Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 99 48,8%
  • erkek

OY: 97 47,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    203
Günaydın annişler.iki gündür deli gibi temizlik yapıyorum normalde hiç sevmem.bi enerji geldi bana her yer pis geliyor gözüme.doğum yaklaşınca enerji gelirmiş diyorlar bi korkmadım değil.eşim normalde doğsun artık diyordu ama şimdi nolur doğurma erken daha diyor 🤣 bel ağrılarım çok arttı ama yine de durmuyorum ben temizlikten

Kızlar hediyelik yaptırdınız mı resimdeki gibi yaptırmak istiyorum memnun kaldığınız bir yer varsa önerilere açığım
Ben yaptırdım sadece pembe kutulara ne koyayım onu bulamadım,makaron ve draje düşünüyorum.biraz abartmışım sanırım ama çok severim hediyelikleri 😁 trendyoldan indirime girdikçe aldım 😅

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    180,4 KB · Görüntüleme: 46
  • image.jpg
    image.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 44
  • image.jpg
    image.jpg
    86,6 KB · Görüntüleme: 43
Günaydın annişler.iki gündür deli gibi temizlik yapıyorum normalde hiç sevmem.bi enerji geldi bana her yer pis geliyor gözüme.doğum yaklaşınca enerji gelirmiş diyorlar bi korkmadım değil.eşim normalde doğsun artık diyordu ama şimdi nolur doğurma erken daha diyor 🤣 bel ağrılarım çok arttı ama yine de durmuyorum ben temizlikten
İyidir iyiii :KK200:
Annem beni doğurmadan sabah kalkmış kıyı köşe temizlik yapmış halıları silkmiş, canı tatlı istemiş tatlısını yapmış dolaba atmış, sancıları başlamış :anneadayı:

Kızlar bu sabah sağlık ocağı kontrolüne gittim. Ebe çok ödem olmuşsun dedi tansiyonumu ölçtü 14/9’çıktı. İdrarda protein bakalım dediler o da pozitif çıktı. Doktorunla iletişime geç dediler. Doktorum da evde bol su iç tansiyon takibi yap tekrar 14/9 ve üstü çıkarsa gel. Çıkmazsa da 2-3 gün sonra gel dedi. Böyle bir sorun yaşayan var mı, çok fazla sırt ağrım var
Benimde perşembe günü15 9 çıktı tansiyonum doktor telaşlandı 15 dakika aralıklarla ölçtür düşmezse bebeği alacağım dedi ve idrar testi istedi canım bence kontrol et tansiyonunu bi değişiklik olmazsa hemen kendi doktoruna git geçmiş olsun

Kızlar bu sabah sağlık ocağı kontrolüne gittim. Ebe çok ödem olmuşsun dedi tansiyonumu ölçtü 14/9’çıktı. İdrarda protein bakalım dediler o da pozitif çıktı. Doktorunla iletişime geç dediler. Doktorum da evde bol su iç tansiyon takibi yap tekrar 14/9 ve üstü çıkarsa gel. Çıkmazsa da 2-3 gün sonra gel dedi. Böyle bir sorun yaşayan var mı, çok fazla sırt ağrım var
geçmiş olsun canım bazen elimizde olmayan sebeplerden böyle durumlar gerçekleşebiliyor, pozitif düşün sakın strese girme ❤️ kaçıncı haftadasın, bebeğin kilosu nasıl?

Kızlar belim çok ağrıyor benim ya, kasık ağrım filan yok sadece bel ve ayakta yürürken ağrıyor endişelenmeli miyim sizce? Doktoruma sormadım henüz kasık ağrım vs olmadığından bu hafta belim hiç iyi değil, bebek büyüdüğü için mi bunu yaşayan var mı ne yapmalıyım bilmiyorum parol mu içsem kas gevşetici özelliği vardı yanılmıyorsam
Parol ic canim hic cekme agriyi. Oncekigece agridan uyuyamamistim, dun gece magnezyum soda ve parolu caktim mis gibi uyudum yeni uyandim gunaydinn😁

Ay kızlar ben de artık doğurmak istiyorum. Kafamı sadece bebeğime vermek istiyorum. Hamilelik bitiyor diye üzülüyordum ama yok sadece eşimleyken mutluyum, anladınız siz. Bebiş doğsun dünyaya kendimi kapatacağım, çok sıkılıyorum. Geriliyorum. Siz nasılsınız?
Ben hem doğurayım hem de biraz daha hamileliğimi yaşayayım istiyorum, bugün çok duygusalım. İş yapamıyorum belim ağrıyor halim yok, kendimi zorlasam da hemen yoruluyorum bunlar beni kötü hissettiriyor, bebekli hayatı çok istememe rağmen zaman daraldıkça gözümü korkutuyor diğer türlü düşününce de bebeğimin kokusunu içime çekmek istiyorum karışık duygu hallerindeyim az önce alakasız 2-3 videoya ağladım mesela 🥹

Ay kızlar ben de artık doğurmak istiyorum. Kafamı sadece bebeğime vermek istiyorum. Hamilelik bitiyor diye üzülüyordum ama yok sadece eşimleyken mutluyum, anladınız siz. Bebiş doğsun dünyaya kendimi kapatacağım, çok sıkılıyorum. Geriliyorum. Siz nasılsınız?
Az kaldı bebeğimm

Benimde perşembe günü15 9 çıktı tansiyonum doktor telaşlandı 15 dakika aralıklarla ölçtür düşmezse bebeği alacağım dedi ve idrar testi istedi canım bence kontrol et tansiyonunu bi değişiklik olmazsa hemen kendi doktoruna git geçmiş olsun
İdrar testin nasıl çıktı peki

Amin canım benim inşallah 🙏🏻2 nin üzerinde maşallah kiloları biraz solunum sıkıntıları var 28. ve 32.haftalarda ciğer geliştirici iğne vurmuştuk ama erken doğdukları için solunum desteği alıyorlar bakalım daha da iyi olucaklar🙏🏻

Amin canım benim inşallah 🙏🏻 Sabah uyurken suyumun gelmesi ile uyandım hatta başta anlamadım dedim herhalde altıma kaçırıyorum 😁sonra hemen hastaneye gittik nst bağladılar biraz sancı çıktı sonra ultrason ile baktılar bebeklerin suyu azalmış birinin bitmeye yakın dedi doktor hemen acil sezeryana aldılar canım böyle bir doğum hikayem oldu 🤗inşallah hepiniz vaktinde sağlıcakla bebişleri kucağınıza alırsınız 🙏🏻
Bunuda atlattınn 😍 ikizlermi yanii bide 😍😍

Ben hem doğurayım hem de biraz daha hamileliğimi yaşayayım istiyorum, bugün çok duygusalım. İş yapamıyorum belim ağrıyor halim yok, kendimi zorlasam da hemen yoruluyorum bunlar beni kötü hissettiriyor, bebekli hayatı çok istememe rağmen zaman daraldıkça gözümü korkutuyor diğer türlü düşününce de bebeğimin kokusunu içime çekmek istiyorum karışık duygu hallerindeyim az önce alakasız 2-3 videoya ağladım mesela 🥹
Tamamen aynıyım 5 dk önce başka 5 dk sonra başka bir şey hissediyorum… iş yapamamak zaten ilk tokat gibi ☹️ sonra hareketlerini hissetmek, gittiğim her yere otomatik onu da götürmek, yediğim şeyin tadını onun da aldığını bilmek hepsi çok güzel ama bir yandan da gözlerine bakmak, sarılmak koklamak istiyorum hüğğğğğ 😭

X