22.12.2014 tarihi…. Adam öldü …adamın bu tarihte 52..çıkıyor… 31.10.2014 öldü..mezar numarası 1318

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mutluluk1982

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2015
700
334
42
22.12.2014 tarihi…. Adam öldü …adamın bu tarihte 52..çıkıyor…

31.10.2014 öldü..mezar numarası 1318 ( Antalyada kaldığım otel no-hatta kendi odam bile değil..arkadaşların odasında sabahladım..o acıyı tek başıma atlatamazdım..yine benim yanımda çok iyi arkadaşlarım vardı..daha ne istiyorsun….Allah’tan..beni hiç yalnız bırakmıyor)

22.12.2014 tarihinde 52.gün oluyor. 52.sini çıkarıp önüme bakıyorum.. birkaç gün de kendiliğine gelmen yetecek. Bu kadar…bu tarihten sonra

22.12.2014 TARİHİNDEN ÖNCE YAŞANAN TÜM OLAYLAR HATIRLANMAYACAK…KONUŞULMAYACAK

İÇİNE O ACI GİRSE BİLE KİMSEYE ANLATMAYIP SIKINTI DUALARINI OKUYUP GEÇİRECEKSİN…ZATEN HALA O ACI OLURSA HİÇ BİRŞEY DEMİYORUM…

KEŞKE, PİŞMANIM,, YAPMALIYDIM ETMELİYDİM SÖZLERİNİ RAFA KALDIRDIM…YAŞAM FELSEFENİ DEĞİŞTİRİYORSUN SELMA BÜYÜKTAŞ

ARTIK YENİ BİR SELMA BÜYÜKTAŞ…YÜKSES SESLE KONUŞMAK YOK..SİNİRLENMEK YOK..KALP KIRMAK YOK…

DERS ALMAYI ÖĞREN..SADECE GEÇMİŞTEN DERS ALMAYI ÖĞREN..ÇÜNKÜ DAHA 32.YAŞINDASIN..BU HAYAT UZUN…DERS AL..YAPILAN HATALARI BİR DAHA YAPMA…

ÖNCE ALLAH’A HİZMET EDİP , SONRA ÇOCUKLAR İÇİN YAŞAYACAKSIN…

ANLA …NEYMİŞ..AİLE TERK ETMEMEMİZ GEREKEN TEK SEVGİLİ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ÖĞRENDİNMİ ? UNUTMA SEN ZAMANINDA AİLENİ BİR İT İÇİN SİLDİN…………….HEMDE İKİ KERE…………….ONLAR YİNEDE SENİN YANINDALAR..UNUTMA……….

NEYMİŞ….BUNDAN SONRA ÇOCUKLARIN , AİLEN, ARKADAŞLARIN VAR….

SEN NEYDEN VAZGEÇTİN UNUTMA

KALİTESİZ BİR HAYATI GERİDE BIRAKTIN….BUNDAN MI PİŞMANLIK DUYACAKSIN…

ŞİMDİ KALİTELİ BİR YAŞAM BENİ BEKLEYECEK…ALLAHIMA SARUILACAĞIMM…AİLEME ARKADAŞLARIMA EN BAŞTA ÇOCUKLARIMA SARILACAĞIMM…HEMDE BU DEFA SIMSIKI SARILACAĞIM Kİ BİR DAHA NE BEN ONLARI NEDE ONLAR BENİ BIRAKSIN….ONLAR BENİ HİÇ BIRAKMADIKLAR AMA…BUNU DA UNUTMA…

BİR ÖMÜR BOYU ÇOCUKLARIMLA YAŞAMAYI İSTİYORUM…HAYATIMA BUNDAN SONRA ERKEK GİRMEYECEK…ÖNCE ALLAH BİLİR BANA YÜCE ALLAHTAN İSTEDĞİM TEK ŞEY ÇOCUKLARIMLA MUTLU BİR HAYAT YAŞAMAK..İLERİDE TORUNLARIMA DAMATLARIMLA BİR HAYAT YAŞAMAK İSTİYORUM…BUNDAN SONRA EVLENMEK İSTEMİYORUM…KENDİMİ ÇOCUKLARIMLA VE ALLAHIMA İBADET EDEREK YAŞAMAK İSTİYORUM…

