3 ayda 20 kilo verdim :) kaldı 14 kilo :)

Merhaba bende bir kaç yıl önce 15 kilo verip, kilo vermenin sarhoşluğu ile ( tabiki aç gözlülüğümün de katkısı çok:kk77:) şımarıp geriye 20 kilo almış biriyim :21:
Bugün tartıldım 82 kiloyum:skandal:Boy 165, yaş 36
Kilo vermek istiyorum bugün yürüyüşe başlamaya karar verdim, motivasyon için konuyu takip edeceğim.
Herkese başarılar diliyorum:KK25:

ah o açgözlülüğümüz :KK43: ama çok güzel ders oldu. bir kere verdik tekrar yapabiliriz.

arkadaşlar bayadır giremiyordum. evet 90 kilodan 64 kiloya düştüm kısa bir sürede... şuan 17 kilosunu geri almış bulunuyorum... şuan 81 kiloyum.. ama bunun sebebi benim aç gözlülüğüm.

Bu sefer dahada kararlıyım kilo verme konusunda ve geri almayacağım.. Bir daha bu hatayı yapmayacağım... Yemeklere saldırmayacağım...

Hatta bu sefer diyetisyen kontrolünde vericem bütün kiloları düzenli bir şekilde yediklerimi yazıcam..
isteyen olursa diyet listemide paylaşırım. ve başardığım zaman resmimide paylaşıcam.

her çarşamba kontrolüm var. bakalım neler olacak..
Cnm 90 dan 64 e nasil düstün? Kac ay sürdü? Konunu okuyunca seni kendime yakin buldum. Benim oglusumda bakicidaydi simdi aldim krese verdim benimkide subatta 3 yasina girecek. Oglusuma zayif bi anne olmak istiyorum. Su fazlaliklarimi üstümden atip rahat bir nefes almak istiyorum.

Cnm 90 dan 64 e nasil düstün? Kac ay sürdü? Konunu okuyunca seni kendime yakin buldum. Benim oglusumda bakicidaydi simdi aldim krese verdim benimkide subatta 3 yasina girecek. Oglusuma zayif bi anne olmak istiyorum. Su fazlaliklarimi üstümden atip rahat bir nefes almak istiyorum.

canım ben o zaman karatay yaptım keşke yine yapabilsem :KK43: günde 2 öğün yiyordum ve hiç ekmek ve hazır gıda yemiyordum sağlıklı besinler dışında. 3 ayda 20 kiloyu vermiştim. karatay diyetiyle çok hızlı kilo veriliyor zaten. benim aç gözlülüğüm olmasa kiloda almazdım çünkü uzun süre homili gırtlak yememe rağman kilo almamak için baya bir direndi vücudum. tabi sonrasında o kadar yemek yemeye dayanamayıp aldı.
ve o zamanlar çok mutluydum neden böyle bir hata yaptım şuan anlayamıyorum. kızım büyüyor ve birgün bana neden bu kadar şişmansın diye sormasını istemiyorum :KK43:

Bende dogum gununden dolayi 2 gun sacmaladim :/ son 2 gundur iyiyim gayet 3 ogun yiyorum azar azar. Gec kalktigm icin ara ogun yapmiyorum. Suan 72.5im devamm.

Herkese selam, perşembe gününden beri istikrarlı şekilde 45 dakika tempolu yürüyüşüme devam ediyorum.
Dünde yeşil kahveye başladım. Tabii ki tatlıyı da çıkardım hayatımdan:dondurma:
Adet öncesi dönemdeyim şişlik hissediyorum ama olsun yine de devam.
Perşembeye kadar tartılmamayı planlıyorum bakalım neler olacak:21:

X