Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
sulti tutti sulti tutti canım deodorant sormuşsun önceki sayfalarda ben sivenonun doğal roll onunu kullanıyorum aleoveralı olanından.Doğal içerikli olduğu için ter bezlerini tıkamıyor yani terlemeyi de önlemiyor terliyorsun ama kötü kokmanı engelliyor.Tavsiye ederim dene bence başka çeşitleri de var ben sevdim.

İnsan gerçekten stresini atacak bir şey ariyor bende sigara içtim bugün 4.oldu.. Hüngür hüngür ağladım artık eşime yatak odasına tıkılıp kaldım dedim ne zaman gidecekler hiçbir şey yapamıyorum dedim.. kv klozete vileda suyu dökmüş fosurt diye bende bilmeden duşa girecektim allahtan oturdum baktım gtum ıslandı diye ağladım birde gerçekten sağlam kafada değilim ağır geçiriyorum bunun farkındayım ama yinede engel olamıyorum aglamalarima.. eşime dedim düzenim bozuldu annemi özledim beni memlekete götür dedim en azından babam daha iyidir diye eşimde üzüldü duruma kisacasi b.k gibi geçiriyorum en güzel günlerimi..
Bebegede bir şey oldu çok kötü kokuyor kakasi benzetmesi kötü ama çürümüş yumurta gibi neden öyle oluyo onuda anlamıyorum
Canım hepimiz hassas dönemden geçiyoruz illaki hormonlarımız alt üst çok normal bunları hissetmen ama senin bi tık fazla haliyle yaşadıklarından. Daha durağan sakin ve kendince geçirebilseydin şu süreci bu derece olmucaktın. Şimdi iyi de deseler batar gözüne çünkü insan bi süre sonra muhakeme yeteneğinide kaybediyor.
Bende dün gece ağladım artık birini susturuyorum öbürü ağlıyor bu günler nasıl geçecek hiç bilmiyorum. Yine de şükür bu günümüze sağlık olsunda tek

Kizlar bebegim 17 gunluk ve birkac gecedir asiri derecede gaz sancisi cekiyor. Uyudugunda ikina ikina aglayarak uyaniyor bir saat kesintisiz uyumuyor. Boyle olup masajlar disinda bir cozum bulan var mi? Daha once bir damladan bahsedilmisti sanirim o bu kadar kucukken kullanilir mi?
Canım nurse harveys aldım kızımda kullanmıştım bu sefer aman aman etki etmedi oğlanda. Dün gaz sancısından en son doktoruna yazdım sab simplex önermiş günde 3 defa 10 damla. Eşime aldırdım geceyi bi tık daha iyi geçirdi bi önceki gece aşırı ıkına sıkıla hiç durmamıştı. İlk gece için iyiydi deneme aşamasındayım.

Kızlar iyi geceler herkese buraya da yazmazsam kafayı yicem artık eşim denen şahıs gerçekten sinir oluyorum bahsederken bile 1 aydır benimle itiş kakış halinde sürekli herşeyden kavga çıkarıyor beni ağlatıyor evet hormonlarım tavan ama asla 1 gün bile acısını ondan çıkarmadım bugüne kadar çalıştım 36. Hafta sonuna kadar yani bu sürede market pazar alışverişi ev işleri herşeyi kendim yaptım hamileliğim boyunca 1 ya da 2 kez dışardan yemek yemiştir yani hiç bir şeyi eksik bırakmadım ya da onun üstüne yıkmadım yani anlamıyorum hata mı ettim de her lafıma surat afra tafra bi laf söyleme tersleme çok bunaldım gerçekten ben sana naptım neden kötü davranıyosun diyorum git başımdan diyo bugün doktor kontrolü vardı gitmeden önce sarıldı öptü falan neyse gittik hastaneden çıktıktan sonra yine afra tafra eve geldik yine aynı yarın annesi ve annem gelicek, benim aileme de bir afra tafra tavır halinde bende onun ailesine öyleyim ama gerçekten çok bunaldım bu halde birde böyle şeyleri düşünüp dert ediyorum ya bende ona kötü davranınca peşimde geziyor, annesine ve abisine de ayrı gıcığım offf burda yazıp paylaşmak istedim:KK43:
Off valla ilk doğumumda böyle yaşamıştım ben eşimde sendroma girdi ona ne oluyorsa. Boşanmanın eşiğinden döndük diyebilirim yani bi tripler bi haller. Kimin hormonları alt üst kim çocuk doğuruyor anlaşılmıyodu. Şu çocuğa dua et biraz büyüsün falan filan. En son aldım kapıya çarptım neler neler baya olaylı geçti süreçlerimiz. Sonra herşey normale döndü ama o an adamlara da bi haller oluyor ya ve tahammül etmesi cidden çok zor. Biraz sabıra ihtiyacın var bazen bazı eşlerde de böyle durumlar oluyor ama geçiyor herşey yoluna giriyor sen bebeğine odaklan doğumunu düşün. Bide aile muhabbetleri işin içine girince tamamen içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Kızlar benim kızın kakası hep koyu yeşil oluyo artık kahveye dönmesi gerekmiyor mu renginin? doktor normal dedi ama sanki böyle olmuyordu bugün 4 günlüğüz

