesi gün hapı mesela çok zararlıdır hem de çokkkk ama kadınlar illa gerekli olursa kullanır.

demek istediğimi anlıyor musun.şunu belirtmek isterim ki KEŞKE BAŞKA BİR YOLU OLSAYDI.GEÇERLİ BAŞKA BİR YOL.ve keşke dünyadan bütün ilaçları kaldırsalar.lanet bir sektör aslında .

kendimi toparlamaya ihtiyacım var bu şekilde sadece fiziksel olarak kötü görünmek değil sağlıksızda oluyorum.faranşit olmuştum nerdeyse 1 ayda 20 iğne yedim inan bana bu iğneler yanında bu şurup oldukça masum kalıyor.

ELBETTE bütün bunlar benim fikrim. hepimiz kendi irademizle karar verme yeteneğine sahibiz.ben denemeyi tercih ediyorum.yine de iyi niyetin için teşekkür ederimm Afilli kız :KK16:

Çok üzüldüm gerçekten böyle düşünmenize kendinizi bunun tek çare olduğuna inandırdığınıza çünkü sizin durumunuz sadece psikolojik, bir nevi kendinizi başka yolu olmadığına inandırmışsınız :KK50:
Bu arada adetimi Rezene içerek düzenledim isteyene çözüm çok :KK34:

Saydıklarınızın hepsi bende de vardı ben de doktora gittim bana da yazdı. Açıkçası doktorlar önüne gelene yazıyor, o yüzden bu bir dayanak değil.
Ben kendimi bildim bileli zayıfım, ne yapsam alamıyordum ama 1 hafta kendimi zorladım midem büyüdü ve iştahım açıldı
Eğer dediğiniz kadar masum olsaydı ilaç olmazdı ekmek alır gibi her şey alınıyor bu ülkede bilmem farkında mısınız? Bilinçli vatandaş olmak apayrı şeydir. Kilo almak için zafiyet sınırında olmadıkça ilaç kullanılmamalı.
Öğünleri birer kaşık artırılarak m,de genişletilirse zamanla kilo alınıyor. Bir çok kişi bunu denedik faydasını da gördük.
Bu ilaç antihistaminik ilaç yani, alerji için. Bu ilacın içindeki maddeler karaciğeri ne kadar yoruyor farkında mısınız? Kusura bakmayın ama kilo alamıyorum diye kendisine yaftayı yapıştırıp sonra alamadığına kendini inandırıp ilacın tek çözüm olduğunu düşünmeye luzüm yok. Ben de çok sıkıntı çektim zayıflıktan nasıl ruh halinde olunduğunu bildiğimden söylüyorum; insanları ilaca teşvik etmeyiniz çok rica ediyorum buraya 15 16 yaşından kizlar da geliyor kafalarına göre gidip şurup içmesinler...

Çok üzüldüm gerçekten böyle düşünmenize kendinizi bunun tek çare olduğuna inandırdığınıza çünkü sizin durumunuz sadece psikolojik, bir nevi kendinizi başka yolu olmadığına inandırmışsınız :KK50:
Bu arada adetimi Rezene içerek düzenledim isteyene çözüm ç

öyle bir yazmışsın ki gören de ilacın üreticisi satıcısı benim sanır.sanki ben burda reklam yapıyormuşum gıb !!!! ben de herkes gibi tecrübe edındıgımı anlatıyorum ,paylaşıyorum.yanı ulkenın tek bılınclı ınsanı sen mıssın gıbı.kımın bılmezsın amanerdeyse benı suçlayacaksın.ha bır de doktor edasıyla bıldık bıldık yazmıssın.....herkes senın kadar bılıyor kaygılanma.....kendımı neye ınandırdıgımıda nasıl bıldın acaba.ben londrada,almanya da ve turkıyede yeterı kadar tecrubelı doktorlara gıttım ve kılo almıyorum hıcbır sağlık sounum yokken.dıyetısyende ıse yaramıyor.psıkolojık tı egıldegıl.o bıtkısel caylaarlada alamıyrum.benım ıcın bır seçenek ve tercıh hakkımı sen vermıyorsun.kendı kendıne yorum yabır de şsn. hayır bırde psikolog gıbı yorumlamışsın ya sankı benı tanıyorsun.kendını ınandırmıssın !!!!!!!! sen ne bılıyorsun kendımı ınandırdıgımı

