2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bende farklı şehirde tedavi görüyorum sakın korkmayın ☺️ süreç korkutucu değil biraz hormonlar ruh halimizi değiştiriyor o kadar aslında yoksa farklı birşey pek yok. Her anın tadını çıkarın bence. Her an bir adım daha yaklaşacaksınız sonuca ve çok heyecanlı geçecek aslında süreç ☺️💕

Yaa inşallah öyle olur geçer bu stresim 🥹 çok teşekkür ederim böyle motive oluyorum konuştukça rahatlıyorum 🥰

Canım rabbbim hayırlısıyla nasip etsin inşallah umarım güzel sonuçlar alırsın korkmana gerek yok gerginde olma rahat ol ne kadar rahatlatan o kadar kolay geçer süreç bende öyleydim korkuyodum ama hastaneye girince öyle olmadı çok rahat geçti zaten çok uzun sürmüyor

Amin canım inşallah 🥰 sanırım buradaki süreç bitip hastaneye geçince biraz daha rahatlamış olurum opuyu falan bi atlatırsam geçecek her şey ☺️

Yaa inşallah öyle olur geçer bu stresim 🥹 çok teşekkür ederim böyle motive oluyorum konuştukça rahatlıyorum 🥰

Amin canım inşallah 🥰 sanırım buradaki süreç bitip hastaneye geçince biraz daha rahatlamış olurum opuyu falan bi atlatırsam geçecek her şey ☺️
İnşallah canım hayırlısı ile ♥️🤲

Ya kızlar ben dekort coraspin ve folikasitle başladım hazırlığa cuma günü cyclo progynova da kullanmaya başlamam gerekiyordu ve ben unuttum. Bu akşam hatırlar hatırlamaz kullandım ama birşey olur mu ya

Ya kızlar ben dekort coraspin ve folikasitle başladım hazırlığa cuma günü cyclo progynova da kullanmaya başlamam gerekiyordu ve ben unuttum. Bu akşam hatırlar hatırlamaz kullandım ama birşey olur mu ya
Canım ilacın ne işe yaradığını bilmiyorum ama saatleri bile önemli. İnşallah sorun olmaz

Canım inan en kolayı opuydu benim için. Sadece gün içerisinde gaz sancım oldu. Histeroskopiden sonra bütün acılar bana normal gelmeye başladı 🤭

Merhaba ben bahçeci Diyarbakırda tedavi oldum üniversite hastanesi için zaman kaybetmek istememiştik. Şuanda ikinci trasferim için adet olmayı bekliyorum ve İzmir e taşındık Diyarbakıra uçucaz trasfer için. Ama donmuş bir bebeğim olmasaydı eğer İzmir de ege üniversitesi hastanesinde yeniden tedaviye başlamak isterdim İnşallah gerek kalmaz ama olumsuz bir sonuç alırsam yeniden ege üniversitesinde tedaviye başlarım. Üniversite hastabesinde bir çok tanıdığım bebeklerine kavuştu hatta ikincileri bile oldu. Bu durum hem sizin maddi durumunuza hemde bulunduğunuz ilin hastanesine bağlı Rabbim ol desin yeter ki yer mekan önemli olmuyor 🤗🤲
Merhabalar çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için benim çevremdekiler genellikle özelde yapılmış o yüzden tereddüt ettim aslında özelde de pozitif olmayan çok var. Burada üniversite Hastanesi'nde çok iyi bir doktor var ben de onda yaptırmak istiyorum İnşallah sizin de gerek kalmaz transferiniz olumlu sonuç verir bebeğinize bir an önce kavuşursunuz 🥰

Umarım hepimiz pozitif sonuçlarımızı alırız 🙏 benim biraz embriyo kalitem düşükmüş
Umarım hepimiz pozitif oluruz❤️🧿 bana embriyo kalitesi ile ilgili bilet söylemediler 3 . Gün embriyosunda o belli olmaz dediler sadece hücre sayısı normal ilerliyor dediler 5. Gün embriyosunda kalite belli oluyormuş galiba , ama nasip ya kaliteli olup tutmayan kalitesi düşük olup tutan nice örnekler var allahtan hayırlısı olsun inşallah 🙏

Merhabalar
Bu ay transferim planlanıyor reglime 10 gün varken adet oluyorum sandım ama 2-3 gün süren kahverengi lekelenme yaşadım. Hemşirem ilaçlardan dolayı erken olursunuz dedi ama kesildi geri. Böyle bir şey yaşayan var mı aranızda?

