5 haftalık gebelik ultrosonda gözükürmü

birmelek45

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2023
49
18
21
Selamın aleyküm kızlar
Bu ayın 3 ünde kan verdim 25.7 çıktı
5 inde tekrar kan verdim 103 çıktı
10 unda tekrar kan verdim 1292 çıktı
Yarın tam 5 haftalık oluyorum doktor randevum var acaba ultrosonda gözükürmü kese gitsemmi gitmesemmi diye çok teredütdeyim özel hastane olduğu için biraz tuzluu🙈🙈

Selamın aleyküm kızlar
Yarın tam 5 haftalık oluyorum doktor randevum var acaba ultrosonda gözükürmü kese gitsemmi gitmesemmi diye çok teredütdeyim özel hastane olduğu için biraz tuzluu🙈🙈
5+4 keseyi gördüm
10 gün sonra da kalp sesini duymak için çağırmıştı doktor🌸

Selamın aleyküm kızlar

Bence hiç acele etmeyin.
Ben 7+5te gittim ilk ultrasona.
Kalp atışını gördüm, keseyi gördüm, kolları oluşmaya başlamıştı.
Gayet keyifli bi ultrasondu.
Erkenden gidip boş yere strese girmenin ne anlamı var?
Ben olsam en az 7 haftalıkken gider baktırırım.

5+4 önce hiç gitmismiydiniz
Hayır, kan testi bile yaptırmadım adet olamıyorum zannediyordum. Çok sancım vardı ilaç versin diye gitmek istiyordum. Sonra bir huylandım silik iz çıktı heralde çok da sancı olunca kimyasal dedim. Adet söktürücü yazsın da kurtulayım diye gittim kontrole 🤣

Bence hiç acele etmeyin.
Ben 7+5te gittim ilk ultrasona.
Kalp atışını gördüm, keseyi gördüm, kolları oluşmaya başlamıştı.
Gayet keyifli bi ultrasondu.
Erkenden gidip boş yere strese girmenin ne anlamı var?
Ben olsam en az 7 haftalıkken gider baktırırım.
Okadar heycanliyimki anlatamam ilk gebeliğim 2 yıldır çok çabaladım çok zorluklar çektik çift çiGiyi görünce çok mutlu olduk hek kan tahlillerin 0.100 çıkardı 1292 değeri görünce ağladık mutluluktan oyuzden bir an önce keseyi görmek istiyorum 🙈🙈

Selamın aleyküm kızlar
5.haftada vajinal ultrasonda keseyim görmüştük daha sonra 1 hafta sonra da bebeği gördük. Benim birazda kilom olduğu için karından baya geç görülmüştü.

Okadar heycanliyimki anlatamam ilk gebeliğim 2 yıldır çok çabaladım çok zorluklar çektik çift çiGiyi görünce çok mutlu olduk hek kan tahlillerin 0.100 çıkardı 1292 değeri görünce ağladık mutluluktan oyuzden bir an önce keseyi görmek istiyorum 🙈🙈

Sizi çok iyi anlıyorum.
Benim 10 sene sonra ilk gebeliğim.
Sadece erken gidildiğinde bazen görünmüyor ve gereksiz moral bozukluğu oluyor.
O yüzden zorda olsa az bekleyip doğru ve net şeyler görmek daha mantıklı.

Hayır, kan testi bile yaptırmadım adet olamıyorum zannediyordum. Çok sancım vardı ilaç versin diye gitmek istiyordum. Sonra bir huylandım silik iz çıktı heralde çok da sancı olunca kimyasal dedim. Adet söktürücü yazsın da kurtulayım diye gittim kontrole 🤣
İlk gebelikmi çok güzel süpriz olmuştur sana ne güzel

Sizi çok iyi anlıyorum.
Benim 10 sene sonra ilk gebeliğim.
Sadece erken gidildiğinde bazen görünmüyor ve gereksiz moral bozukluğu oluyor.
O yüzden zorda olsa az bekleyip doğru ve net şeyler görmek daha mantıklı.
Kesinlikle öyle rabbim isteyen herkese bu duyguları yaşatır inşallah çok güzel bı hiss çok mutluyumm

Selamın aleyküm kızlar
5+1de keseyi gördüm, 6+1de kalp atışlarını duydum. Sağlıkla göreceksin inşallah, git bence 🌸☺️

X