Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 41,2%
  • erkek

OY: 9 52,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
Ya benim iş yerinde bir arkadaşım var, akrep burcu, gerçekten 9/10 hoşlanmıyorum özelliklerinden. Bir gün konuşma sırasında da belirttim akrep ve balık istemem özellikle falan dedim. Hamile olduğumu duyar duymaz hadi akrep geliyor inşallah dedi. Yay olacak gibi ama falan yaptım şimdi de şakayla karışık sürekli akrep o akrep bak görürsün falan diyor. Sağlıklı olsun, vaktinde gelsin de önemli değil dedim artık aynı espriyi tekrarlayıp durmasın diye. Valla insanı kendi çocuğundan soğuturlar :KK70:
Ben de hic sevmem akrep🙈 ama cok da dillendirmek istemiyorum mazallah😂 kizenim kizi akrep dusman basina😒

Kızlar bu arada tabloda bazı arkadaşların bilgilerinde epey eksiklik var, sat tarihleri de eski olduğu için bilgileri güncellemediler diye düşünüyorum.

Popüler Konu - 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Linke tıklayıp eksiklerinizi tamamlamanız iyi olur, bana iletirseniz ben eklerim, boş kaldığında hayalet bir görünüm oluşuyor yoksa bazılarımızda. Burada birlikte 4 mevsim geçireceğiz inşallah tablomuz dolu dolu olsun ☺️ İleride bebişin doğum tarihini, doğum ağırlığını falan da yazarız hem bizden sonrakilere de örnek bir tablo bırakmış oluruz. Burayı da birkaç sene sonra okumak keyifli olacaktır diye düşünüyorum. Yani aktif kullanmakta yarar var ☺️

Ben dikkatimi çeken birkaç arkadaşı etiketleyeyim ama herkesin de kendi satırını kontrol etmesinde yarar var
@arwen42 Lila2455 Lila2455 @yenidenanne3 @benfatma Z Zeyzey272727272727 @hayaletcizgi gibi gibi...

Özellikle kese, kalp atışı tarihleri çok kişide eksik. Cinsiyet tahmininde bulunmak zorunlu değil tabi ki ama bulunmak isteyenler için de o sütünun var olduğunu hatırlatalım tekrardan.
Kese 5+2 kalp 7+1 ❤️ cinsiyet tahminim erkek

LeyLA84db LeyLA84db bebek ne kadar büyürse o kadar garanti tabi ama doktor 11 haftada biz zaten ense kalınlığı vs hepsini görmüş oluruz bir sorun var mı yok mu ayrıca takip ederiz bir de nipt de eğer olumsuz bir durum olursa amniyosentez yapılıyor dedi… ben de 10+2 gibi falan kan veririm diye düşünüyorum belki bir iki gün beklerim…
Sağlıklı sonuçlar gelir inşallah 🙏🏻

Hiç endişe etmeyin zaten şuan 5+3 civarı… kalp atışını görmeniz bile iyi henüz erken olmasına rağmen.
Yavaş denilmeside sizi korkutmasın ben farklı doktorlara gittim hep arada 10-20 oynuyordu atış hızı farkı. Cihazlardan da farkettiğim düşünüyorum… Ayrıca her gebelik ayrı. Sağlıklı büyüsün inşallah 🙏🏻

merhaba arkadaslar aranıza yeni katılıyorum . Bugün 6+4 keseyi görduk 6 .haftada bebek kalp atısını hala göremedik 3. gebeliğim her cocuk kendine özelmis ilk gibi endiseli ve kaygılı olunuyormuş sağlıcakla kucağınıza alın hepiniz inşallah

Arkadaslar merhaba sizlere bir sey danismak istiyorum sat 3 nisan gecen hafta keseyi gormustum bugunde kalp atislarini dinlemek icin gittim ustten maalesef duyulmadi gorulmedi alttan baktiginda kalp atisi var ama ritmi dusuk denildi yani sık sık tekrar eden kalp atışı değil biraz düşük gibi dedi olumsuz konuşmadı ama olumluda konuşmadı gibi 10 gün sonra tekrar bakalım dedi mahvoldum böyle bir durum yaşayan arkadaşlar varmı kalp atışı düşük sonradan yükselen ilk gebeliğim hiç bir şey bilmiyorum
Canım sen daha 5 haftalıksın ben o haftada kese için gitmiştim doktorda değişik bilmiyor mudur nedir daha yeni kalp oluşuyor dinletmesi absürt cidden

Kız burçlara takılmayın bu kadar ya☺️ben akrebim çok memnunum burcumdan valla benim ilki normal olduğu için bunu da normal düşünüyorum Allah İn izniyle 40 ı doldurrsa oğlak olcak☺️ biraz inatçı bir burç olduğu söyleniyo ben de yay olsun istiyorum ama tabi ki hayırlısı

Maalesef 😢😢 bugün doktora gittim gelişimi durmuş alttan muayene etti kalbi atmıyordu normalde 7+6 olması gerekirken 5+6 ölçtü cihaz duphasonu içme kanama başlar iki güne dedi şuan kanama alanı yoktu ama kaybettim 😢😢😢
çok üzgünüm 😞 Allah sabır versin umarım süreci kolay atlatırsınız 🫂

Maalesef 😢😢 bugün doktora gittim gelişimi durmuş alttan muayene etti kalbi atmıyordu normalde 7+6 olması gerekirken 5+6 ölçtü cihaz duphasonu içme kanama başlar iki güne dedi şuan kanama alanı yoktu ama kaybettim 😢😢😢
Çok üzüldüm kuzum. İnşallah çabukcak tekrar hamile kalırsın. Çok geçmiş olsun 💐

X