2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Selamün aleyküm kızlar ben geldim🙃kızlar bugün döngümün 10.günü ve yumurtalar biraz erkenden gelişmiş sizce bu sorun olur mu erken gelişmesi 10.gün döngümde 20ml 2 tane yumurta varmış biri sağda biri solda ve geriden gelişen yumurtalarda var dedi doktor catlatma iğnesi de istedim bu sefer tamm olur deneyelim dedi ve saat 1de vuruldum 36 saat sonra ilişki olsun dedi sonrasi gün aşırı dedi şimdi dun ilişki oldu bugunu boş geçip doktorun dediği gibi 36 saat sonra mi daha iyi olur yoksa bugün ve yarın mi lütfen bana yardım edin şimdi duN ilişki olunca kalitesi ve sayisi düşer diye korkuyorum
Bence bugun bekle yarını ve sonraki günü degerlendir canım

Banada letu verdi eczanede femera varmış femara aldım ve önümüzdeki hafta rahim filmi çekecek banada rahim filmi 6000 tl anestezili dedi çektirecegim bakalım bugun başladım femaraya ve salı günüde hacamat yaptıracagım canım düzenli adet görmen çok güzel dedi kist falanda yokmuk şükür
harika canım bende bidaki ay cekiniyorum rahim filmi 😍devlette ücretsiz bir yOl parası işte git gel rahim filmi çekilip çok hamile kalan var ilk 3.4 ay önemli diyorlar ben ara vericem rahim filmi çekileceğim ay canım ilaca bağışıklık kazanmayım diye

Bence bugun bekle yarını ve sonraki günü degerlendir canım
Aynen canım bende öyle düşündüm çünkü eşimin sprem değerleri değişiyor bir 20milyon çıkıyor bir 70 milyon bide 4 gün pehrize rağmen eğer bu ay tutmazsa rahim filmindeki sonra ki ay iğne gününü de değerlendiririm her yolu her ceresini napalim ♥️

harika canım bende bidaki ay cekiniyorum rahim filmi 😍devlette ücretsiz bir yOl parası işte git gel rahim filmi çekilip çok hamile kalan var ilk 3.4 ay önemli diyorlar ben ara vericem rahim filmi çekileceğim ay canım ilaca bağışıklık kazanmayım diye
Çok acıyor diyorlar, ben de çektirmeliyim ama korkuyorumm

Kızlar ovu testi yaptım pik çıktı acaba neden 20mm de pik çıkması anormal değil mi tüh keşke dün yapmasaydıkta bugün yapsaydık 😂

Eklentiler

• 20240426_201609.jpg
    20240426_201609.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 5
İğne ilk defa yaptırdım önceki ovu kullandığım aylarda gerçi 2 gün pik yapardı benim 3.gün çatlardı belki yine öyle olabilir canım ama garipsedim çatlama iğnesi vurulunca ortalık karıştı hayırlısı bakalım 🤲🏻🥴

Güzel büyümüş yumurtan 😄 inşallah hamile kalırsında rahim filmine gerek kalmaz benim igneden sonra hep pik görünmüştü
Canım o zaman ovu testiyle takip etmeyim ben hep pikse gerek yok teşekkür eDerim söylediğin için 😊vala canım açıkçası olmayışına o kadar çok alıştım ki sanki ömrüm boyunca böyle gecicekmis gibi hissediyorum tevekkül ediyorum artık kabullendim bilmiyorum neden böyle hissediyorum ama iğne sonra si ilişki düzenine baktım burda topikte yazanlara kimisi iğneden 36 saat sonra ilişki olmuş haMile kalmış ya da kalamamış kimisi iğne günü dahil üst üste 3 gün denemis o şekilde hamile kalmış ya da kalamamış gerçekten Allah nasip etmek istedi mi her şekilde nasip ediyor gerçekten sadece beklemeliyiz bugün iğne vurulurken de birşey hissetmedim sanki bir vitamin grip aşısı gibi duygularla vuruldum😂hiç bebek olacakmiscasina değil sıradan bir gündü git gel alıştım hastaneye de ömrümce böyle olacakmış gibi

Merhaba size bir şey sormak istiyorum ben düzenli adet oluyorum yumurtlamada görüyorum sizce femara letu gibi ilaçlar kullanmalımıyım kafam karışık doktor verdi bugun
Merhaba evet kullanmak gerekli cünkü doktorlar büyümeyi takip edip planlı catlatma yapıyorlar. Yine de siz doktorunuzla görüsüp ilk ilacsız doğal şekilde denemek istediğinizi söylerseniz yine sizi belirli aralıklarla yumurta takibine cağırıp bakıp bilgilendirebilirler.