KEŞKELERİ BIRAK HAYATINA BAK…ARTIK BU KADAR ÇEKİKLEN DERTLER SIKINTIKAR BİTSİN…..YAŞAMAYA BAK..HAYAT ÇOK GÜZEL…YAŞAMAK ÇOK GÜZEL…HAYATTA SADECE O YOK Kİ…SORUMLULUK ALMA ZAMANI…ARTIK AYAĞA KALKMA ZAMANI…DÜŞTÜN….ÇOCULARIN İÇİN AİLEN İÇİN SEVDİKİLERİN İÇİN KALK AYAĞA….

EN ÖNEMLŞİSİ

İŞİNE SAHİP ÇIK………….İŞ..İŞ…..İŞ GEREK ADAMA ….UNUTMA…O İNSANDAN TEK ÖĞRENDİĞİM ŞEY

İŞ İŞ İŞ İŞ GEREK ADAMA İŞ….İŞİNE SAHİP ÇIK…İŞİNE SAHİP ÇIK…İŞİNE SAHİP ÇIK….KENDİNE GEL…KENDİNE GEL…İŞİNE SAHİP ÇIK………………..

22.12.2014 TARİHNE KADAR YAZMIYORUM….BU TARİHTEN SONRADA GEÇMİŞ YOK……….UĞUR ADI YOK…EVLENEBLİR NİŞANLANABİLİR AMA YOKKK…..BİZ ONU ÖLDÜRDÜK…52.Sİ ÇIKTI……….

52.SİNDE DE HELVA YAPIP KOMŞULARA DAĞITACAĞIM…………O ÖLDÜ DEMİİİ…EE ÖLDÜĞÜNE GÖRE BUNDAN SONRA ÖLEN ADAM NASIL EVLENİR NASIL YAŞAR …NASIL MUTLUMU DEĞİLMİ DİYE HAKKINDA DÜŞÜNÜLÜR…DÜŞÜNÜLMEZ…DÜŞÜNMEYECEKSİN……….YEEEEEEEEEETERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

KENDİNE BU KADAR ACI ÇEKTİRDĞİN……….AL SANA MÜSAADE

22.12.2014 TARİHNE KADAR İSTEDĞİN KADAR ACI ÇEKMEK İSTİYORSAN BİRAZ DAHA ÇEK…………ONDAN SONRA YOK…………..SİL…….YÜREĞİNDEN KALBİNDEN EVİNDEKİ ANILARDAN….EŞYALARDAN…HERŞEYDEN…HERŞEYDEN SİL…O YOK…ÖLDÜ BİTTİ…..

18.12.2014 saat 18:00

Aynı gün yine krizlerim başladı..benimki geçicek ama melisanın ki bence yeni başladı..bana bu hafta ne yapacağımızı sordu..annem evde oluruz istiyorsan anneannenlere gitmeyelim dedim…sessiz kaldı..aslında orayada gitmek istemiyor. Evde ne yapacağız dedi ..sen dedi sigara içip komşuları çağırıp , temizlik yapacaksın dedi…canı sıkkın .hissediyorum.ama bana yansıtmıyor..bilgisayarı bozuk..ders çalışamıyor..babana yaptır dedim.babamdan artık bir şey istemek istemiyorum diyor.servis parasını istemiş..nafakayı verdim demiş..multıneti verdim demiş..yani babasından artık hiçbirşey beklemiyor……………………………………………

23.12.2014 saat: 08:48

Söz verdiğin şeyleri tutmaya başlayacaksın…bu saatten sonra bir gün daha geç başlarsan bu sözüne battıkça batacaksın…seni bundan sonra sen iistesen dahi kurtaramazsın..öyle bir batarsın ki..

