Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 43,8%
  • erkek

OY: 8 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 6,3%

• Ankete Katılan
    16
Kızlar gebelik için olan testleri sağlık ocağında yaptıran var mı ? E nabıza düşüyor nasılsa hastaneye gidince ekstra yaptırmaya gerek var mı yine de ister mi doktor?

Doktor ağır kaldırma dedi bu ağır çok göreceli değil mi şimdi de aklıma o takıldı :KK70: marketten sipariş verdim kapıda direkt elime verdi poşetleri adam ben de aldım, içinde sanırım 7-8 litreye yakın sıvı vardı. Bi yandan da bazılarınızın ikinci çocuğu belki ilki daha kucaktadır onu da alıyorsunuz 7-8 kgdan daha ağırlardır yani o geldi aklıma. Sorun olur mu sizce?

Herkes bi şeyi kafaya takmış az da ben takayım :))

Aile hekimim bugün toksoplazma testini devlet hastanesinde yaptıracaksın dedi. Sanki burda sağlık ocağında da yaptıran arkadaşlar vardı. Anlamadım ben bu işi.

Doktor ağır kaldırma dedi bu ağır çok göreceli değil mi şimdi de aklıma o takıldı :KK70: marketten sipariş verdim kapıda direkt elime verdi poşetleri adam ben de aldım, içinde sanırım 7-8 litreye yakın sıvı vardı. Bi yandan da bazılarınızın ikinci çocuğu belki ilki daha kucaktadır onu da alıyorsunuz 7-8 kgdan daha ağırlardır yani o geldi aklıma. Sorun olur mu sizce?

birsey olacagini sanmiyorum cok agir degil ve surekli olan birsey degil

Yok canım ben bilmeden 5 haftalık hamileyken arkadaşın 17 kiloluk kızlarını kaldırdıydım kucağıma aldım indirdim kaldırdım çok şükür bir şey olmadı bebiş tutunduysa sağlam bir şekilde zaten o kadarcık kiloyla bir şey olmaz

Kızlar bu arada tabloda bazı arkadaşların bilgilerinde epey eksiklik var, sat tarihleri de eski olduğu için bilgileri güncellemediler diye düşünüyorum.

Popüler Konu - 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Linke tıklayıp eksiklerinizi tamamlamanız iyi olur, bana iletirseniz ben eklerim, boş kaldığında hayalet bir görünüm oluşuyor yoksa bazılarımızda. Burada birlikte 4 mevsim geçireceğiz inşallah tablomuz dolu dolu olsun ☺️ İleride bebişin doğum tarihini, doğum ağırlığını falan da yazarız hem bizden sonrakilere de örnek bir tablo bırakmış oluruz. Burayı da birkaç sene sonra okumak keyifli olacaktır diye düşünüyorum. Yani aktif kullanmakta yarar var ☺️

Ben dikkatimi çeken birkaç arkadaşı etiketleyeyim ama herkesin de kendi satırını kontrol etmesinde yarar var
@arwen42 Lila2455 Lila2455 @yenidenanne3 @benfatma @Zeyzey272727272727 @hayaletcizgi gibi gibi...

Özellikle kese, kalp atışı tarihleri çok kişide eksik. Cinsiyet tahmininde bulunmak zorunlu değil tabi ki ama bulunmak isteyenler için de o sütünun var olduğunu hatırlatalım tekrardan.
keseyi 7 mayısta gördüm. kalp atışı için haftaya gideceğim ☺️

Kızlar bu arada tabloda bazı arkadaşların bilgilerinde epey eksiklik var, sat tarihleri de eski olduğu için bilgileri güncellemediler diye düşünüyorum.

Popüler Konu - 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Linke tıklayıp eksiklerinizi tamamlamanız iyi olur, bana iletirseniz ben eklerim, boş kaldığında hayalet bir görünüm oluşuyor yoksa bazılarımızda. Burada birlikte 4 mevsim geçireceğiz inşallah tablomuz dolu dolu olsun ☺️ İleride bebişin doğum tarihini, doğum ağırlığını falan da yazarız hem bizden sonrakilere de örnek bir tablo bırakmış oluruz. Burayı da birkaç sene sonra okumak keyifli olacaktır diye düşünüyorum. Yani aktif kullanmakta yarar var ☺️

Ben dikkatimi çeken birkaç arkadaşı etiketleyeyim ama herkesin de kendi satırını kontrol etmesinde yarar var
@arwen42 Lila2455 Lila2455 @yenidenanne3 @benfatma @Zeyzey272727272727 @hayaletcizgi gibi gibi...

Özellikle kese, kalp atışı tarihleri çok kişide eksik. Cinsiyet tahmininde bulunmak zorunlu değil tabi ki ama bulunmak isteyenler için de o sütünun var olduğunu hatırlatalım tekrardan.
Ben kalp atışını yazmayı unutmuşum 7+2de duydum

Kızlar gebelik için olan testleri sağlık ocağında yaptıran var mı ? E nabıza düşüyor nasılsa hastaneye gidince ekstra yaptırmaya gerek var mı yine de ister mi doktor?
ben pozitifi görünce sağlık ocağına gitmiştim. idrar ve kan tahlillerini istedi doktor. muayeneye gittiğimde onları göstericem. bunların dışında bi şey lazımsa yapılır da aynılarını tekrar yaptırmaya gerek yok.

ben 20 kg oğlumu alıyorum kucağıma ya bir şey olmaz inşallah aminn 😬 annöee diye atlıyor bir anda 😅

Güzel hamişlerrr merhaba 👋🏻Bugün kesemi gördüm 🤲🏻🥹🥰 bu anneler gününe çok şükür bende mutlu giriyorum.inşallah sağlıkla gelişsin bebişlerimiz ve benim de doğumum Aralık sonuna denk gelecek 🙏🏻 outoffit outoffit listeye nasıl ekleniyoruz biz girebiliyor muyuz bilgilerimizi?
Hayırlı olsun canımm 🥰 Sayfa 1'de tablomuz var oraya bakıp oradaki bilgileri bana mesaj atarsan ya da buradan yazıp etiketlersen ben eklerim tabloya :)

Suya biraz seker atsan sekerli su icsen. Ben midemi ne zaman usutsem rahatsizlansam annanem yapardi bana serbet diye:) ilaclarimi oyle icerdim . Serium bu derdi 🫠
Bunu annem de diyor aslında hep deneyebilirim ya o şekilde içebilirim sanırım. Limonla elmayla falan da içemedim de. Zaten kalori alıyoruz zaten alıyoruz yani meyve sularından da. Sıkma bile olsa meyvenin şekeri var. En azından su içmiş olurum. Bugün akşam deneyeyim canım iyi hatırlattın sağ olasın :)

X