Umarım hepimiz pozitif oluruz❤️🧿 bana embriyo kalitesi ile ilgili bilet söylemediler 3 . Gün embriyosunda o belli olmaz dediler sadece hücre sayısı normal ilerliyor dediler 5. Gün embriyosunda kalite belli oluyormuş galiba , ama nasip ya kaliteli olup tutmayan kalitesi düşük olup tutan nice örnekler var allahtan hayırlısı olsun inşallah 🙏
Evet zaten benimde hücre sayısı düşükmüş. Kalite olarak değil de hücre sayısı düşük ve yavaş ilerliyor dediler. Bakalım 2 gün sonra transferim var. 2 adet transfer edecekler ama biri 5 hücreli biri 3 hücreli 😞

Merhabalar
Bu ay transferim planlanıyor reglime 10 gün varken adet oluyorum sandım ama 2-3 gün süren kahverengi lekelenme yaşadım. Hemşirem ilaçlardan dolayı erken olursunuz dedi ama kesildi geri. Böyle bir şey yaşayan var mı aranızda?
Merhaba hangi ilacı kullanıyorsunuz. Benimde lucrin iğneden 2 saat sonra regl oldum. Ve kesik kesik oldu kahverengi akıntı gibi. Hemen bitti. Doktorumda iğneden sonra normalde 10-15 gün sonra bekleriz ama senin erken oldu problem yok dedi. Tüm yumurtalarım çatlamadığı için de az olacaksın akıntı givi dediler öyle de oldu

Merhaba hangi ilacı kullanıyorsunuz. Benimde lucrin iğneden 2 saat sonra regl oldum. Ve kesik kesik oldu kahverengi akıntı gibi. Hemen bitti. Doktorumda iğneden sonra normalde 10-15 gün sonra bekleriz ama senin erken oldu problem yok dedi. Tüm yumurtalarım çatlamadığı için de az olacaksın akıntı givi dediler öyle de oldu
Şu an ilaç kullanmıyorum. Estrofem kullanıyordum fakat benim progesteron hormonum yüksek çıktığı için transferim iptal edildi. İlacı bırakınca 10-15 gün içinde de adet göreceksiniz demişti hemşirem. Ama erken oldum regl gibi değil de leke şeklinde oldu bitti anlamadım.

Merhaba arkadaşlar Nisan 25te opu oldum 26sında cuma günü embriyo sayısını bilgi verdiler 9 embriyomuz varmış bir daha bilgi gelmedi bugün hala haber vermediler öğleden sonra haber vereceklermiş sizce sorun var mıdır stres oldum ona göre taze transfer olacağım ben de acaba gelişimleri mi yavaşladı ondan mı haber vermiyorlar bugün 4. Gün

Merhaba arkadaşlar Nisan 25te opu oldum 26sında cuma günü embriyo sayısını bilgi verdiler 9 embriyomuz varmış bir daha bilgi gelmedi bugün hala haber vermediler öğleden sonra haber vereceklermiş sizce sorun var mıdır stres oldum ona göre taze transfer olacağım ben de acaba gelişimleri mi yavaşladı ondan mı haber vermiyorlar bugün 4. Gün
Hafta sonu olduğu için bilgi vermemişlerdir canım genelde saat iki civarı arıyorlar sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Hakkında hayırlısı olsun inşallah

Hafta sonu olduğu için bilgi vermemişlerdir canım genelde saat iki civarı arıyorlar sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Hakkında hayırlısı olsun inşallah
İnşallah canım çok teşekkür ederim stresli zamanlar bir cümleye bile insanın ihtiyacı oluyor hepimizin gönlünden geçenin daha güzeli olsun 🙏🏻

X