Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    67
Ya bu Protestan olası düşük için verilen ilaç demiS bana da Duphaston verdi amaç aynıysa bana doktor 20. Haftaya kadar kullanılacak demişti.
ya evet ama senin evvelden olan düşüğe bağlı vermiş olabilir bnm de lekelenmem olmuştu kahverengi onun için vermişti de geçti mesela bnm hala devam etmedeki mantiği anlamadım risk 12.haftadan sonr azaliyor diyorlar düşük için bir doktoruma sorcam bnu ya ilacim bitti alsam mi kararsızım şuan yazılmadan da 316 liraymiş yazdırınca 60 a aliyordm çok fark var arada

39+5te doğurdum. yok cok dezavantajı yok sadece kucuk bir bebek olarak doğmadı 3kilo 200 grdı. Ben zayıf ve minyon yapıdayım o yuzden bacaklarım yoruluyordu diye hatırlıyorum. Kilo da pek almamıstım sadece koca bir gobeğim vardı hatta herkes sanki yapay gobek takmıssın gibi diyordu 😂. bacaklara masaj iyi geliyordu o donem. son bir ayim zor gecmisti diye hatirliyorum onun disinda bir etkisi yok bence
masallah harikaymis :nazar:

demekki burdaki kilit nokta cok kilo almamak. erken dogum olmasindan korkuyorum cunku. bu istahlada nasil almayacagim bilmiyorum vallahi simdiden gobegim cikti. :KK17:

ya evet ama senin evvelden olan düşüğe bağlı vermiş olabilir bnm de lekelenmem olmuştu kahverengi onun için vermişti de geçti mesela bnm hala devam etmedeki mantiği anlamadım risk 12.haftadan sonr azaliyor diyorlar düşük için bir doktoruma sorcam bnu ya ilacim bitti alsam mi kararsızım şuan yazılmadan da 316 liraymiş yazdırınca 60 a aliyordm çok fark var arada
Aa evet benim daha önceden düşük oldu 2 defa . Hatay benim raporlu Şuan ilaç . Senin durum daha farklı. Arada da baya fark varmış ya . Bilemedim ki şimdi durumumuz aynı değil senin olası önlem için vermiş ben başından beri kullanıyorum . En iyisi doktora sormak 😀😀

Günaydın günaydın evde birde yer elması varsa ohoo sen baya güçlü annesin 😀 benim ilk daha . bulantılar mahvediyor beni hayat enerjim bitti seni hiç düşünemiyorum kız . Allahım kolaylık versin 😀😀
Amiin cümlemize 🙏🏻 yaa sorma bez değiştirmek büyük olay 😀 çok varsa bulantın ilaç al dicemde artık azalmaya başlar 12 13 hafta itibariyle

Günde 4 tane içiyorum ama anca idare ediyo 🫤 oğlumda bu kadar değildi 15.haftada bitmişti bulantı. İnşllah kısa sürer
Bana dramamine diye bi ilaç daha verdi çok şiddetlendiğinde kullan dedi ama kullanmaya cesaret edemiyorum güvenilir falan da dedi aslında ama zaten hiç beslenemiyorım bari ilacı daha fazla almiyim dedim 😅 gündüz içtiğin prilamlar uyku yapıyor mu çok

O zman kan testini sık vermek lazım galiba. Akıntın nasıldı ki?? Benim de bir kaç gün hem yoğun kıvamlı hem sarı-yeşilşmsi gibiydi devamında da lekelenme görünce çok korkrtum acile gittim ama birşey demediler kese iyi diye.idrar testi verdim ama kan vermedim o zaman ona da bir baktırıyım.şşmdi normale döndü gerçi şükür 🙏
Canım zaten kanında bişey olsa hafif ateşle falan belli eder yani benim kanıma yansıdığında ateşim çıkmıştı ama ateşin sebebini falan bulamadıkları için geç kaldılar maalesef. Kötü bişey olacak diye korkma ama ben yaşadığım için yoğurdu üflüyorum sizin de en azından bilginiz olsun diye söylüyorum Allah hepimizi ve bebeklerimizi korusun

Canım zaten kanında bişey olsa hafif ateşle falan belli eder yani benim kanıma yansıdığında ateşim çıkmıştı ama ateşin sebebini falan bulamadıkları için geç kaldılar maalesef. Kötü bişey olacak diye korkma ama ben yaşadığım için yoğurdu üflüyorum sizin de en azından bilginiz olsun diye söylüyorum Allah hepimizi ve bebeklerimizi korusun
Anladm canm sana da onunla gelmiş geçmiş olsun inşallah. teşekkür ederim açıklaman için. 🌺Amiin amin emanetleri Allah a hepsinin de🤲

Aa evet benim daha önceden düşük oldu 2 defa . Hatay benim raporlu Şuan ilaç . Senin durum daha farklı. Arada da baya fark varmış ya . Bilemedim ki şimdi durumumuz aynı değil senin olası önlem için vermiş ben başından beri kullanıyorum . En iyisi doktora sormak 😀😀
evet doktora bi sorcaktim kaldi öyle valla bn 100 mg kullanayım iki hafta kadar zaten sonra doktora gidicem sen kaç mg kullaniyorsun duphastonu canım

Merhaba inşallah bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza alırsınız nasıl bir tedavi ile gebe kaldınız hangi ilaçları kullandınız yardımcı olursaniz duaciniz olurum
Merhaba sağolun inşallah🤲🏻 pgt’li tüp bebek yaptırdım ben. Sizin sorununuz nedir onu söylerseniz tam olarak o yönde cevap verebilirim uzun bir sürecim var cünkü.

Merhaba sağolun inşallah🤲🏻 pgt’li tüp bebek yaptırdım ben. Sizin sorununuz nedir onu söylerseniz tam olarak o yönde cevap verebilirim uzun bir sürecim var cünkü.
Nerde yaptirdiniz acaba? Benim kalp durmasıyla kayiplarim var.Nasil bir tedavi ve ilaç uygulandi

evet doktora bi sorcaktim kaldi öyle valla bn 100 mg kullanayım iki hafta kadar zaten sonra doktora gidicem sen kaç mg kullaniyorsun duphastonu canım
Bende 10 mg yazıyor üzerinde günde 2 defa şeklinde . Ben iğne de vuruluyorum kan sulandırıcı da kullanıyorum. Maşallahı var benim dört koldan saldırdık ilaçlara 😀😀

X