Evet 52.muhabbeti dedik..öldük bittik..ama var mı böyle bir şey ...bu kardeşimin kendini öldürdüğü gün oldu…2 gün yoğun bakımda ..halada yoğun bakımda kalıyor…kötüyüm demek istemiyorum artık.iyi olmaktan başka çarem yok hayatta…çocuklar için ve kendim için ….herkes için…o da canınıa kıydı…o benden daha çaresiz..ben çok bencil bir insanım…o gün annemi yanımda istedim…incinnida anneme ihtiyacı vardı ama annem bana geldi.ve inci kendini çok kötü hisstetti..intihar etti..Allah onu bize bağışladı…kurtulacak işallah…iyi olucak..Ali dün İstanbul’dan geldi. Tüm herşeyi silip incinin yanına yuvasını kurtarmaya geldi…ben tabi bunları gördüm…sadece gördüm…kendine olan sözü unutma…aklından içinden bile bu düşünceler geçmesin………………

Herşey güzel olacak…kendinin düzeldiğine dair koyduğun kurallara uy…kendini kendine ıspatla…

Bu hayatta hep yanlızsın..insanlar biryerlere kadar yanında olabilir…senin oniki yıllık için eski eşin bile sana dün vefasızlığın vicdansızlığın ne demek olduğunu ispatladı…kardeşim ölümle pençeleşiyor annesini getirdi çocuğa bakmaya…biz hastaneye tramwayla gittik.adam saklanmış..biz gittikten sonra yukarıya çıkmış..yazıklar olsun…sabah azrayı oraya bıraktım..cumaya kadar kalması gerek..azrayı görmemeye nasıl dayanacapım ama mecburum..inci hastanede..herşey benim istedğim gibi olmayacak..adam diyorki sabah sporum var.gelemem…artık bundan snra adam ol..karşındakiler yanındakiler çevrendekiler herkesten çok şey bekleme…senin kimse yanında olmayablir…bıkabilir…gerçek bıkmayacak insan annen…………unutma..annnene sarıl….sımsıkı..Allah onu bize bağışlasın..uzun ömülrler versin..incide yuvasına dönsün..

Çok güzel günler bizi bekliyor..herşey güzel oalcak.inanıyorum..

Kural 1 : en başta işyerinde kesinlikle sigara içmeyeceksin..

Kural 2 :masandan ayrılmayacaksın…sürekli işinin başında olacaksın..

Kural 3: işine sımsıkı sarıl…sımsıkı…gerçekten artık işine sarılman lazım..bür gün daha geç sarılırsan herşeyini kaybedersin..o zaman yaşamanın anlamı olmaz….Yine Allah büyük..O herzaman bizim yanımızda ama elimizdeki imkanları kullanmalıyız.Bu imkanlarıda bize Allah verdi.

Hamd olsun.Allahım..Çocuklam var.Sağlıklıyım.İşim var. Ailen var.Şimdi sımsıkı hayata ve Allaha sımsıkı sarılma zamanı..

Ve kesinlikle namazını bırakmıyorsun…

Geçmiş yok….gelecek var…keşkeler yok..Allah bunu böyle taktir görmüş…İsyan yok..Bak gördün başka acılar yaşatmasın Allahım…herşey güzel olacak…herşey çooook güzel olacak…şu an buna inanmasanda acı çeksende kendini motive etmek için söyleşende ileride olacak….inanıyorum….geçecek herşey……………

23.12.2014 saat: 09:42

Neden geçmişi çok özlüyorum..sanki kıymetini bilmiyordum…kıymetini bilmemişim…şu an beni ailem arkadaşlarım kimse mutlu etmiyor.çünkü herkes dışarıda kalıyor..o evimin içindeydi…ölmüyor…ölmüyor…bir türlü ölmüyor…yapayanlızım…bak 2 gün kardeşim yoğun bakımd…kurtuldu çok şükür..ama kimse benle ilgilenmedi..15 yıllık arkadaşım bile geçmiş olsun demedi…ben sordum..birşey mi var..niye beni aramadın dedim…ben…kendimi hep küçük düşürdüm..ben ne yaptım.. ya…ne kadar büyük bir hata yapmışım…uğuru red ettim.ama neleri kaybettim…..bu acı bu pişmaşılk geçmeyecek…………………..

