25.kare bilinç altına gizli mesaj yerleştirme.lütfen okuu!!

bu konu hakında hiç bilgim yoktu.. çok teşekkürler konu sahibine.. emeklerine sağğlık canım.. allah yanlış şeylere yönlendirmesin demekten başka bir şey gelmiyor aklımdan..

işte size bir gerçek daha
Marlbora’nın 1975 yılında satışlarını düşmesi üzerine yeni bir reklâm kapmayası üzerinde fikir birliğinde bulunan reklâmcılar, hedef kitlelerini değiştirerek geleceğin içicilerine yönelik bir kampanya hazırlamışlar. Reklâm o yılların on iki, on üç ve on dörtlü yaşlarda bulunan gençlere hitaben yapılmış.

Çocukların o yıllardaki kişilik özellikleri kimseye minnet duymama, bağımsız yaşama ve hesap vermeme psikolojisine yönelik. akıllıca düşünen reklâmcılar reklâm filmini hazırlarken bu stratejiyi göz önünde bulundurmuşlar ve gençlere ulaşmada uygun ikonu aramaya koyulmuşlar. doğru ikonu bulduklarında ise ortaya şöyle bir reklâm filmi çıkmıştır. reklâm filmi güneşin batışına doğru giden yalnız bir kovboydur.

Bu reklâm o zamanın ünlü çizgi filmi red kid’i hatırlatıyor. Red kid’de minnet edileceği zaman ortadan kaybolan ve gün batımına doğru giden yalnız bir kovboy. Gençlerin bilinçaltına gönderilen bu mesaj ile Marlbora’nın satışları ciddi oranda artmış daha sonra da zaten kampanya da kullanılan kovboy, marlbora’nın simgesi haline gelmiştir.

bu konu hakkında hiç bir bilgim yoktu gerçekten çok şaşırdım şuan :) bilgiler için teşekkürler

İlluminatiyi ilk duyduğumda oturup ağlamıştım.
Ne yani biz kandrıldıkmı?
Üç kuruş para şöhret için çocuklarımızı çalıyolar
Ya öbür dünya bunu hiç düşündülermi
Tarkan ajda vs biz hayvanlarımızı koruyoruz..
Biz türkiyeyi geliştircez yardım edicez. Böyle kandırarak ülkemizi değil dünyayı mahvediyorlar
Bunu duyupta bilenler duygusuzlar, aman diyip geçebiliyorlar ama geçmeyen insanlarda var
Geçmeyelim...
Dinini satan yarın ülkesinide satar
Sertap erener için gurulandık Türkiyeyi 1. olarak gösterdiği için mutlu olmuştuk
Ama altında ne çıktı Şeytan ve hokkabazları
GÖRMEZDEN GELMEYELİM..En Büyük TÜRKİYE

25.kare olayı reklamlarda daha çok kullanılıyormuş. hatta ilk amerika da bir sinemada denenmiş.
mısır ve cola satışlarını arttırma deneyi yapılmış. ve maalesef satışlar patlamış.
bunu duyduktan sonra reklamlara rast geldiğimde sesi kapattım görüntülere bakmadım.

İlluminatiyi ilk duyduğumda oturup ağlamıştım.
Ne yani biz kandrıldıkmı?
Üç kuruş para şöhret için çocuklarımızı çalıyolar
Ya öbür dünya bunu hiç düşündülermi
Tarkan ajda vs biz hayvanlarımızı koruyoruz..
Biz türkiyeyi geliştircez yardım edicez. Böyle kandırarak ülkemizi değil dünyayı mahvediyorlar
Bunu duyupta bilenler duygusuzlar, aman diyip geçebiliyorlar ama geçmeyen insanlarda var
Geçmeyelim...
Dinini satan yarın ülkesinide satar
Sertap erener için gurulandık Türkiyeyi 1. olarak gösterdiği için mutlu olmuştuk
Ama altında ne çıktı Şeytan ve hokkabazları
GÖRMEZDEN GELMEYELİM..En Büyük TÜRKİYE

Ellerin dert gormesin, helal olsun!! :KK9: :KK9: :KK9:

Cocuklarimiza sahip cikalim, "Cocugumu tv karsisina oturtturayimda bende ev isleriyle ilgilenim" modunda yasayamalim lutfen.
Mason/illuminati planlarini arastirin, ogrenin ve en onemlisi: Ogretin!
Dunyada ne haltlar yenildigini herkes bilsin artik.
Dikkatli davranalim, dunyanin gidisati gercekten kotu.

biçok israil destekli filmde var. walt disn. bütün filmlerinde biçok türk şarkıcının kliplerinde biçok çizgi filmde var bunlar bu yuzden evimde tv istemiyorum. .

X