2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Evet onuda red etti. Hatta şırıngaya sekerli su koyup bile denedim. Gogus ucumu sekere buladim denedim. Ögggg diyo dilini degdiriyo ve uykusunda bile aparati cikardigim an anliyo basiyo yaygarayi
Of ya cok sıkıntı gerçekten ben de bu akşam demeyeceğim ama olumsuz sonuç alacağım biliyorum

Eklentiler

• IMG_0130.jpeg
    IMG_0130.jpeg
    112,7 KB · Görüntüleme: 8
Ben denedim , youtubeden videolar izledim kesmeyi denedim, emzirme danismani tuttum eve geldi onla denedim, uykuda vermeyi denedim surekli teklif etmeyi denedim yok yok yok yılmadim hala deniyorum lutfen bi cozum bulursan banada soyle
Bende bugün ucunu kestim delikleri birleştirdim bakalım bırakacak mı bu arada çocuk doktoru silikonla emsin anne sütü alıyor ya önemli olan o dedi

Bende bugün ucunu kestim delikleri birleştirdim bakalım bırakacak mı bu arada çocuk doktoru silikonla emsin anne sütü alıyor ya önemli olan o dedi
Ucunu nasıl kestın anlamadım :) evet anne sütü alıyor ama bence kendisi direkt memeyi vakumlasa daha vermli olacak daha cok akacak. Bir de sürekli gece filan o silikon ucu alıp takmak eziyet

Akşam olunca içime cok kasvet çöküyor ağlama isteği filan geliyor ama gündüz hıc öyle olmuyorum.

Ucunu nasıl kestın anlamadım :) evet anne sütü alıyor ama bence kendisi direkt memeyi vakumlasa daha vermli olacak daha cok akacak. Bir de sürekli gece filan o silikon ucu alıp takmak eziyet
4 delik var ya oraları kestim bencede çok zahmetli bir de plastik neticede sürekli temizlesekte benimde içim rahat değil bu şekilde

Seninde ilk gunmu basladi bebegin gogus ucum yoktu aldirttilar ebeler lanet olsun almaz olaydim oyle pismanim ki
Hayır eve gelene kadar emiyordu eve gelince ben mastit oldum birden süt fazla doldu göğsüme taş gibi oldular bebekte öyle olunca memeyi reddetti tekrar almadı mecbur silikon denedim o şekilde tutunca kaldık öyle yoksa çok güzel emiyordu🥲

Kızlar 40 cıkınca kadın doguma gitmeli miyiz siz gittiniz mi veya gitcek misiniz ya panik oldum

bana 1 haftasonra gel dedı dikişime baktı karnımdan ultrasyon yaptı baska bisi demedım

Bu saatler olunca susmadan ağlayan bebek😭😭😭 kolik herhalde ya benimki baya çığlık çığlığa nedensiz

X