23.12.2014 10:37

Olmuyor..ne olursa olsun… o düşünceden kurtulamıyorum…ben yine idare etmem lazımdı..yine…yine….o gün sessiz kalmadığım için çok pişmanım…sakinlikle halledebileceğime inanıyordum…susarak…üzgün durarak..sessiz olarak…şu an kolum kanadım kırık…her yerde onu arıyorum..neden…hiç birşeyin tadını alamıyorum..belki bu şu an yaşadığım zorluklarla alakalı..ama..çok zoruma gidiyor..anne babasıyla umreye gidiyormuş..benden sonra düzeliyor gibi..belkide asıl bu canımı acıtıyor..sanki onu ben yoldan çıkartıyordum..melisa sabaha kadar baba baba baba diye ağlıyor..bu acıya nasıl dayabacağım..daha büyük acılar var…biliyorum..bu saatten sonra artık kimseyede bunları anlatmayacağım…çünkü sonra hep yalnız kalacağım..sadece sana anlatıyorum..yani kendime….neden hayatıma bakamıyorum..neden o yaptığım hatayı düşünüyorum..o gün sessiz kalmayı başaramadım..keşke yanımda başka zihniyette insanlar olsaydıda beni engelleselerdi..ama yapamadım..korktum..evlenecek zannettim..o bana diyene kadar susmalıydım..gitmesini ben istesem de hayatımdan tamamen çıkarttım.ama en azınadan diğerinde kazanmak için uğraşablirsim..son bir kez.hatalarımı bilerek.hata yapmayarak..susarak..bağırmayarak…neyse bunun sonu yok…herşey düzelecek…diyelim…Allah büyük

23.12.2014 10:49

Onurlu bir kadın olmak mı ? çok kızıyorum bu söze…ben neden böyleyim..bu insan gerçekten beni sevmedi..yada sevdi ben kendimden soğuttum…bilmiyorum..neden sorguluyorum hala….neden neyi sorguluyorum..neden gerçekleri görmüyorum…lütfen uyan..insanlara kendine söz verdin..ama bugün içinde fırtınalar kopuyor..ne düzenim kaldı…ne huzum…ama o çok huzurlu…hergün sporuna gidiyor..çocuklarını düşünmedi.ama 2 yıl bile çocuklar içn dayanıyodum dedi..tatilden arabayla gelirken ailesi telefonla aramıştı.kendi açmadı telefonu bana açtırdı..bende kızdım..çünkü onlar bişeyler söyld..uğur da yine başladı..ailmi istemediniz filan demeye….bende sinirlendim..aç kapıyı inicem dedi…açtım araba durmadı..resmen atlayablirdim..ama durmadı..sanki benim atlamamı istiyordu…bilmiyorum..bu kadar şey yaptım…hep kavgadan sonra ne yapıyorum ben derdim..yuvanı kaybedeceksin derdim…ama susamadım…en son kadın kız için bitti bu mesele..diyorki senin yüzünden gittim..bence bu bahanesi………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..yalvarıyorum artık kimseyle dertleşme…insanlar senden sıkılıyor……………………………………………………….sonra sen üzülüyorsun……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….sonrada insanarı üzüyosun…..yeter artık….bunlar geçecekmi bilmiyorum….

