5 - 6 Mayıs Hıdırellez'iniz hayırlı, dualarınız kabul olsun.

Çok severim Hıdırellezi. Hiç dileği kabul olan oldu mu? Hızır vs hikayelerine bayılırım. Neler yapıyorsunuz? Birileri anlatırsa sevinirim.
Benim geçen sene dileklerimin çoğu oldu biri kaldı 🙏🏻😇 kağıtlara yazdım gül ağacının altına toprağın altına sakladım tamamı olunca denize atacaktım ama olmadı bu sene tekrar dilerim 😁

Ya önemli olan niyet duası var namazı var bu gece kadir gecesi olabilir hem sen duanı et Allah her daim yanımızda içten edersen duanı elbet kabul olur içini ferah tut :)
Tabikide böyle günlere böyle adetlere ihtiyaç yok aslında Allah her daim yanımızda her sıkıştığımızda dua edip sığınabiliriz ona. Nasibimizde varsa verir yoksa da yapacak birşey yok maalesef. Hakkımızda hayırlısı buymuş demekki deyip yolumuza devam edeceğiz

.

Son düzenleme:
Tabikide böyle günlere böyle adetlere ihtiyaç yok aslında Allah her daim yanımızda her sıkıştığımızda dua edip sığınabiliriz ona. Nasibimizde varsa verir yoksa da yapacak birşey yok maalesef. Hakkımızda hayırlısı buymuş demekki deyip yolumuza devam edeceğiz
Birbirine edilen dualar da çok hayırlıdır ben yıllardır zaten her akşam zikirlerimi çekerim dua ederim herkes için özellikle pandemide hep insanlar şifa bulsun diye dua ettim bu akşam senin içinde dua ederim ne dileğin varsa Allah gerçekleştirir inşallah

Birbirine edilen dualar da çok hayırlıdır ben yıllardır zaten her akşam zikirlerimi çekerim dua ederim herkes için özellikle pandemide hep insanlar şifa bulsun diye dua ettim bu akşam senin içinde dua ederim ne dileğin varsa Allah gerçekleştirir inşallah
Çok teşekkür ederim çok düşuncelisin umarım senin de ne dileği varsa kabul olur Allah dert vermesin güzel yüreğine.

Çok teşekkür ederim çok düşuncelisin umarım senin de ne dileği varsa kabul olur Allah dert vermesin güzel yüreğine.
Benim kistim patladı ameliyat oldum sol yumurtalığımı aldılar çocuğum olmuyor hala tedavi oluyorum ve inan çok yıpratıcı bir süreçteyim. Her ay yeni umutlar yetiştiriyorum ay sonunda adet oluşumda yıkılıyorum. Umutlar çöpe

Hıdırellez niyeti :
Evinize, mutfağınıza, gelirinize İlyas Peygamberin duası..
Tıkanmış, yavaşlamış, durmuş işlerinize
Hızır'ın eli değsin, bedeninize, sağlığınıza buluşmalarının gücü aksın..
Hayatınıza neşe, keyif, huzur ve bereketin hayırlısı gelsin..

Sevgiyle hıdırellez'iniz hayırlı ,dualarınız kabul olsun inşallah ...

Amin ❤️

Benim kistim patladı ameliyat oldum sol yumurtalığımı aldılar çocuğum olmuyor hala tedavi oluyorum ve inan çok yıpratıcı bir süreçteyim. Her ay yeni umutlar yetiştiriyorum ay sonunda adet oluşumda yıkılıyorum. Umutlar çöpe
Allah olmayana versin diyorum ben hep çünkü çocuk istemiyorum inşallah senin olur ya dua edicem senin için

Allah bizlere hayır getirecek dualarımızı dileklerimizi kabul etsin inşallah 🤲

Gül ağacımız var bahçemizde ama akan suya atmaya nasıl gideceğiz ki bu yasaklardan. Yazıp, çizip gece gömsek kağıdı sabah alsak yasaklar bitince gidip atsak olur mu bilen var mı?

Allah bizlere hayır getirecek dualarımızı dileklerimizi kabul etsin inşallah 🤲

Gül ağacımız var bahçemizde ama akan suya atmaya nasıl gideceğiz ki bu yasaklardan. Yazıp, çizip gece gömsek kağıdı sabah alsak yasaklar bitince gidip atsak olur mu bilen var mı?
Gün doğmadan atılması gerekiyor diye biliyorum ben ama sen yinede bi araştır

Gün doğmadan atılması gerekiyor diye biliyorum ben ama sen yinede bi araştır
Yasak olmasa atarım ama yasak olunca elimiz kolumuz bağlı. Kimisi de betona tebeşirle çiz dileğini, gün doğmadan da yıka diyor.

Yasak olmasa atarım ama yasak olunca elimiz kolumuz bağlı. Kimisi de betona tebeşirle çiz dileğini, gün doğmadan da yıka diyor.
Inan hic bilmiyorum bunu da hic duymamıştım hem sıkma canını atamıyorum diye Allaha dua et ona sığın kağida yazacaklarini ona anlat ondan iste eminim en hayirlisini verir sana

Inan hic bilmiyorum bunu da hic duymamıştım hem sıkma canını atamıyorum diye Allaha dua et ona sığın kağida yazacaklarini ona anlat ondan iste eminim en hayirlisini verir sana
Her gün iş yaparken bile dua dilimden düşmüyor çok şükür canım. Rabbim duysun inşallah hepimizin sesini. Ne zaman kabul edeceği belli olmaz dualarımızı. Bugünde yapayım demiştim çokta önemli değil ama yapsam diyordum.

Bize hayır getirecek dualarımızı rabbim hayırlısıyla kabul etsin inşallah 🤲

Her gün iş yaparken bile dua dilimden düşmüyor çok şükür canım. Rabbim duysun inşallah hepimizin sesini. Ne zaman kabul edeceği belli olmaz dualarımızı. Bugünde yapayım demiştim çokta önemli değil ama yapsam diyordum.

Bize hayır getirecek dualarımızı rabbim hayırlısıyla kabul etsin inşallah 🤲
Çok amin😊

Allah kabul etsin tüm dualarınızı, benim için ve benim gibi anne olmaya çabalayan tüm kadınlar için de dua eder misiniz? :KK200: Allah temiz kalple dua eden cümlemize gönlünden geçenlerin hayırlısını nasip etsin İnşallah.

İkizlerim ve hamileliğimle ilgili küçük bir e kitap yazdım. 2008 ve 2009 yıllarında hidirellez akşamı bilgigisayarimin paint bölümüne iki çöp adam cizmistim. İki kere ikiz hamileliğim oldu. Bir kız bir erkek. İlk bebekleri kaybettim. Ama şimdi ikizlerim 11 yaşında. Ve e kitabımın kapağındaki resim, benim yıllar önceki dileğimdi. Şu an sarışın bir kızım ve kumral bir oğlum var. Aynı yillar önceki hıdırellez de olduğu gibi. 🥰❤️💖
Herkesin dileklerine kavuşmasını dilerim.❤️

IMG_0096.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
X