Canım o zaman ovu testiyle takip etmeyim ben hep pikse gerek yok teşekkür eDerim söylediğin için 😊vala canım açıkçası olmayışına o kadar çok alıştım ki sanki ömrüm boyunca böyle gecicekmis gibi hissediyorum tevekkül ediyorum artık kabullendim bilmiyorum neden böyle hissediyorum ama iğne sonra si ilişki düzenine baktım burda topikte yazanlara kimisi iğneden 36 saat sonra ilişki olmuş haMile kalmış ya da kalamamış kimisi iğne günü dahil üst üste 3 gün denemis o şekilde hamile kalmış ya da kalamamış gerçekten Allah nasip etmek istedi mi her şekilde nasip ediyor gerçekten sadece beklemeliyiz bugün iğne vurulurken de birşey hissetmedim sanki bir vitamin grip aşısı gibi duygularla vuruldum😂hiç bebek olacakmiscasina değil sıradan bir gündü git gel alıştım hastaneye de ömrümce böyle olacakmış gibi
Şuan ovulasyon testide gebelik testide pozitif gösterir canım. Öncelikle inşallah bu ay bebişine kavusursun. 36-40 saat sonrası ilişki öneriyorlar aşılamayıda o saatlerde yapıyorlar zaten. Yumurta çatlayıp kendini bırakmış oluyor. Sperm kalitenizde problem yoksa ilk 3 gün hergün ilişki olsun sonra bi dolu bi boş ilerle canım.

Şuan ovulasyon testide gebelik testide pozitif gösterir canım. Öncelikle inşallah bu ay bebişine kavusursun. 36-40 saat sonrası ilişki öneriyorlar aşılamayıda o saatlerde yapıyorlar zaten. Yumurta çatlayıp kendini bırakmış oluyor. Sperm kalitenizde problem yoksa ilk 3 gün hergün ilişki olsun sonra bi dolu bi boş ilerle canım.
Çok teşekkür ederim canım inşallah dün iğne günümdü değerlendirmedik bugün yarın ve sonraki 3 gün değerlendircez insAllah canım zaten çatlama ağrılarım yok henüz çatlamadı ya gece baslar yada yarın bu şekil de deneyelim bakalım Allahım nasip ederse olur 😊evet canım öyleymiş bende yapmicam ovu testi boşa gitmesin gebelik hic yapmam aman aman 😂kalbim kadar temiz bembeyaz tek çizgiyi görmektense adet olmayı tercih ederim o daha az moralimi bozuyor 😂😎

Çok teşekkür ederim canım inşallah dün iğne günümdü değerlendirmedik bugün yarın ve sonraki 3 gün değerlendircez insAllah canım zaten çatlama ağrılarım yok henüz çatlamadı ya gece baslar yada yarın bu şekil de deneyelim bakalım Allahım nasip ederse olur 😊evet canım öyleymiş bende yapmicam ovu testi boşa gitmesin gebelik hic yapmam aman aman 😂kalbim kadar temiz bembeyaz tek çizgiyi görmektense adet olmayı tercih ederim o daha az moralimi bozuyor 😂😎
Benimde yumurtam geç çatladı. Aşılamam yapıldı hatta hiç akıntım catlatma ağrım yoktu. 2 gün sonra çatladı. Şimdi 12. Günüm test yaptım çıkmadı. O teste 2. Çizgiyi gölge gibi aramak tam bi delilik ama uslanmıyorum😄 inşallah en iyi şekilde tutar canım.

Benimde yumurtam geç çatladı. Aşılamam yapıldı hatta hiç akıntım catlatma ağrım yoktu. 2 gün sonra çatladı. Şimdi 12. Günüm test yaptım çıkmadı. O teste 2. Çizgiyi gölge gibi aramak tam bi delilik ama uslanmıyorum😄 inşallah en iyi şekilde tutar canım.
Amin amin canım normalde 12.ya da 14.gün çatlıyor benimde belki yine öyle olur ama bu sefer erken gelişince erken çatlar diye düşünmüştüm ama bakalım nasip Rabbin yar ve yardimcimiz olsun ♥️🤲🏻

Film cektirecek arkadaslar bende de yumurta tembelliği var ilk cocugumda ilac ve film cekildim sonra 1 kere adet oldum sonra hamile kalmistim 7 yasonda suan kizim tekrar anne olabilmem icin yine film tahlil ve tetkik olmam gerekiyormus ve ramazanda kimyasal gebelik gecirdim kendiliginden

Kızlar ne oldu biliyor musunuz yumurtam 36.saatten önce çatlamaya başladı demekki herkeste 36. saatten sonra çatlamıyor 😭akşam 8de ağrılarım başladı yani 31.saatte ve diyorlar ki yumurta çatlamaya başlamadan önce içeride sprem olsun ben bidaki ay iğne gününü de yapicam ya da 24.saatte yapı cam nasip olurda bu günleri görürsek artı olarak yeni bilgi öğrendim şimdi kaliteli yumurta olmasi lazım ya döllenebilmesi için tabi önce Rabbim diLerse olur ve estradiol diye bir test varmış o yumurtanın kalitesini ölçüyormuş yaptıran kişi ilaç tedavisine başlamadan önce ölçtürmüş yuMurta kalitesi 200den 500lere 600lere çıkmış femara letu klomen kullanarak yani doktorların bu ilaç tedavisi yapma amacı hem yumurtası oluşmayanlar için hemde yumurtasi oluşan kadınların daha kaliteli yumurtası olması icin veriliyor iğneyi de daha kaliteli çatlama olsun diye veriyorlarmış veya kendiliğinden catlamayan kişilere veriliyormuş 🌸

X