Geçmiyor…gün geçtikçe acım daha çok artıyor..gün geçtikçe kendi ailemi gördükçe onların zor durumda olduğunu gördükçe , onların kendi dertlerinin kendilerine yettiğini gördüm…ben çok kötüyüm..şu an azra babaannede…düzenim kalamdı…annem bakacak ama nasıl..inci çok kötü..inci yuvasına dönerse annem bana gelemez…Büşra ve merve var…Allahım bu derstler bitecek mi ??? Yada bunlar dert değil mi ? artık insanlarada anlatmamam lazım..aslında tek kardeşime anlatsam…ama o da şehir dışında onu bu kadar üzmeye hakkım yok…o beni üzüyor mu ? hayır…hiçbişr derdini anlatmıyor….onunda sıkıntıları var.Aili herşeyü bırakıp buraya geldi..kenan ortağını kardeşini kaybetti…şimdi inciye daha çok kızacak…benim ona da bir şey anlatmama lazım…Fliz ablamı? O da sıkıldı…yeter…komşularım mı..onlarda çok sıkıldı…yeter artık….selma yeter…kızın sıkıldı..sen …Allah’a sarıll………………………………………………başka kimse değil…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..artık insanlara bu evliliği bitirmemem gerekitğini söyleyince insanlar bana çok kızıyor..ama ben siz içini nerden biliyorsunuz diyorum..sadece benim anlattıklarımla beni biliyorlar…ben kendi anlattıklarımı nasıl tarafsız anlatabilirim ki ???????????? bu evliliği ben mi bitirdim..neden herkese kader diyip duruyorum…artık yeter…kendini rahatlatmak için kimseyle konuşmayacaksın….yalvarıyorum..bugün aldığn kurala uy…………………..yoksa bitersin dedim.

Bak kardeşin dün yoğun bakımdaydı..işe geldin…kimse sana geçmiş olsun demedi..kardeşin nasıl oldu demedi………..sadece odadan Alper geçmiş olsun dedi..Ben Ahmet abiden bekliyordum..Ahmet abiyede yine ben gurursuz bir şekilde neden beni sormadın dedim…

Ya !!!!!!!!!!!!!!!!!! insanların umrunda olmak zorunda değilsin……………………insanların umrunda olmasan ne olur..sen kendine bak……….sen kendini umursamıyorsun ki insanlar seni önemsesin ve umursasın…artık bıkmışlar…hergün kederlü üzüntülü…doğru….sıkıldılar………………bundan sonra ………………………

DAYANNNNNNN..YÜREĞİM DAYAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNN…………….DAAAAYAAAAAAAAN………….YÜREĞİM DAAAAAAYAAAAAAAN………İYİ ŞEYLERDE OLACAK BU HAYATTA…………..eğer sadece kendimi kendime anlatırsam. …anlatırmıyım…………….yada dolarmıyım………………..bilmiyorum………………………..uygula…………bir dene……….insanlar yok senin hayatında…………..gerçek ne …………12 yıllık eşin bile seni bıraktı……….o yüzden herkes seni terkedebilir…………………………….önce insanlardan beklentin olmasın……………onlarla teselli olmayı bırak……….kendin teselli ol……………..annen baban kardeşlerin……………..en önemlisi çocuklarınla teselli ol………………………………………………………..çocukların hep arka planla………………………………………sen isterse herşey güzel olur.Allah’a sığın…tek çözüm bu………………

ŞU AN SONUNA KADAR ÖLMEYÜ DÜŞÜNÜYORUM…AMA ÖLMEYECEĞİM…ŞU AN EVE GİDİP KENDİMİ ASMAYI DÜŞÜNÜYORUM..AMA YAPMAYACAĞIM……….ŞU AN GERÇEKTEN YAŞAMAK İSTEMİYORUM………..AMA YAŞAYACAĞIM……….UNUTMA AZRAN VAR………..MELİSAN VAR…………..ONLAR SENSİZ YAPAMAZ…………………………YAPAMAZ………………………………………HER SEFERİNDE ALLAHI DÜŞÜN…SENİ BU DÜŞÜNCEDEN ALLAH KURTARIR………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..ALLAHIM SANA SIĞINIYORUM………………SANA YALVARIYORUM………………………………………………………………..ASLINDA ÖĞLE NAMAZIMI KILSAM İYİ OLUR.HEPSİNİ KAZAYA KILIYORUM…………….NAMAZ KIL………..HAYATA DÖN………ALLAHA SARIL…….UĞUR YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK………………