Bu arada adetimi Rezene içerek düzenledim isteyene çözüm ç

öyle bir yazmışsın ki gören de ilacın üreticisi satıcısı benim sanır.sanki ben burda reklam yapıyormuşum gıb !!!! ben de herkes gibi tecrübe edındıgımı anlatıyorum ,paylaşıyorum.yanı ulkenın tek bılınclı ınsanı sen mıssın gıbı.kımın bılmezsın amanerdeyse benı suçlayacaksın.ha bır de doktor edasıyla bıldık bıldık yazmıssın.....herkes senın kadar bılıyor kaygılanma.....kendımı neye ınandırdıgımıda nasıl bıldın acaba.ben londrada,almanya da ve turkıyede yeterı kadar tecrubelı doktorlara gıttım ve kılo almıyorum hıcbır sağlık sounum yokken.dıyetısyende ıse yaramıyor.psıkolojık tı egıldegıl.o bıtkısel caylaarlada alamıyrum.benım ıcın bır seçenek ve tercıh hakkımı sen vermıyorsun.kendı kendıne yorum yabır de şsn. hayır bırde psikolog gıbı yorumlamışsın ya sankı benı tanıyorsun.kendını ınandırmıssın !!!!!!!! sen ne bılıyorsun kendımı ınandırdıgımı

öncelikle sakin ol canım bu kadar gerginlikle zaten kilo alamazsın der büyüklerimiz :KK31:
ülkenin tek bilinçli vatandaşı ben değilim benim gibi düşünen tıp okuyan arkadaşlarım da var biyolog arkadaşlarım da var benim gibi alakasız konuma sahip arkadaşlarım da var. yani bilinçli olmak için bunları konuşmak anlatmak için doktor olmak gerekmiyor.

yazmışsın da londra da almanya da doktorlar verdi mi sana antihistaminik bir ilaç bak türkiyedeki kolaya kaçtığınızı bilen, ilaç yazmaya bayılan doktorlar yazıyor ilaç...

emin ol seni en iyi anlayacak olan yine zayıflık sıkıntısı çekmiş olan birisi, o yüzden anlıyorum ve biliyorum nasıl hissettiğini az çok, bana karşı agresif olmana gerek yok aynı taraftayız biz.

ve evet konuşma biçimin ürünün reklamını yapar hatta ürüne teşvik eder biçimde, buna sonuna kadar tepkimi gösteririm.

Lütfen ilaç önerilerinde bulunmayınız.
Size iyi gelen ilaç başkasında yan etkilere neden olabilir.
Sonuçta adı üstünde ilaç, basit bir alerji ilacı gibi düşünmeyiniz, antihistaminiklerde de dikkat edilmesi gerekir, yüksek tansiyon, glokom ve malesef kalp rahatsızlıklarını tetiklemektedirler.

bende kilo almak için dahiliyeye gittim bnde tek demir ve çinko eksikliğim çıktı bunun için bana demir ilacı,birde çinko eksikliği için hap verdiler bide b12 eksikliğim varmış onun içinde b12 vitamin hapı verdiler,çinko eksikliği için verilen hap 1,2 aydan sonra tüylenme yapıyormuş o yüzden ben bu hapı kestim, hiç kilo alamadım daha napmam lazım arkadaşlar? :KK43: :KK43: :44:

Son düzenleme:
ben de 45 kiloyum boyum da 1.67 sevgilim kilo al kilo al deyip duruyor. üzülüyorum çünkü sürekli söylemesi hoşuma gitmiyor. ben de bozuntuya vermeden " etin en lezzetli yeri kemiğe en yakın olan yeridir sevgilim" diyorum. 5 kilo alsam toparlarım ama olmuyor :KK43:( anaokulu öğretmeniyim bir de sürekli ayakta yoruluyorum ve yalnız yaşıyorum ev arkadaşım bile yok. eve yorgun gelince yemek yapmak içimden gelmiyor. ne olacak halim bilmiyorum

ben de çok muzdaribim bu konudan 1.60 boy 48 kiloyum ama o kadar kötü görünüyorum ki. nişanlım beğeniyor hatta kilo almamamı istiyor ama ben beğenemiyorum kendimi. kollarım çok ince sırtımda kemikler çıktı resmen kambur gibiyim. :KK43: ailem sürekli üstüme geliyor çok zayıfsın, küçücük görünüyorsun gelinlik giydiğinde iyice küçüleceksin diye. geçenlerde bir otoparktan çıkarken adam 'senin ehliyet yaşın tutuyor mu ablacım ya' dedi. evet deyince de 'benim 13 yaşında kızım var aynı ona benziyorsun' deyince anladım ki gerçekten ben kötü görünüyorum. altı senedir aynı kilodayım ne eksiliyor ne artıyor. doktora da gittim adam beni resmen kovaladı hiçbir sorunun yok diye. açlıktan titreyene kadar yemek yemem ve çok yemek seçerim. sevmediğim yemekleri yemeye zorladığımda da midem bulanır. ne yapacağımı bilmiyorum :KK43:

