25.kare bilinç altına gizli mesaj yerleştirme.lütfen okuu!!

öncelikle konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorum,gerçekten çok önemli
bir konuya değinmiş,bilinçaltımıza verilen mesajlar bence yarınlarımıza sıkılmış kurşun gibi.
Hadi bizleri geçtim evlatlarımızın geleceğinden gerçekten endişe duyuyorum,
feen arkadaşımızın verdiği linki de inceledim çok enteresan geldi bana da,
bu konunun kapanmaması lazım ne kadar çok insan bilgilenirse o kadar iyidir kanaatindeyim,tekrar teşekkürler...:KK9::KK9:

DÖĞÜŞ KLÜBÜ diye bir film yok ama dövüş kulübü var. ben biraz saçma buluyorum ne kadar bilinç altı diye bahsetselerde , bu film bende yazılanlar gibi bir izlenim uyandırmıyor. anımsatmıyor.

Şarkıları bayılarak dinlenen ünlüler, klipleri. Bir şarkı ile anında meşhur olup peş peşe albüm anlaşması yapmaları. Tesadüflere veya olacağı varmış olmuşlara artık inanmadığım için bu yapılanların hepsinin bir amacı olduğu doğrudur.
Illuminati, hepimizin savaş vermesi gereken bir toplum ve elimizden geldiği kadarıyla karşı çıkıp bunun üstesinden geleceğiz.

michael sikkofield
blog yazarı ile ilgili hiç bir bağlantım yok ancak illuminati ile ilgili yazılarını incelemenizi öneririm, argo ve küfürlü bir dili var ama okuyacaklarınız boş yazılar işe yaramaz bilgiler değil, bunları lütfen ciddiye alalım ayakta uyutulmayalım.

sinema ya da televizyon olayında evet bilmem kaç karede bir boş bir kare varmış. bu da bu şekilde kullanılıyormuş sinema televizyon okuyan bir yakınımdan duymuştum yıllar önce.

ben bişey anlayamadım daha öncede face de baktım bazı şeylere ama
bide konu eski kalmış resimler yok
linkleri tekrar kontrol ederseniz çok sevinirim aslında

Mesela, en korkunç uygulamalardan sadece biri: Amerika, Irak’ı işgal etmeden önce bir yıl boyunca (daha fazla da olabilir) Irak radyolarında Kur’an yayınının altından, çok düşük bir frekansta, kulakla duyulmayan, ancak dimağla algılanarak Iraklıların şuur-altına gönderilen: “Direnmeniz faydasız” gibi mesajlar verilmiş ve bir ülke işte bu şekilde şuuraltı mesajlar ile işgâle hazır edilmiştir.

işte bu ayrıntı kötüymüş eğer doğruysa amerika zaten hangi şeyi hayırlı bir iş için kullanmış ki şaşırmadım En Büyük TÜRKİYE

Masum diye görüp çocuğunuza seyrettirdiğiniz çizgi filmlerde veya dizilerde satanist işaretler, yahudi ve masonlara ait simgeler, ahlaksız yazılar çocuğun kodlarına işleniyor.Birçok Google reklamında, facebookta’ta aynı yöntem uygulanıyor.

Peki 25. kare özelliği, insan beynini bu kadar etkileyebiliyor, yönlendirebiliyorsa, aşikar olarak yapılan pislikleri seyretmek hayatımıza nasıl etkiler yapıyor?

Pek çoğunuzun kaçırmadan seyrettiği dizilerde gayri meşru, ensest ilişkiler, kolayca aldatıp, kolayca boşanmalar. Evlilik dışı hamile kalmalar, yengeyle veya enişteyle aşk yaşamalar, küçücük çocukların sevgili edinmesi, faiz ve kredilerin, rüşvetin,yalan dolanın sıradan bir iş olarak yapılması gibi açık mesajlar sizi nasıl etkiler dersiniz?

Hayatınızdaki olmazsa olmazları düşünün.

Kadınsınız; kariyer yapmalısınız, mutlaka dışarda çalışmak zorundasınız.

