5 kilo almak istiyorum

Merabalar bende kilo almak istiyorum boyum 164 kilom 49 aslında 54 kiloydum gastrit olunca 5 kilo gitti simdi biraz geçti gastritin çok yiyince şişkinlik yapıyor bu durumda olan var mı

Bebe biskuvisi yiyenler kaç tane yiyolar ve nasıl yiyolar yardımcı olabilir misiniz yaza kadar kilo almak istiyorum

Bebe biskuvisi yiyenler kaç tane yiyolar ve nasıl yiyolar yardımcı olabilir misiniz yaza kadar kilo almak istiyorum
Merhaba maalesef yeni gördüm mesajınızı :KK43: geceleri 1 kase süte bebe bisküvisi 10tane galiba muz ceviz bal koyup püre yapıp yiyo arkadaşlar

Öncelikle telefonumdaki kalori hesap programına hergun ne yediysem kaydettim 2000 kaloriyi geçmeye çalışıyorum burada en önemli şey kahvaltıda 1000 kaloriye yaklaşmak onu yapınca gün boyu zaten geçersiniz

Bu arada çok araştırdım kahvaltıda büyük dilim peynir çok önemli iki yumurta tereyağında 3 dilim çok tahıllı ekmek inanın asla inanmıyordum alacağıma ama şu an 50.80 kilo olmuşum

Bu arada çok araştırdım kahvaltıda büyük dilim peynir çok önemli iki yumurta tereyağında 3 dilim çok tahıllı ekmek inanın asla inanmıyordum alacağıma ama şu an 50.80 kilo olmuşum
Çok sevindim canım ben 2 gündür biraz boşladım bende çok yemeye çalışıyodum

Yani sürekli abur cubur bi yerden sonra bıktırır onun için peyniri artır tereyağlı ballı ekmek ye benim gastritim olmazsa kabızlık gaz sıkıntısı biraz engelliyor fazla yememi

Bütün mesajları okuyamadım yazan oldu mu bilmiyorum.
Her gece yatmadan bir kase cici bebe, süt, beyaz peynir, keçiboynuzu pekmez ezip ye
Bide birinden duymuştum saatini kurup gece 2de 3de kalkıp yiyormuş bu karışımı daha etkiliymiş :KK64:

Bütün mesajları okuyamadım yazan oldu mu bilmiyorum.
Her gece yatmadan bir kase cici bebe, süt, beyaz peynir, keçiboynuzu pekmez ezip ye
Bide birinden duymuştum saatini kurup gece 2de 3de kalkıp yiyormuş bu karışımı daha etkiliymiş :KK64:
Evet bunu yazan oldu canım konuyu açtıktan sonra 2 kilo aldım aldım diye biraz gevşedim yemeyi azalttım yine vermiş olabilirim tartılmadım. Hala 50 değilim ama yine devam etmem lazım bu cici bebe olayını deniyim bu sefer çok yazıldı

Evet bunu yazan oldu canım konuyu açtıktan sonra 2 kilo aldım aldım diye biraz gevşedim yemeyi azalttım yine vermiş olabilirim tartılmadım. Hala 50 değilim ama yine devam etmem lazım bu cici bebe olayını deniyim bu sefer çok yazıldı

Valla benimde hedef 50 :) 46dayım şuan azimle yiyorum şunu farkettim eve tartı aldım sürekli tartılıyorum fast food yediğimde ertesi güne farkediyor kilom ama ev yemeği yediğimde pek bi fark olmuyor. ee kilo almak içinde fast food yemek ne kadar doğru bilemedim kafam çok karışık :)

Valla benimde hedef 50 :) 46dayım şuan azimle yiyorum şunu farkettim eve tartı aldım sürekli tartılıyorum fast food yediğimde ertesi güne farkediyor kilom ama ev yemeği yediğimde pek bi fark olmuyor. ee kilo almak içinde fast food yemek ne kadar doğru bilemedim kafam çok karışık :)
Özellikle cips kola çikolata market ürünlerinde çok yüksek kaloriler var
Şimdi tartıldım bende 47 :KK43:

X