Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Zaten pazartesi böyleyse suni almak istemiyorum direkt sezaryen derim ama sanki işin sonu sezaryen gibi geliyor boşa 1 hafta mı beklerim diyorum bir an önce kucağıma almak da istiyorum ama hazır değil miyim diyorum
Böyle beklemek de şok zor değil mi 🙈 ne kadarlık şimdi sizin

Kızlar bana bir akıl verin napayım sizce pazartesiye kadar beklesem mi kanala girmesini doktor çok olumlu konuşmadı gibi ben normal istediğim için bekliyoruz gibi geldi doktora güveniyorum ablamın 3 çocuğunun da doğumunu yaptırdı suniyle üçü de normal hatta birisi 40ı geçti suniyle yapabilirsin diyip suni verip 2 saatte doğurtturdu ama işte bana böyle konuşmadı sizce yarına çarşambaya felan sezwryen mi istemeliyim pazartesiyi mi bekleyeyim

Canım ne kadar sürede bir emzirip mama veriyorsun ben daha bi düzen tutturamadım sütüm benim çok az
Canım sütüm çok az diye önce emziriyordum sonra 30lukla başladım mamaya emzirip arkasına veriyordum anca öyle uyuyordu ama az vermişim iki haftaya kadar 60 lık veriliyormuş sırf mama yemesin sütüm gelsin emsin diye ugraştım çocuk aç kalmış karnı doyarsa 3 saate bir uyanır dedi doktor o yüzden artık 90lık yapıp verecem. Saatte bir emziryordum canım uyanık olursa uyırsa ellemiyordum ama sonrasında mama mutlaka verdim hep

Evet çok zor sonucu bile bile erteliyorum gibi geliyor en azından olsam 1 haftada toparlarım diye düşünüyorum😞 yarın 39 tam
Zor bi karar ama ben olsam beklemezdim hem riske atmak istemezdim hemde ne kadar erken kavuşursam o kadar iyi olur diye düşünürdüm 🙈 artık oturmak uyumak uzanmak yürümek çok zor en azından sezeryandan sonra da illaki zorluklar olacak ama iyileşme süreci olarak düşünürdüm 🥰

gulumsebebek gulumsebebek melegim can melegim can
Kızlar bnm ev 23-24 derece yavrum tek bez ve zibinla duruyor gündüz uyuyunca ya muslin ya da penye battaniye örtüyorum.
Gece de 0.5 togluk uyku tulumu sadece.
Sıkmayın bebeleri rahat rahat takilsinlar😅😅
Bende şuan çıtçıtlı atleti hariç bir kat zıbın takımı giydiriyorum canım uyurken penye battaniye burnunu elliyorum zaten burnu soguksa kalın örtüyorum üstünü bugün hava sıcak kucakta battaniyesiz gezdi

Benimki 10 günde 500 gram almis çok istahli🤣🤣 doyuyor ama gözü doymuyo doktor hatta diyet verdi az emzir dedi
Seninkinin ac kaldığını nasıl anladin
Yaa sürekli aranıyor emsede mama versemde paso versem yicek en son gittigimizde şişligi inmişti 3000 kilo olmuştu bugün gittik 17 günde 500 gram almış doktor çok doymamış sütün yoksa fazla yedir mama dedi. Gerçekten de eve geldim 3 de 75lik yaptım uyudu hala uyuyor demekki az veriyormuşum mamayı

Kızımda owli nin uyku gurusunu almıştım. Şimdi de kardeşi kullanıyor.
Beni de bebekken çok sarıp sarmalamislar yaz kış çok üşürüm. O yüzden bebelerimi çıplak büyütüyorum. Kız kış günü sicaciktir hiç üşümez 🙏😊
Benimkide aynı canım kış günü terler sıcaktan nefret ediyor 🤭🤭
Zaten pazartesi böyleyse suni almak istemiyorum direkt sezaryen derim ama sanki işin sonu sezaryen gibi geliyor boşa 1 hafta mı beklerim diyorum bir an önce kucağıma almak da istiyorum ama hazır değil miyim diyorum
kucağına alana kadar hiç bi zaman hazır hissetmezsin canım ancak kucağına alınca çoktan hazır olduğunu anlarsın 😍

Yüzde yüz doğru tespit bugün bi arkadaşım diyor ki bir yaşına gelince kucagimdaki hamile kaliyimmis beraber buyurlermis olduuuu tam rahata ercem dediği şeye bak🤣🤣🤣
Aman aman sakın senin lohusalık sıkıntılı geçiyor biraz aklın varsa 5 yaşından önce yapma full rahatla öyle yap 😂😂😂

Canım bende bugün doktora 60lık artık yetmiyor bebeğe dedim biraz arttıriym mi dedim. 45 günlük bebek böyle besleniyor 60lık çok dedi. Ama bebek doymuyor yani anlamadım neden böyle farklı söylüyor doktorlar.
Birde sağma artık ölçmene gerek yok sarılık kalkmış dedi.
Canım benim doktor az vermişsin dedi mamanın üzerinide baktım 2 haftaya kadar 60 yazıyor ben az vermişim sen ver fazla doktora bakma sonra kilo almaz benimki gibi

Kızlar bana bir akıl verin napayım sizce pazartesiye kadar beklesem mi kanala girmesini doktor çok olumlu konuşmadı gibi ben normal istediğim için bekliyoruz gibi geldi doktora güveniyorum ablamın 3 çocuğunun da doğumunu yaptırdı suniyle üçü de normal hatta birisi 40ı geçti suniyle yapabilirsin diyip suni verip 2 saatte doğurtturdu ama işte bana böyle konuşmadı sizce yarına çarşambaya felan sezwryen mi istemeliyim pazartesiyi mi bekleyeyim
39. Haftadasın canım bebekte bi sıkıntı yoksa bekle bence normal dogum istiyorsan

Zor bi karar ama ben olsam beklemezdim hem riske atmak istemezdim hemde ne kadar erken kavuşursam o kadar iyi olur diye düşünürdüm 🙈 artık oturmak uyumak uzanmak yürümek çok zor en azından sezeryandan sonra da illaki zorluklar olacak ama iyileşme süreci olarak düşünürdüm 🥰
Çok zor gerçekten eşimin de izni yok memleketteyiz iş yeri de sıkıştırıp duruyor yaz izninden kullanacak en azından o sürede toparlarım diye düşündüm ben de dediğin gibi artık gece dönerken bile eşimi tutup dönüyorum sağa sola çok kararsızım

Benimkide aynı canım kış günü terler sıcaktan nefret ediyor 🤭🤭

kucağına alana kadar hiç bi zaman hazır hissetmezsin canım ancak kucağına alınca çoktan hazır olduğunu anlarsın 😍
Gerçekten mi 🥲 iş ciddiye binince sanki 1 ay bekle deseler tamam derim gibi şuan sezaryen mi olsam yarın onu düşünüyorum

39. Haftadasın canım bebekte bi sıkıntı yoksa bekle bence normal dogum istiyorsan
Normal istiyorum ama 12 gün önce muayene etti hiçbir değişiklik yok 12 günde ilişki denedim ta Alanya kalesine çıktım ağrıyla sızıyla taşlı yollardan gittim arabayla hele pilates topundan kalkmadım kaç bin adım attım belim koptu hiçbir şey değişmedi boşa mı beklerim diyorum şimdi de

X