💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kızlar doktor Mueyensinden geliyorum. Herşey yolunda dedi 7+2, fitil hariç tüm ilaçları kesti. Fitil sabah akşam 2şer tane devam ediyorum. Sağlık ocağına da kayıt yaptırdım. Aklınızda olsun gidip kayıt yaptırmayı unutmayın. Protestan fitili aile hekimime yazdırdım. Pazartesi tam kan tahlili istedi aile hekimi, onu vereceğim . Toksoplazmaya falan devlet hastanesi bakıyor dediler.
Kalp atışını falan da duydunuz o zaman 🌸 yaaa sağlıkla gelsin minik kuş 😍😍😍
Evet sağlık ocağı kayıt yaptırılmazsa kızıyor 😂

Kızlar doktor Mueyensinden geliyorum. Herşey yolunda dedi 7+2, fitil hariç tüm ilaçları kesti. Fitil sabah akşam 2şer tane devam ediyorum. Sağlık ocağına da kayıt yaptırdım. Aklınızda olsun gidip kayıt yaptırmayı unutmayın. Protestan fitili aile hekimime yazdırdım. Pazartesi tam kan tahlili istedi aile hekimi, onu vereceğim . Toksoplazmaya falan devlet hastanesi bakıyor dediler.
Masallah canim cok sevindim. Prolutex kullaniyomuydun onuda biraktirdimi. Bana tup bebek doktoru 12.haftaya kadar kullanilacak demisti.

Alla alla geçen hafta benim aile hekimim yazılmıyor diyip hastaneye yönlendirmişti ben de aile hekimi yazamıyor sanıyordum teşekkür ederim
Benimki yazıyor hiçte sorun çıkmadı şimdiye kadar sadece dozu karşılamadığı için bu ay ücretli almak zorunda kaldım ben.

Masallah canim cok sevindim. Prolutex kullaniyomuydun onuda biraktirdimi. Bana tup bebek doktoru 12.haftaya kadar kullanilacak demisti.
Sağol canım 🙏 Protestan dex kullanıyordum kuzum, onu bıraktırdı. Bana da erken gibi geldi. Daha 7. Haftadayım. Hem kanamam falan da oldu ama bıraktırdı walla anlamadım.

Hicbirini yapmiyolar . Rubella , tokso, indirect combo mu ne hicbirini yapmiyoeuz dedi bana.
Sanki bi Topikteki bir arkadaş yaptırmıştı da ondan merak ettim canım. Benimki de öyle dedi. Tam kan tahlili istedi aç karnına. Pazartesi salı gidip vereceğim bakalım

X