Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 43,8%
  • erkek

OY: 8 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 6,3%

• Ankete Katılan
    16
Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun rabbim diğer yavrularınıza hayırlı ömür versin bende 8 haftalık hamileyim ilk gebeliğim ama endişe doluyum çok yakın arkadaşımın bebeği 10 haftalıkken kalbi durdu ona soramıyorum hissetmiş miydiniz hamilelik belirtileri devam ediyor muydu
Merhaba benimde ilk bebeğimin kalbi durdu 8+5 te belirtilerim zaten çok yoğun değildi belirtiyi hatırlamıyorum yani onun için ama benden mesela kahvereni akıntı geliyordu sonrada normal kan geldi hastaneye gittik hemen kalbinin durmuş olduğunu hatta 1 hafta önce durmuş olduğunu söylediler yani kahverengi leke geldiğinde durmuş aslında

Selam kızlar haziran anneleri grubundan geliyorum. Yoyko spin360 model bebek arabamı satıyorum ilgilenen varsa bana ulaşabilir

Ay mideye iyi geliyorsa bende yapayim . Toz zencefil almistim .
Toz zencefil önermiyorum genelde nasıl yapıyolar toz zencefil bilmiyorum. Soğan sarmısak tozunu sadece kabuklarını kullanıyorlar. Mümkünse yaş al azcık kes ni paröada limon sıcak su içine yavaş yavaş iç bana çok iyi geldi.

Karışım yapmıştım çayınıda içerim inşallah 😍 bal zerdeçal karabiber limon😌 aklınızda bulunsun☺️ zencefilin mide bulantısına iyi geldiğini duymuştum çok sevimdim😍
Hastasın ya sana bi tarif verim hintli bi dostumuz var o bana grip için vermişti bu tarifi.
Süt içine kuru çay birazda zencefil rendele, bal ılık ılık çok iyi geliyor göğsünü yumuşatıyor. 😉

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun rabbim diğer yavrularınıza hayırlı ömür versin bende 8 haftalık hamileyim ilk gebeliğim ama endişe doluyum çok yakın arkadaşımın bebeği 10 haftalıkken kalbi durdu ona soramıyorum hissetmiş miydiniz hamilelik belirtileri devam ediyor muydu
Ya farklı bir yerde okudum hatırlamıyorum ama birinin 8. Haftada bebeğinin kalbi durmuş ama o tabi bunu 10. Haftada farketmiş mide bulantısıydı diğer belirtiler hepsinide yaşamış kontrol sırasında öğrenmiş 8. Haftada durduğunu yani bazen hiçbir belirti olmuyor kontrole gitmese belki daha sonraları öğrenirdi belli olmuyor bu işler o yüzden Allah bırakmak en doğrusu

Bende ocean mummy kullanıyorum
Ben de bunu kullanıyordum ama bulantı kusma fazla olunca benim doktorum da erteledi bunu. Omega3 içermeyen bir şey önerdi. 12. haftadan sonra ocean mummy'den devam edersin dedi. Bulantı yapmıyorsa içeriği gayet güzel bence.

Kızlar bende sadece kese görünüyordu en son 5. Haftada gitmiştim şu an 6+2 olduk ama mide bulantım henüz olmadı ara ara kasılma var karnımda sadece hafif. Endişelendiriyor. Kalp atışına kadar kusma yaşadınız mı sizler?
Benim bulantılarım 6+3'te falan başladı üç beş gün sonra kusma eşlik etti. 7+0'dan sonra çok arttı prilam'a başladım. Ne kadar geç o kadar iyi, hiç olmaması müthiş durum bence. İnanın 2 haftadır su içmeden yaşıyorum desem yeridir çünkü suyu asla midem kabul etmiyor. Yerine alternatif içecekler koya koya hem gereksiz kalori alıyorum hem de bence vücudun su ihtiyacı karşılanamıyor. Hiç olmasın bulantı kusma diye dua edin siz :)

Merhaba beni de listeye ekler misiniz. Şanlıurfa Sat 28 Mart 2. Çocuğum
Merhabalar, hayırlı olsun öncelikle :)
Yaşınız, varsa bebekle ilgili bir cinsiyet tahmininiz, kesesini gördüğünüz hafta/gün, kalp atışlarını duyduysanız onu duyduğunuz hafta/gün bilgisi de alabilir miyiz tablo için?
Bu arada tarih bir tık riskli christmas baby de olabilir ☺️

Kızlar bu arada tabloda bazı arkadaşların bilgilerinde epey eksiklik var, sat tarihleri de eski olduğu için bilgileri güncellemediler diye düşünüyorum.

Popüler Konu - 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Linke tıklayıp eksiklerinizi tamamlamanız iyi olur, bana iletirseniz ben eklerim, boş kaldığında hayalet bir görünüm oluşuyor yoksa bazılarımızda. Burada birlikte 4 mevsim geçireceğiz inşallah tablomuz dolu dolu olsun ☺️ İleride bebişin doğum tarihini, doğum ağırlığını falan da yazarız hem bizden sonrakilere de örnek bir tablo bırakmış oluruz. Burayı da birkaç sene sonra okumak keyifli olacaktır diye düşünüyorum. Yani aktif kullanmakta yarar var ☺️

Ben dikkatimi çeken birkaç arkadaşı etiketleyeyim ama herkesin de kendi satırını kontrol etmesinde yarar var
A arwen42 Lila2455 Lila2455 Y yenidenanne3 B benfatma Z Zeyzey272727272727 H hayaletcizgi gibi gibi...

Özellikle kese, kalp atışı tarihleri çok kişide eksik. Cinsiyet tahmininde bulunmak zorunlu değil tabi ki ama bulunmak isteyenler için de o sütünun var olduğunu hatırlatalım tekrardan.

Kızlar bu arada tabloda bazı arkadaşların bilgilerinde epey eksiklik var, sat tarihleri de eski olduğu için bilgileri güncellemediler diye düşünüyorum.

Popüler Konu - 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Linke tıklayıp eksiklerinizi tamamlamanız iyi olur, bana iletirseniz ben eklerim, boş kaldığında hayalet bir görünüm oluşuyor yoksa bazılarımızda. Burada birlikte 4 mevsim geçireceğiz inşallah tablomuz dolu dolu olsun ☺️ İleride bebişin doğum tarihini, doğum ağırlığını falan da yazarız hem bizden sonrakilere de örnek bir tablo bırakmış oluruz. Burayı da birkaç sene sonra okumak keyifli olacaktır diye düşünüyorum. Yani aktif kullanmakta yarar var ☺️

Ben dikkatimi çeken birkaç arkadaşı etiketleyeyim ama herkesin de kendi satırını kontrol etmesinde yarar var
A arwen42 Lila2455 Lila2455 Y yenidenanne3 B benfatma Z Zeyzey272727272727 H hayaletcizgi gibi gibi...

Özellikle kese, kalp atışı tarihleri çok kişide eksik. Cinsiyet tahmininde bulunmak zorunlu değil tabi ki ama bulunmak isteyenler için de o sütünun var olduğunu hatırlatalım tekrardan.
Evet baktım benimkinde şehir olarak samsun çocuk olarakta ilk bunlar eksik galiba

Arkadaşlar 4 haftalık 5 haftalık gittim kese var ama içi yok doktor bu haftalar normal erken dedi kese düzgün dedi beta nasıl en son yanlış hatırlamıyorsam 9bindi 6 haftalık olduk daha gitmedim

Eklentiler

• IMG_20240510_134616.jpg
    IMG_20240510_134616.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 30
X