İnsan gerçekten stresini atacak bir şey ariyor bende sigara içtim bugün 4.oldu.. Hüngür hüngür ağladım artık eşime yatak odasına tıkılıp kaldım dedim ne zaman gidecekler hiçbir şey yapamıyorum dedim.. kv klozete vileda suyu dökmüş fosurt diye bende bilmeden duşa girecektim allahtan oturdum baktım gtum ıslandı diye ağladım birde gerçekten sağlam kafada değilim ağır geçiriyorum bunun farkındayım ama yinede engel olamıyorum aglamalarima.. eşime dedim düzenim bozuldu annemi özledim beni memlekete götür dedim en azından babam daha iyidir diye eşimde üzüldü duruma kisacasi b.k gibi geçiriyorum en güzel günlerimi..
Bebegede bir şey oldu çok kötü kokuyor kakasi benzetmesi kötü ama çürümüş yumurta gibi neden öyle oluyo onuda anlamıyorum
Kaç gün oldu canım onlar geleli? Giderler belki yakında..Sen arada dışarı çık iyi gelir bence 5-10 dk olsa bile arada nefes almış olursun en azından.Hepsi evine dönücek hepsi geçicek sen bebeğinle takıl boşver onları🤗

Adaçayının rahim kaslarını gevşetme etkisi varmış denediniz mi hiç 😬😬😬
Ben dün içtim bugün de içicem bilmiyorum ne derece bi etkisi olur 😢
Kızlar selamlar. Benimde bugün kontrolüm vardı, gebelik haftam 37+1. Doktor 1 saat yürüyüş, 20 dk squat/pilates topu üzerinde hareket, günlük bir fincan adaçayı içmemi ve 2-3 adet hurma yememi önerdi. Henüz çatı muayenesi yapmadı haftaya yapacağını söyledi. Sizlere çatı muayenesi yapıldı ise kaçıncı haftanızda yapılmıştı? Bana biraz bu muayene için kendi haftam geç bir hafta gibi geldi sizlere sormak istedim 🧡
37+5de yapalım demişti sonra erteledi 38+5 de yaptı.Ben 1saat yürüyemiyorum maalesef çok yavaş yürürsem belki olabilir.Hurmayı baya zamandır yiyorum,pilates yok.Bekleme devam bende😂

sulti tutti sulti tutti canım deodorant sormuşsun önceki sayfalarda ben sivenonun doğal roll onunu kullanıyorum aleoveralı olanından.Doğal içerikli olduğu için ter bezlerini tıkamıyor yani terlemeyi de önlemiyor terliyorsun ama kötü kokmanı engelliyor.Tavsiye ederim dene bence başka çeşitleri de var ben sevdim.
Tamam canım nereden aldın sen

Ablamın çalıştığı hastanede tecrübeli ebe varmış profesör diyorlarmış bugün muayene etti alttan uyarı verdik dedi biz bakmasak da 2-3 güne nişanı gelecekmiş dedi kanala girmek üzere dayanmış başı dedi kanamam oldu şimdi bendeki tüm doğurma perileri gitti hiç doğurasım yok korkmaya başladım 🥲

Ablamın çalıştığı hastanede tecrübeli ebe varmış profesör diyorlarmış bugün muayene etti alttan uyarı verdik dedi biz bakmasak da 2-3 güne nişanı gelecekmiş dedi kanala girmek üzere dayanmış başı dedi kanamam oldu şimdi bendeki tüm doğurma perileri gitti hiç doğurasım yok korkmaya başladım 🥲
Seni mi muayene etti canım ? Valla doğum zamanı yaklaştıkça benim de doğurasım kaçtı 😂😂

X