5 - 6 Mayıs Hıdırellez'iniz hayırlı, dualarınız kabul olsun.

Amin.
Allah, bebek isteyene bebek
Huzur isteyene huzur
Saglık isteyene saglık
Para isteyene para
Ruh saglıgı ısteyene ruh saglıgı versın :))

Ne verırse hakkımızda en hayırlısını versın lakin, istedıgımız sey bizim için hayırlı degılse, gönlümüzü de ona razı etsin ki mutsuz olmayalım.💕
Amin 🙏

Suya atılmaz denız alsın götursun vazgectım yorumları var gül agacının dibinde kalsın dıyorlar

Allah kabul etsin tüm dualarınızı, benim için ve benim gibi anne olmaya çabalayan tüm kadınlar için de dua eder misiniz? :KK200: Allah temiz kalple dua eden cümlemize gönlünden geçenlerin hayırlısını nasip etsin İnşallah.
Bu yazdığını şimdi gördüm ama kalplerimiz birmiş dün arkadaş için dua ederken çocuğu olmayan isteyen tüm kadınlara çocuk nasip et diye dua ettim çok içten ettim hepiniz için inşallah Allahım kabul eder dualarımızı

Bu yazdığını şimdi gördüm ama kalplerimiz birmiş dün arkadaş için dua ederken çocuğu olmayan isteyen tüm kadınlara çocuk nasip et diye dua ettim çok içten ettim hepiniz için inşallah Allahım kabul eder dualarımızı
Merhaba
Size mesaj atmak istedim bir şey soracaktım da mesaj kutunuz kapalı

Çok teşekkürler :) Amin binlerce kere Rabbim kabul eder İnşallah.

Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

Daha önce yapmış olduklarınızdan dıleklerınızın kabul oldugu oldu mu? Olduysa tahmını ne kadar surede ve mucize gıbı bır dılegınız vardı? 🙂
Dilediğim her dilek kabul oldu, hatta dilerken hata yaptıklarım bile:KK70:kızkardeşim evlensin diye kağıda gelinlik içinde kızkardeşimi çizerken karnına da bebek çizmiştim, kızcağız benim yüzümden evlendiği gece hamile kaldı:KK48::olamaz:dikkatli olmak lazım (sonra epey linç yedim aileden tabi, niye yanlışlık yaptın duanda diye)

Dilediğim her dilek kabul oldu, hatta dilerken hata yaptıklarım bile:KK70:kızkardeşim evlensin diye kağıda gelinlik içinde kızkardeşimi çizerken karnına da bebek çizmiştim, kızcağız benim yüzümden evlendiği gece hamile kaldı:KK48::olamaz:dikkatli olmak lazım (sonra epey linç yedim aileden tabi, niye yanlışlık yaptın duanda diye)
😍 hayırlısıyla bızlerınde gerceklesır inş ben kagıda yazdım çizdim dualarımı yaptım gul agacının dıbıne koydum denıze atmadım suya atmayın denız alıp gotursun vazgectım dılegımden yorumları vardı .sız gömüyormuydunuz

😍 hayırlısıyla bızlerınde gerceklesır inş ben kagıda yazdım çizdim dualarımı yaptım gul agacının dıbıne koydum denıze atmadım suya atmayın denız alıp gotursun vazgectım dılegımden yorumları vardı .sız gömüyormuydunuz
Gül dibine gömüyorum :)

Bu sene kacirdim maalesef😤 o da buraya takilmadigimdan sanirim.. ama gecen sene yaptigim seyler kismen kabul
Oldu.. bi kismi
Olmadi ama zamani vardir herhlde..

X