2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Şöyle ben 2022de kendiliginden gebe kaldigimda aynen adet bekledigim günlerde kalmışım çünkü 10 gün sonra 16 gibi bir beta ile öğrendim gecikmenin 10. Günü düşün yani tam adet tarihimde yumurtlamisim. Ama klomen kullandigim o 2 ay 14 16. Günlerde yumurtladim bu kadar gecikmedi ilacli tedavide. İlk kez bu ay evet femarayi kullansam mi hocam diyerek doktorum da olur dedigi için kendi seçimim oldu ve kullandim bu ay canim.. hala ümidi kesmedim dediğin gibi olabilir bir gebenin günlüğünün yumurtlama masaji var onu yapıyorum ama testle takip edicem çünkü yumurtlama gördüğün an birakman lazim masaji. Bir de havuç incir kürü yapiyorum 1 haftadır
Canım sen ne yaptın yumurtaların büyüdümü

Canım sen ne yaptın yumurtaların büyüdümü
Benim klomenle 2 kez büyüdü negatif sonra femara istedim verdi doktor ama yumurtam büyümedi adet oldum yalniz doktor da "tam zamaninda adet olmuşsun yumurtlamışsın sen " dedi anlam veremedim adet olmadan 10 gün önce yumurtam 10 milimdi ne ara buyucek catlicak da 14 gün gecip adet olmam lazimdi o garip geldi sadece velhasil bu ay da klomen verdi doktor kullandim cuma 14. Gün bakalim ne diyecek doktor ama bu ay son kullanisim diyete devam ediyorum edicem de ilaçla daha fazla strese girmek istemiyorum saglikli beslenip akisina birakcam bu ay da olmazsa

Benim klomenle 2 kez büyüdü negatif sonra femara istedim verdi doktor ama yumurtam büyümedi adet oldum yalniz doktor da "tam zamaninda adet olmuşsun yumurtlamışsın sen " dedi anlam veremedim adet olmadan 10 gün önce yumurtam 10 milimdi ne ara buyucek catlicak da 14 gün gecip adet olmam lazimdi o garip geldi sadece velhasil bu ay da klomen verdi doktor kullandim cuma 14. Gün bakalim ne diyecek doktor ama bu ay son kullanisim diyete devam ediyorum edicem de ilaçla daha fazla strese girmek istemiyorum saglikli beslenip akisina birakcam bu ay da olmazsa
Kesinlikle canım ilaca bağışıklık kazanmayalım vücutlarımız dinlensin ♥️3 ay kullanıp ara vermek en güzeli bende letu kullandım bu ay günde 2 tane yarın döngümün 10. Günü bakalım ne durumdalar iğne de isteyecem 😎😂

Kesinlikle canım ilaca bağışıklık kazanmayalım vücutlarımız dinlensin ♥️3 ay kullanıp ara vermek en güzeli bende letu kullandım bu ay günde 2 tane yarın döngümün 10. Günü bakalım ne durumdalar iğne de isteyecem 😎😂
Ben bu ay letu mu femara mı istesem acaba ya kızlar birde ben yumurtlama görüyorum zaten bunlar acaba daha kaliteli mi yapıyor yumurtayı yoksa bana etkisi olmaz mı

Ben bu ay letu mu femara mı istesem acaba ya kızlar birde ben yumurtlama görüyorum zaten bunlar acaba daha kaliteli mi yapıyor yumurtayı yoksa bana etkisi olmaz mı
Bence kisiye göre değişiyor canım. Klomenle büyüyen yumurtam femara ile büyümedi nasip boyutu da var tabiki ama deneme yanılma pes peşe ayni ilaci icmektense dene doktoruna danışarak istersen hayirlisi olsun tez vakitte sevinelim hepimiz 💕

Aynen öyle canım,iste dene şansını bu ay da bakalim o sekil olsun sipalar totolarina iyi bir tokat hakettiler ama heeeee bi gelsinler de 🐣💘

Selamün aleyküm kızlar ben geldim🙃kızlar bugün döngümün 10.günü ve yumurtalar biraz erkenden gelişmiş sizce bu sorun olur mu erken gelişmesi 10.gün döngümde 20ml 2 tane yumurta varmış biri sağda biri solda ve geriden gelişen yumurtalarda var dedi doktor catlatma iğnesi de istedim bu sefer tamm olur deneyelim dedi ve saat 1de vuruldum 36 saat sonra ilişki olsun dedi sonrasi gün aşırı dedi şimdi dun ilişki oldu bugunu boş geçip doktorun dediği gibi 36 saat sonra mi daha iyi olur yoksa bugün ve yarın mi lütfen bana yardım edin şimdi duN ilişki olunca kalitesi ve sayisi düşer diye korkuyorum

Merhaba size bir şey sormak istiyorum ben düzenli adet oluyorum yumurtlamada görüyorum sizce femara letu gibi ilaçlar kullanmalımıyım kafam karışık doktor verdi bugun
Canım ben bunu doktora sordum bugün ve o kadar güzel cevaplar verdi ki şimdi düzenli 1 yıl içinde çocuk olmadığı için doktor araştırma tedavi başlar dedi önce ister rahim filmi tıkalı mi oyuzden mi olmuyor yoksa yumurta ve sprem kalitesiz o yüzden mi olmuyor yokda başka sorunlar mi o kadar çok bakılacak işlemler varmış ki kadında hepsi aşama asama bu nu en iyi öğrenmek için kadin infetilete bölümü inceliyormuş aden z ye herşeyine bakıyormuş genetigine kadar iniyormuslarmis kadın inferlite denek sebebsiz kısırlık demek o sebebsiz çocuk olmayışını araştırıyorlarmış bu ilaçlar sonra aşılama sonra tüp bebek ve en önemlisi Allahın istemesi yani bu ilaçları daha kaliteli yumurta olması için veriliyor bize döllenebilmesi için yoksa yumurtlamayanlar içinde veriliyor ve onların şansı daha çok aslında ama Allahın istemesi lazım önce

Canım bana femera yazdı doktor eczacı femera yok letu var oda femerayla aynı dedi sadece ücretleri farklı dedi bende letu aldım bu sefer günde 2 tane içtim 2 yumurtam oluşmuş ve erkenden 20ml olmuşlar bende her ay düzenli yumurtluyorum ovu testinde de görüyorum artı çatlarken çok ağrı cekiyorum o günleri de değerlendiriyorum olmuyor işte ya kalitesiz yumurtalar ve eşimde vitaminlerini kullanıyor bu ay 3 aylık vitamin verdi doktor birsuru eksik vitaminleri çıktı

Canım bana femera yazdı doktor eczacı femera yok letu var oda femerayla aynı dedi sadece ücretleri farklı dedi bende letu aldım bu sefer günde 2 tane içtim 2 yumurtam oluşmuş ve erkenden 20ml olmuşlar bende her ay düzenli yumurtluyorum ovu testinde de görüyorum artı çatlarken çok ağrı cekiyorum o günleri de değerlendiriyorum olmuyor işte ya kalitesiz yumurtalar ve eşimde vitaminlerini kullanıyor bu ay 3 aylık vitamin verdi doktor birsuru eksik vitaminleri çıktı
Banada letu verdi eczanede femera varmış femara aldım ve önümüzdeki hafta rahim filmi çekecek banada rahim filmi 6000 tl anestezili dedi çektirecegim bakalım bugun başladım femaraya ve salı günüde hacamat yaptıracagım canım düzenli adet görmen çok güzel dedi kist falanda yokmuk şükür

X