ONU DÜN SÖZ VERDİN ANMAYACAKSIN DİYE………………………….AMA ŞU AN SADECE KENDİ KENDİME ANIYORUM………….HİÇ BİR KİMSEYE ARTIK DERT YANMAYACAĞIM…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………ANLATMAYACAĞIM……………………KENDİNE GEL………İŞİNE BAK……….İŞİNİ YAP…..NE OLURSUN…….YALVARIYORUM………………ÇOCUKLAR İÇİN İŞİNE SAHİP ÇIK…………….BUNLAR GEÇECEK………………………………………………..DÜZLEECEK………..HAYAT UĞURDAN İBARET DEĞİL……………………………………………KİMSEYE ANLATMA………..SUS……………………………..SUS…………………İÇİNDE SUSSUN…………..AMAAAAAAAAAAAAAAAA İÇİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMMMMM SUSMUYOR……………SÖZ BEN DEN BU KADAR ÇOK ŞEY İSTEME………………………………………………………………………….EVET………HERKESE ANLATMAYACAĞIM………….KONUSUNU AÇMAYACAĞIM……….ÜZÜNTÜMÜ BELLİ ETMEYECEĞİM………………………..YA DEPREM OLUYOR……İNSANLAR HAYATLARINI KAYBEDİYOR………………….EVLERİNİ ANNE BABALARINI EVLATLARINI…………………………………SEL OLUYOR………………NELER NELER VAR HAYATTA………DAHA YENİ KÖMÜR OCAĞINDA 300-400 KİŞİ ÖLDÜ………O KADAR AİLENİN ÇOCUKLARI BABASIZ KALDI………………BENİM BU KADAR ACI ÇEKMEM NE ? BUNLAR ALLAH TARAFINDAN GELİYOR………….BUNU BEN KENDİ ELİMLE ETTİM DİYORUM…………………HAYIR YETER ARTIK GERÇEKLERİ GÖR.UĞUR SENİ PARA MAKİNASI GİBİ GÖRDÜ………………..SEN PARANI VERDĞİN ÜSRECE O SENLE İYİYDİ………….SEN NE KADAR ALÇAK BİR İNSANSIN Kİ PARA İÇN KONDFOR İÇİN Mİ ÜZÜLÜYORSUN……….HAYATINDAN NE GİTTİ………KÜFÜR GİTİT..AŞAĞILANMAK GİTTİ..KARDEŞİN ÖLÜMLE PENÇELEŞİYOR.SANA SPORUM VAR DİYOR………….GEÇMİŞ OLSUN BİLE DEMİYOR…………………….YETER NE OLURSUN GÖR……BU ADAMIN KÖTÜLÜKLERİNİ GÖR…KAÇ KERE ALDATTI…..KAÇ KERE NELER YAPTI…………..BAŞKA BİR KADINI HAMİLE BIRAKIP KÜRTAJ OLMADIMI ? HEP GEÇMİŞE BAKMA DİYORUM…EN YENİLER……….GEÇEN SENE TAYLANDA GİTMEDİMİ BAYRAMDA BİZİ BIRAKIP……….DEDİM Kİ DÜZELDİ…….TATİLE GİTTİK DE NE OLDU……..YANIMIZA BİLE GELMEDİ…GECE DİSKOLARA……….MASAJLARA GİTTİ…ADAM BİZE ÜÇ DAKİKA AYIRMAK İSTEMEZDİ……….YEMEK MASASINA TURİZTLERİ ALIP SENİ OTUTURMADI…….YEEEEEEEEEEEETEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRNEDEN GÖRMÜYORSUN…………………………………………………………………………APTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLYETERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRBİR KERE YAKALDIN……..SEVİYET BİTTİ…………….SABAHIN KÖRÜNDE KENDİNİ ÖPTÜN GİTTİN……..SEN GİDER GİTMEZ DİĞER KIZI TANIŞMAK İÇİN ARAMA DI MI ? PES ETMEDİ…BIKMADI…BİTTİ YENİ ARAYIŞLARA YENİDEN GİRDİ………..NE KADAR BEKLEYECEKTİN………YEEEEEEEEEEEEEEETERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR…SENDE KİŞİLİKSİZ OLDUN……………..AİLENİ SİLDİ…………….KÜÇÜK GÖRDÜ……….GÖRSÜN DEDİN SENDE GÖRDÜN.SİLSİN DEDİN SENDE SİLDİN……….ONUN İÇİN HERŞEYİ YAPTIN……………………………….DAHA NE YAPACAKTIN……..HER KES DİYORKİ ANNA BABAMI KİMSELERE DEĞİŞMEM………..NEDEN HALA UNU ANLAYAMADIM……….ASIL BEN AİLEMİ HAKETMİYORUM…….AİLEM BANA DESTEK DĞEİL DEDİM…DEMET BENİM AĞZIMA TÜKÜRDÜ….nankörsün dedi…………..kardeşimin ölüme gidişi bile benim yüzüme bencilim…………….mutsuz olmak için herşeyi yapıyorum…….çözüm mü yok…………var………ama ben istemiyorum…..ben yaşamak istemiyorum…………………………………….yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraklını başına al……………..sen yaşamazsan çocuklarda yaşamaz….ama unutma……………………….melisa yaşamak istiyor……..GİT ZEHRANIN ŞARKISINI DİNLE GEL…………………ARKA BAHÇEDE AĞLA ZIRLA………..AMA TEK BAŞINA………..KİMSEYE AĞLAMA…İÇİNDEN AĞLA……………….DIŞINDAN KİMSE SENİ MUTSUZ GÖRMESİM………………………………ADAM OL……………..ŞANSIN KALMADI……………………..İŞİNDEN OLACAKSIN…………………….UĞUR İÇİN HERKESİ KAYBEDECEKSİN…………………….O YOK……………………………………………………..YOK…………..YOK………………YOK………….İSTESEYDİ DE KAZANSAYDI………..AZRANIN BABA DİYE HAYKIRIŞLARIDA GEÇEÇEK…………..GEÇECEK…………………………………………………….ALLAHIM BABASIZ ÇOCUKLAR NE YAPSIN….ANASIZ ÇOCUKLAR NE YAPSIN………………………..ALLAHIM YARDIM ET.

