2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Arkadaşlar son testim bugün az önce çıktı şimdi size güncel yazıyorum sırayla
11. Gün 62
13. Gün 94
15. 204
17.388
19.1107 az önce çıktı bu test

Şimdi de bu değer neden bu kadar
fırladı aklımda deli sorular
Arkadaşlar bu son 19. Gün testim yaklaşık 3 kat olmuş korkmalı mıyım? Bu şekilde sağlıklı kese gören oldu mu?

Normalde 28 günde bir oluyorum q4. Gün yumurtlamak olıyor. Ama bu ay sağ taraftan yumurtlama oldu beni sağ tarafım neden bılmıyorum önce yavaş yavaş büyüyor sonra atak yapıyor. O yüzden bu defa beş gün fazladan beklemiş oldum yani yumurtlamam geciktiği için. Versin kan tahlili 29nda 8 nde ve devamında iki günde bir olacak sekılde estradiol lh progesteron verdim transfer günüde dahil yani
Yumurtlamayı e2 ile anlıyorlar sanırım . Tarnsferdede progesteronla yumurtlamadan 5 gün sonra transfer oldunuz değil mi

Benimde taze transfer oldu sonucunuzu çokerak ettim insallah anne oldunuz
Perşembe günü kan testim daha kan vermedim. Evde idrar testi yaptım 2 sefer onlar pozitifti 2 gün arayla yaptım en sonuncusunuda bugün yaptım ama bariz bi koyulaşma göremedim hiç bilmiyorum neden böyle üsteki iki gün önce alttaki bugün aşırı korkuyorum bitane kimyasal gebeliğim var çünkü

Eklentiler

• IMG_5295.jpeg
    IMG_5295.jpeg
    129,7 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar bi şey sorucam, rahim dinlendirildikten sonra transferin zamanı ne zaman oluyor. Yani yumurta toplandı üzerinden 2 adet geçti hemen mi yapıyorlar yoksa belli bi zaman belirlemesi mi var

Perşembe günü kan testim daha kan vermedim. Evde idrar testi yaptım 2 sefer onlar pozitifti 2 gün arayla yaptım en sonuncusunuda bugün yaptım ama bariz bi koyulaşma göremedim hiç bilmiyorum neden böyle üsteki iki gün önce alttaki bugün aşırı korkuyorum bitane kimyasal gebeliğim var çünkü
Alttaki bariz koyulaşmış canım içini ferah tut ahhh korkularımız o kadar çok ki bir yandan diyorum korkma korktuğun başına gelir rahatlatmaya çalışıyorum kendimi ama insanın elinde değil pozitifi bekliyoruz alınca betaların artışını takip ediyoruz bu sefer artış az mı çok mu onu kafaya takıyoruz cidden çok çetrefilli bir süreç rabbim bize yardımcı olsun içimizi ferahlatsın 🤲🏻

Perşembe günü kan testim daha kan vermedim. Evde idrar testi yaptım 2 sefer onlar pozitifti 2 gün arayla yaptım en sonuncusunuda bugün yaptım ama bariz bi koyulaşma göremedim hiç bilmiyorum neden böyle üsteki iki gün önce alttaki bugün aşırı korkuyorum bitane kimyasal gebeliğim var çünk

Çok net var gibi Allah'ın izniyle var test gününüz bugün değil mi verseydiniz.keske bence net var

Bariz alttaki daha koyu, hayırlı olsun.

Canım gayet güzel koyuluğu aksini düşünme perşembe günü çok güzel bir değerin olacak🙏🏻🥰

Kızlar bi şey sorucam, rahim dinlendirildikten sonra transferin zamanı ne zaman oluyor. Yani yumurta toplandı üzerinden 2 adet geçti hemen mi yapıyorlar yoksa belli bi zaman belirlemesi mi var
Opudan sonra 1.reglini oluyorsun sonra 2.reglin geliyor daha sonrasında adetinin 2.günü de doktorunuz ultrason yapar rahim yumurtalıklarınız uygunsa ilaçlara başlar
belli aralıklarla da rahim kalınlığı kontrol edilir. Benim Reglin 18.gününde transfer edilmişti💐

Bende senin gibiyim canım kese görmeyi bekliyorum sonra kalp atışı inşallah öyle rahatlayacam tam çevre insanın moralini bozuyor rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah 🙏
Rüya görmekten korkar oldum. Daha önceki gebeliğimde rüyamda düşük yaptığımı görmüştüm. Sonra kalp atışı duyamadık ve kürtaj olmak zorunda kaldım. Bu sabah rüyamda koyu renk kanamam olduğunu gördüm. Siyah gibiydi. Sonra minik pıhtı gibi koyu renk birşey geldi. O da korkuttu beni. İğne yaptırdım. Eğer lekelenmem geçmezse başka iğne de kullanırız dediler. Takip edeceğim bakalım

Alttaki bariz koyulaşmış canım içini ferah tut ahhh korkularımız o kadar çok ki bir yandan diyorum korkma korktuğun başına gelir rahatlatmaya çalışıyorum kendimi ama insanın elinde değil pozitifi bekliyoruz alınca betaların artışını takip ediyoruz bu sefer artış az mı çok mu onu kafaya takıyoruz cidden çok çetrefilli bir süreç rabbim bize yardımcı olsun içimizi ferahlatsın 🤲🏻
Ama gündüz yaptım üstünden zaman geçti. Ay evet çok doğru söylüyorsun. Bende rahatlatmaya çalışıyorum ama yapamıyorum. Hep diyorum allahım inşallah kimyasal değildir. Benim embriyomun kalitesi 4aa dı bu kalitede yumurta kimyasal olur mu sizce

X