İncecik olmalısınız

Az çocuk doğurmalısınız

Eviniz, kıyafetleriniz reklamlardaki, dizilerde ki gibi olmalı

Bunları size kim anlattı? Nereden öğrendiniz? Ya da en yakıniniza bakin anneniz nineniz nasıldı hatırlayın. :KK43:

enteresan grçekten!! ama sadece kadınlar klübündeki kadınlar değil bütün herkesin; bilmek duymak hakkı bence daha çok kitlellere ulaşmalı bu olanlar.. paylaşmak gerek! '' şeytan ayrıntıda gizlidir '' diye boşuna söylenmemiş demekkii:nazar:

Bu konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim.Herşey tastamam doğru ,bunun daha fazla duyurulması lazım.
Televizyon başından kalkmayan eşlerimiz,çocuklarımız var.Mesela şirinler adındaki çizgi filmde bile varmış.
Bunları liste liste bilsek iyi olur.Allah insi ve cinsi şeytanın şerrinden hepimizi korusun.

her yerde bunlardan bahsediliyor ama çözüm yok

bazı resimlerde kırmızıya alıp gösterdiklerninde bile zor farkedebilirken beynim nasıl farkediyor o da garip

e peki napacağız? televizyon açmayacak mıyız ? film izlemeyecek miyiz?

Kizlar birde tarkanin ve dumanin sarkilarini hizli bir sekilde geriye sardiginiz da cok acayip anlamlar cikiyo. bu konuyu okuduktan sonra videolara bakarken cikti tirstim. bidaha duman dinlemem dedirtti ve gece gece cok korktum:KK9: buna yapabilcek bisey yok rihanna'dan tutun butun sanatcilar bi sekilde hepimizi kotuye tesvik ediyo. biz de onlarin hayatlarina imrendiriliyoruz sonumuz nolacak bilmiyorum:18:

ya kizlar konuyu nasil okudunuz bilmiyorum
belkide sasirdiginiz icin, cogunuz ayni sekilde tepki vermissiniz,
" daha önceden nasil farketmedim, nasil hic farkina varmadim yaaaa" diye..
adi üstünde bilinc alti, kimse farkina varamazdi..

sunuda eklemeden gecemeyecegim, bende bu konuyu yaklasik 7-8 aydir biliyorum..
fakat ben illuminatiden dolayi ögrendim, ögrendikten sonra, direkt dikkat etmeye basliyorsun,
nerde hangi sembol, hangi dizide bilmem ne..
farkina vardimda, bu konuyu ögrendikten sonra dahada cok incelemeye baslamistim..
sonra vazgectim..
ya gercekten tv veya reklamlardan uzak durup izlemeyeceksin.. yada izliyosan, nerde hangi mesaj var diye
arastirirsan kafayi yersin.. kendini o sembollerin icinde bogulmus olarak bulursun.. :KK19:

ha bide su varki, eger o reklamlarda vesaire verilen mesajlara eger egilimli insanlarsaniz,
tuzaga cok rahat düsersiniz,
ama degilsiniz hic bisey olmaz :KK66:

Son düzenleme:
"Dövüş" (döğüş yazmışsın) felsefik bir filmdir. Çocuk filmi değildir, bu yüzden çocuklara izletmek doğru değil. Bu filmi izlemediniz sanırım, böyle bilgilerle bir değerlendirme yapmak doğru değilmiş gibi geliyor bana.

100% dogru maalesef, film, dizi, cizgi film, reklamlarin icinde yani tv de ne varsa herseyde bu tur seyler var.
Ayrica gunluk kullandigimiz, gorduklerimiz icinde hep subliminal mesajlar vardir.
Hele muzik konusuna hic girmiyorum bile, ters cevirip dinlerseniz, o sarkilarinin asil amaclari ortaya cikiyor.
Youtube'da mesela "backwards beyonce" veya jay z veya rihanna yazin hata hangi sanatci geliyorsa akliniza onu yazin, gercekten inanilmaz.
Bunlar mason / illuminati isleri hanimlar, arastirin inanin dunyaya bakis aciniz tamamen degisecek...

X