Uyku Problemi 5 buçuk aylık bebeğimin uyku problemi ve benim tükenişim 😔

yenibebeklii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2022
2
0
26
Kızlar 5 buçuk aylık bebeğim gündüzleri 2 sefer 1 saat uyuyor ama son 2 haftadır geceleri sayamadığım kadar çok sık uyanıyor yani saat başı diyebilirim akşam 8de uyuyor 10 bucuga bazen 11e kadar ama ondan sonra işkencem başlıyor saat sabah 7ye kadar saat başı uyanıp emmek istiyor sütümün yettiğini düsünüyorum aslında diş çıkarıyor sandım ama ağzında herhangi bir şey yok ama diş çıkarma belirtileri çok var acaba diş dönemine girdiği içinmi yoksa başka sorun mu vardır nolur sizinde bu konuda yaşanmış tecrübeniz varsa bilgi verin uykusuzluktan deliricem başıma ağrılar giriyor 😓

Kızlar 5 buçuk aylık bebeğim gündüzleri 2 sefer 1 saat uyuyor ama son 2 haftadır geceleri sayamadığım kadar çok sık uyanıyor yani saat başı diyebilirim akşam 8de uyuyor 10 bucuga bazen 11e kadar ama ondan sonra işkencem başlıyor saat sabah 7ye kadar saat başı uyanıp emmek istiyor sütümün yettiğini düsünüyorum aslında diş çıkarıyor sandım ama ağzında herhangi bir şey yok ama diş çıkarma belirtileri çok var acaba diş dönemine girdiği içinmi yoksa başka sorun mu vardır nolur sizinde bu konuda yaşanmış tecrübeniz varsa bilgi verin uykusuzluktan deliricem başıma ağrılar giriyor 😓
Memede uyumak istiyordur. Her seferinde meme verme senin için zor olacak ama ancak bu şekilde alışır uzun uyumaya.. o minnoşlar ne kader bilmiş var ya inanamazsın..

Tam doymuyor olabilir 6 aydan sonra gece uykusuna geçmeden mama deneyin zaten ek gıda dönemi de geliyo ben tam doyamadığı içim uyandığını düşünüyorum

En iyi cevap
Ama sonradan oluşurmu ki böyle bi alışkanlık önceden böyle değildi 😔
Büyükçe huyu değişir.. 15 günde huyu değişir inan bana. Gece uykusuna yatırmadan doyur. Sonra uyut,beyaz gürültüsünü aç, yarım kundak yap mutlaka. Sonraki uyandığında pışpış sadece.. uykuyu 1 saat uyuyorsa 1 saat 15 dk ya çıkarman lazım. Birden bire uzun uyumaz.. alışır ama sabır istiyor. 🧟‍♀️🧟‍♀️🧟‍♀️uykusuz zombi yaşantısını iyi bilirim.. Yani ne kadar uyuyorsa uykuda kaldığı süreyi uzatmalısın.. bekle yanında uyanmasına müsaade etmeden pışpışla hafifçe..

X