💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kızlar ya ben genelde yatıyorum eşim hiç bir il yaptırmıyor. Bugün eşim temizlik yapıyordu bende dedim kalkayım eğilmeden bir şeyler yapayım bari 5 dk. Falan eğilmeden düzeltebileceğim yerleri düzelttim kasığım ağrıdı hemen 😞 tabi korktum yattım bende. Size de oluyor mu hiç ?

merhabalar bir sorum olucaktı. 6+4 hamileyim tüp bebek. Dün ilk defa aşırı mide bulantım vardı bugün nerdeyse hiç yok. Normal midir acaba. Bi gün şiddetli bigün hiç hissetmemek mide bulantısını ? İnsan korkuyor gerçekten. Sürekli vücudumu dinliyorum😔
Canım arada gidip gelmesi normal sanırım. Ben de dünden bu yana belirtim azaldı. Elim yüreğimde. Biliyorum olabiliyor ama. Gönlüme söz geçmiyor. Bir de perşembe cuma çok ağrılı geçmişti. Şaşırdım azalmasına

Çok sağolun.dün ilk defa bulantım olunca insan ona bile seviniyor şükürler olsun rabbime diye. Yarın kalp atışı için gideceğiz inşallah🙏
Transfer tarihiniz nedir acaba. Gebelik gününü neye göre hesapladınız.benim 5 gün var daha doktor randevuma. Merak ediyorum.

Canım arada gidip gelmesi normal sanırım. Ben de dünden bu yana belirtim azaldı. Elim yüreğimde. Biliyorum olabiliyor ama. Gönlüme söz geçmiyor. Bir de perşembe cuma çok ağrılı geçmişti. Şaşırdım azalmasına
Malesef biz gibi bu süreci yaşayan herkesin eli yüreğinde.Rabbim inşallah bu süreçten geçen ve bebeklerini bekleyen herkesin kucağını doldursun. Benim 3. denemem. 2. Denememde cinsiyetini öğrenmeye die gittik kalp atışının durduğunu öğrendik.ölü doğum yaptım.dünya başımıza yıkıldı. Malum bu yaşadıklarımdan sonra insan malesef korkuyor.ama bu sefer umutluyuz😊 allahın izniyle hepimiz alıcaz bebişlerimizi kucağımıza.yıllardır hep takip ederim kadınlar kulübünü ama ilk defa bugün üye oldum ve yazmak istedim.sanki sizlerle paylaşınca ve sizinde tecrübelerinizi görünce insan yalnız olmadığını anlıyormuş 🙏😍

Kızlar ya ben genelde yatıyorum eşim hiç bir il yaptırmıyor. Bugün eşim temizlik yapıyordu bende dedim kalkayım eğilmeden bir şeyler yapayım bari 5 dk. Falan eğilmeden düzeltebileceğim yerleri düzelttim kasığım ağrıdı hemen 😞 tabi korktum yattım bende. Size de oluyor mu hiç ?
Canım psikolojikmen ilk günler dikkat ediyoruz ama hamilelik bir hastalık değildir. Rahim inceliği, düşük riski yoksa, kalkip normal hayata devam etmemiz gerek.
Kaşık agrisi o ana denk gelmiştir, çok hareketsiz kalma bence. Kan dolasimin olsun gün içinde.

Malesef biz gibi bu süreci yaşayan herkesin eli yüreğinde.Rabbim inşallah bu süreçten geçen ve bebeklerini bekleyen herkesin kucağını doldursun. Benim 3. denemem. 2. Denememde cinsiyetini öğrenmeye die gittik kalp atışının durduğunu öğrendik.ölü doğum yaptım.dünya başımıza yıkıldı. Malum bu yaşadıklarımdan sonra insan malesef korkuyor.ama bu sefer umutluyuz😊 allahın izniyle hepimiz alıcaz bebişlerimizi kucağımıza.yıllardır hep takip ederim kadınlar kulübünü ama ilk defa bugün üye oldum ve yazmak istedim.sanki sizlerle paylaşınca ve sizinde tecrübelerinizi görünce insan yalnız olmadığını anlıyormuş 🙏😍
Kesinlikle buraya yazmam sakinleştiriyor. Özellikle bu grup çok nahif insanlarla dolu. Bizi en iyi biz anlarız. Kayıplarımız, zorkuklarımız ortak. Amin inşallah bebeklerimizi sağlıkla kucaklarız.❤️❤️

Canım psikolojikmen ilk günler dikkat ediyoruz ama hamilelik bir hastalık değildir. Rahim inceliği, düşük riski yoksa, kalkip normal hayata devam etmemiz gerek.
Kaşık agrisi o ana denk gelmiştir, çok hareketsiz kalma bence. Kan dolasimin olsun gün içinde.
Evet canım haklısında işte daha önceden kaybımız olduğu için o kadar korkuyoruz ki eşim de bende 😅 keseyi ve kalp atışını görseydik inşallah biraz daha rahatlardık.

Kızlar bugün 12.günümdü kan verdim sonucum negatif çıktı ekranda sonucu görür görmez ağlamaya başladım durduramıyorum kendimi. Doktoruma yazdım 3 gün sonra tedbir amaçlı tekrar yaptırın sonra oturup konuşalım dedi 😔
Bu güzel günde mutlu haberini al isterdik kuzum ama demek ki hayırlısı böyleymiş. En doğru zamanda sağlıkls gelsin bebeğin 🙏

Benim o kadar değil eğiliyorum bence çok kasmamalıyız kan akışı gitmesi lazım bende temizlik yapmıyorum ama çamaşır atıp katlıyorum kahvaltı yemek yapıyorum artık bizde normal hamileyiz zorlamadan herşeyi yapabiliriz bence

Evet canım haklısında işte daha önceden kaybımız olduğu için o kadar korkuyoruz ki eşim de bende 😅 keseyi ve kalp atışını görseydik inşallah biraz daha rahatlardık.
Ya canım ben seni çok iyi anlıyorum bende öyle iş güç yapmıyorum annem yapıyor sağolsun ama arada bır kahvaltı hazırlıyorum tatlı yapıyorum vs hareket ediyorum merak etme hiçbir şey olamayacak bu sefer çok güzel bir hamılelık gecırecegız🥰

X