ben de çok muzdaribim bu konudan 1.60 boy 48 kiloyum ama o kadar kötü görünüyorum ki. nişanlım beğeniyor hatta kilo almamamı istiyor ama ben beğenemiyorum kendimi. kollarım çok ince sırtımda kemikler çıktı resmen kambur gibiyim. :KK43: ailem sürekli üstüme geliyor çok zayıfsın, küçücük görünüyorsun gelinlik giydiğinde iyice küçüleceksin diye. geçenlerde bir otoparktan çıkarken adam 'senin ehliyet yaşın tutuyor mu ablacım ya' dedi. evet deyince de 'benim 13 yaşında kızım var aynı ona benziyorsun' deyince anladım ki gerçekten ben kötü görünüyorum. altı senedir aynı kilodayım ne eksiliyor ne artıyor. doktora da gittim adam beni resmen kovaladı hiçbir sorunun yok diye. açlıktan titreyene kadar yemek yemem ve çok yemek seçerim. sevmediğim yemekleri yemeye zorladığımda da midem bulanır. ne yapacağımı bilmiyorum :KK43:

Sevdiğin yemeklerin yazılı olduğu bir liste hazırla mesela 30 tane yemek as buzdolabına tek kişilik porsiyonlar halinde hazırla her gün ama yemeksiz geçme sakın
Hem de ne yemek yapsam diye düşünmezsin sıra hangi yemekteyse onu seçersin
Kahvaltı yapmıyorsan kesin yapmalısın ve miden büyüyene kadar sürekli yemek ye sürekli
Benim sevgilim de sürekli al al diyordu ve benzer şeyleri ben de yaşadım kimse 21 yaşımda olduğuma inanmazdı herkes olsa olsa 13 14 Aaa ne zayıfsın falan derlerdi
Şimdi 6 kilo aldım herkes çok beğendi çok yakıştırdı
$image.jpg
Bu tarzda pantolon giymeyi çok severim zaten ve zayıflar için çok hoş oluyor bence benim kalçam küçük değil ama bu pantolonlar daha büyük gösteriyor kalçayı :KK9:

Benim ilaç falan kullanmadım 2 ayda aldım bu kiloyu Az su içtiğimden selülit oldu ama olsun diyorum zamanla spor yaparak masajla falan hallederim :)

Miden genişleyene kadar zorlanacaksın ama sonra zaten miden büyüdüğü için rahatça yersin :KK56:

Sevdiğin yemeklerin yazılı olduğu bir liste hazırla mesela 30 tane yemek as buzdolabına tek kişilik porsiyonlar halinde hazırla her gün ama yemeksiz geçme sakın
Hem de ne yemek yapsam diye düşünmezsin sıra hangi yemekteyse onu seçersin
Kahvaltı yapmıyorsan kesin yapmalısın ve miden büyüyene kadar sürekli yemek ye sürekli
Benim sevgilim de sürekli al al diyordu ve benzer şeyleri ben de yaşadım kimse 21 yaşımda olduğuma inanmazdı herkes olsa olsa 13 14 Aaa ne zayıfsın falan derlerdi
Şimdi 6 kilo aldım herkes çok beğendi çok yakıştırdı
Eki Görüntüle 916692
Bu tarzda pantolon giymeyi çok severim zaten ve zayıflar için çok hoş oluyor bence benim kalçam küçük değil ama bu pantolonlar daha büyük gösteriyor kalçayı :KK9:

Benim ilaç falan kullanmadım 2 ayda aldım bu kiloyu Az su içtiğimden selülit oldu ama olsun diyorum zamanla spor yaparak masajla falan hallederim :)

Miden genişleyene kadar zorlanacaksın ama sonra zaten miden büyüdüğü için rahatça yersin :KK56:

Aaa hiç düşünmemiştim ben bunu çok iyi fikir :KK9: kahvaltı alışkanlığım da hiç yoktu ama bu aralar yavaştan yapmaya başladım, sabah erkenden kalktığım için midem almıyor pek. benim kalça var maşallah selülit başladı bende de spor yapmak lazım.

Fotoğraftaki modeli ben de çok seviyorum şortlarda da çok hoş duruyor ama tesettürlü olduğum için ancak evde giyebiliyorum :) önerin için çok teşekkür ederim umarım ben de birkaç kilo alabilirim..

sabah 8gibi 3dilim etli ekmek yedim 1 bardak çayla
öğlen 12gibi bulgur pilavı ayran yedim yarım ekmekle
öğleden sonra 4gibi 1kase şekerli yoğurtla cornflakes yedim
akşam 7gibi yarım ekmek arası hamsi roka yedim
şimdide mikrodalgaya patates attım onu yiycem çayla

daha gece uzun:KK1::KK1::KK1:

arkadaşlar naptınız herkes istediği kiloya ulaşıp yok oldu sankiii:KK8::KK8::KK8:
neyse ben hala çabalıyorum pes etmek yok:KK14::KK14:
sabah güzel kahvaltımı yaptım,üzerine 1eti puf yedim,şekerli kahvemide içtimm öğleyi bekliyorum şimdi:KK3::KK3:

X