SELMA SANA YALVARIYORUM…………………..GİT NAMAZINI KIL………………VAKTİNDE KIL………….DUA ET………………………İSYAN ETME…………..ALLAHA SARIL….SENİ ALLAH BIRAKMAZ………………BİR ALLAHINA SARIL……….ONA HİZMET ET……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Saat : 11:43 23.23.12014 hala 23.1.2014

Şimdi ne yapıyorsun……..önce Allah kardeşini size bağışladı diye şükret……….hamdolsun de…………..şimdide kendini kendine bile anlatmayı vazgeççççççbugünlük yeter………………………………………işine sarıll…………..önce Allaha sonra çocuklarına ve işine sarıllllllllll…sımsıkı………bunlar seni hayatta tutacak tek şey……..unutma…………..bir gün herkes seni bırakablir……………………………………..çocuklar ve işin bile………..ama Allah seni bırakmaz……..unutma….

Bu konu uçar.
çekirdekleri hazırlayın.

bu arada çok uzun yazmışsın kardeş,
durumumuz yoktu okuyamadım

edit: konunun bir de devamı var başka başlıkta.
muhtemelen o silinecek.

orada sonu var dikkat spoiler içerir:
"konu sahibi çocuklu ama aldatma oluyor,olaylar sonucu boşanıyor eşinin adı uğur.adam filmin sonunda evleniyor ama konu sahibi hala üzgün.
mutsuz son"

başlık ne anlatıyor anlayan varmı ? mezar numarası falan tüylerim diken diken oldu kim ölmüş ne olmuş anlamadım

gerçek sanırım o yüzden sildim yazımı orman meselesi falan :KK43:

sır perdesi #mune gelince aralanacak

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X