5 kilo almak istiyorum

Saricik3

Omg!!!
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2017
3.989
6.175
33
Kızlar 1.59 boy 45 kilom var 50 olmak istiyorum ama ben kendimi bildim bileli sabit 45 kiloyum napabilirim
İştahım açık değildir ama normal bir insan gibi masada çorbamı yemeğimi tatlımı yerim
Uykum düzensiz ama günde 8 saat uyuyorum
Nasıl 5 kilo alırım
Güncel 25 Şubat 2018; 48 kiloyum

Son düzenleme:
Merhaba bende çok zayıfım hep öylede oldum 1.57 boyum kilom normalde 45,48 arasınaydı sonra ben hacca gittim bu sene ve döndüğümde 43 kiloydum sonra hastalandım 42 oldum birde sıgara kullanıyorum kilo alamadım bayadır şimdi alıyorum yavaş yavaş tekniğimde akşamları ve sabah kahvaltıdan sonra 1 tane muz bir bardak süt 6 adet bebe büskivisi 3 tanede cevizi blendırdan geçiriyorum içiyorum ayrıca çay saatimizde yanıma 3 tane kuru incir alıyorum 3tanede ceviz incirle cevizi yiyorum şimdi kilom 42 den 45.6 oldu sizde böylelikle alabilirsiniz

Merhaba bende çok zayıfım hep öylede oldum 1.57 boyum kilom normalde 45,48 arasınaydı sonra ben hacca gittim bu sene ve döndüğümde 43 kiloydum sonra hastalandım 42 oldum birde sıgara kullanıyorum kilo alamadım bayadır şimdi alıyorum yavaş yavaş tekniğimde akşamları ve sabah kahvaltıdan sonra 1 tane muz bir bardak süt 6 adet bebe büskivisi 3 tanede cevizi blendırdan geçiriyorum içiyorum ayrıca çay saatimizde yanıma 3 tane kuru incir alıyorum 3tanede ceviz incirle cevizi yiyorum şimdi kilom 42 den 45.6 oldu sizde böylelikle alabilirsiniz
Kaç ayda aldın kiloyu canım
Teşekkür ederim buny duymuştum ama gece yiyolarmış sende öyle dene istersen

Bende kilo alamayanlardanım .iştahım yok . Bi şurup var biraz içince fena halde iştahım açılıyor . Ama yan etkisi inanılmaz uyku :KK43:
Senin boyun kaç :KK43:
Ben bu konuyu açtıgımda 45tim 46 olmuşum geceleri kalkıp sürekli ekmek arası salam ekmek üzeri çikolata yedim :)
Bebe bisküvisi olayını deneyelim bide

Senin boyun kaç :KK43:
Ben bu konuyu açtıgımda 45tim 46 olmuşum geceleri kalkıp sürekli ekmek arası salam ekmek üzeri çikolata yedim :)
Bebe bisküvisi olayını deneyelim bide
Ben 163 49 kilo:KK43:
Bebe büskivi denedim süt yumurta bal hepsinin karıştırdım bir bardaktan sonra bıraktım .midem kalktı :halay: waffle iyi kilo yapıyor her gün evde bi tane yap ye ek takviye olur .:) bir de geceleri çikolata :kk77:

Ben 163 49 kilo:KK43:
Bebe büskivi denedim süt yumurta bal hepsinin karıştırdım bir bardaktan sonra bıraktım .midem kalktı :halay: waffle iyi kilo yapıyor her gün evde bi tane yap ye ek takviye olur .:) bir de geceleri çikolata :kk77:
Far secret diye bi uygulama var hergüm kaç kalori alman gerektiğini söylüyor yediklerini ordan düşüyosun falan bende onu denedim bi ara mesela 2000 kaloriydi galiba almam gereken onu tamamlayamıyorum ben az yiyorum canım istemiyo
Ekmek arası salam çikolataya devam edicem kilo alana kadar
Makarna makarda dediler bi ara onu da denedim alamadım zorlaya zorlaya yiyorum canım istemiyo
Nolucak bu halimiz :KK70:

Far secret diye bi uygulama var hergüm kaç kalori alman gerektiğini söylüyor yediklerini ordan düşüyosun falan bende onu denedim bi ara mesela 2000 kaloriydi galiba almam gereken onu tamamlayamıyorum ben az yiyorum canım istemiyo
Ekmek arası salam çikolataya devam edicem kilo alana kadar
Makarna makarda dediler bi ara onu da denedim alamadım zorlaya zorlaya yiyorum canım istemiyo
Nolucak bu halimiz :KK70:
Al benden de okadar.ihtiyaçtan yemek yiyorum :halay: amannn olsun kız kilolu olmaktan iyidir :KK53:

Ahahah aynen bende ihtiyaçtan yiyorum yaşamak için yani :KK70:
Tabi kilodan iyi ama çok zayıflıkta kötü görünüyor
50 olsam yeter :KK49:
Profileki sen misin sen isen gayet güzel
Yok canım ben değilim :)) benziyor diye koydum ama okadar kilom yok ki :)

X