44ten 38 bedene 🤸‍♀️

Sabah9da kalktim 😳
Aksam plan yapip 7ye kurmustum halbuki saati 🤯🤔
Yarim litre su
Nescafe fincaninda sekersiz turk kahvesi
Cocuklardan artan 4 tane ufak sosis

2 kupa filtre kahve
1 avuc kadar beyaz uzum kurusu

1 kase mercimek corbasi
1 kase kadar etli pirinc pilavi
1 kase kadar uzun makarna

Ikindi;
1 dilim sadece serbeti dokulmus etimek tatlisi

1 tabak dereotlu soslu makarna,aksam 6da yemeyi bitirdim.

Bi kacgundur gec kalkiyordum. Kurdugum alarmi kapatip geri yatiyorum. Neyse bi tartiliyim dedim aboo ne goreyim -2kg gitmis 🙄😳😳😳😳😳 uyuya uyuya kilo vercem anlasilan 😏😁
Yarin erken kalkarim umarim bu arada kolojen ve multi vit ileee duzenli beslenmeyide yarin yeniden bi rutine gecirmeyi denicem 🤨😬

Artik 42 beden oldugumu biliyorum. Kiloda 3 kilo daha gitti.
Yuksek bel sporcu tayti aldim bakalim. Incelmeye gayret edecegim

Gece bi baktim saat olmus 23.50 falan hemen uyumam lazim,uykum kacmasin dedim ama okadar aciktimki uyuyamadim. Bi ara asagi mutfaga gitmeye niyetlendim bu seferde bacaklarimda gucsuzluk,ic cekilmesi,bayginlik hissiyati olustu. Merdivende duserim belki diye cesaret edemedim eee acligimda gecmedi bi turlu :KK43: biraz iyi olunca asagi inip buzdolabindan zeytin tabagini cikardim. Yarisini yemisim 3 dilim ekmekle 😵😑 hala acim 🤨 hep bu demir dusuklugu beni boyle yapiyo iste.
Bu saatte uyusam 7de kalkicam cok az olcak uyumasam mi napsam bilemedim.

2gundur sabah vitamin hapini icmeye basladim yeniden. Duzenli saglikli beslenmemekle birlikte yine 7den sonra birsey yemiyorum.
Aclik hissedersem siyah zeytin 5 tane kadar veya bi avuc kuru dut/üzüm yiyorum beni dengeliyor.

Spora baslamam gerekiyo artik, bugun hic oturmadim bunu sporun 1.gunu saycam 😁😆 yarinda dip kose temizligin devamini yapicam .ham olan vucudum boylece spora hazir olcak. Birakmicam yani yoruldum diyip.

Vitamin ictigim icin tam kan sayimi yaptirsam mi yaptirmasam mi bilemedim.
Gerci ben biliyorum gecen senekiler nuksetti yine farkina vardim.
Simdi bi multi vit iciyorum 2 gundur. Kolajen epeydir icmedim.
Beden pantolonlari almam gerek carsidan. Tahmini 42ye dusmusumdur dedim cunku,bol gelmeye basladi esofman ve kotlarim.

1sb su
2 haslama yumurta
15 kadar siyah zeytin

Saat 15te kucuk dilim ev yapimi yas pasta,yarim litre yarim limon suyuna maden sulu su ictim

1 tabak bulgur pilavinin icine ceyrek sogan ve domates dograyip ,yarim limon sıkıp yedim

1 tabak bulgur pilavini kisira donusturup yanina 4 kofte yedim

Sabah 7de kalktim
8.30da yarim litre su gun boyu toplamda 2.5-3 litre iciyorum
Orta boy kupa bardakta sekersiz turk kahvesi
2 haslama yumurta
15 kadar siyah sele zeytin
4 parmak kadar tel peyniri
Multi vitamin ictim

Oglen;
5 tane kadar kofte ve kucuk kase yogurt

15 gibi ceyrek dilim pasta

Aksam saatini kacirmisim is yapcam diye ama simdi yemezsem gece cok fazla acikip yiyorum daha kotu oluyo yani. Gece1 de 2de asiri aclik halsizlik oluyo aksami yemezsem veya az yersem

Su arkadaslarimi evime bi alayim sonrasi zayiflama kürumle ve saglikli beslenerek 15 gunde 25-30 kilo vercem gecmis yillardaki gibi. Yine duraklamaya girdim,kesinlikle veremiyom kilo sadece spor yaptigimda incelme veya calisilan bolgede toparlanma oluyo

Aksam yemegi niyetine 4 dilim salcali ekmek ,15 kadar siyah sele zeytin
Cay demledim birazdan icicem sonrada utu yapip,tul perdeleri asicam oturdugumuz odanin

Cay demledim birazdan icicem sonrada utu yapip,tul perdeleri asicam oturdugumuz odanin

Yarim litre su
1 orta boy kupa bardakta sekersiz turk kahvesi
2 dilim salcali ekmek
15 kadar zeytin

2 tane mandalina

3 tane kiymali cantik

2 tane mandalina

Aksam pek canim istemiyo. Yogurt yerim belki yatmaya yakin

Bu moral bozukluguyla gidip kek yaptim. Kekte oturdu iyimi bide 2 tepsilik. Yarin 6da kalkip tekrar yapicam ,kizimin ogretmeni demis. Sinif temsilciside bana kitledi 😂 normalde keklerim guzel oluyo kabariuodu. Neyse yarin bidaha denicem 🤔🙄

Bide pismeyen kabarmayan keklere moralim bozulsun dur

Yarim litre su
1 orta boy kupa bardakta sekersiz turk kahvesi
2 dilim salcali ekmek
15 kadar zeytin

2 tane mandalina

3 tane kiymali cantik

2 tane mandalina

Aksam pek canim istemiyo. Yogurt yerim belki yatmaya yakin
15 rakamınız mı uğurlu zeytinler hep 15 den gitmiş 🤭

1 aydir + ,- 3 kilo gidip geliyo niyeki? Spor yapsam bi daha gelmicek belkide.

Bu moral bozukluguyla gidip kek yaptim. Kekte oturdu iyimi bide 2 tepsilik. Yarin 6da kalkip tekrar yapicam ,kizimin ogretmeni demis. Sinif temsilciside bana kitledi 😂 normalde keklerim guzel oluyo kabariuodu. Neyse yarin bidaha denicem 🤔🙄
Ben de dün akşam kek yaptım tepsinin yarısını ben yedim Allahımmmm tartıya çıkmaya korkuyorum

Cocuk olunca yapmayincada olmuyo,yapincada yeniyo biz en iyisi cocuklarin buyumesini bekleyip sonra kilo verelim 🤪😜😅
Ayy yok yok olmaz vermemiz lazım ben de 38 nedene düşmüştüm de şimdi 40 tan 42 ye doğru yavaş yavaş ha geçtim ha geçicem daha tartılmadım korkuma geçtim belki de montum dar geliyor

X