Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    191
Kızlar Balıkesir Bandırma'da kadın doğum doktoru bileniniz var mı haziran başında taşınıyoruz doğumum orda olacak

bu haftaya kadar karnımda hiç çizgim yoktu az önce aynada farkettim hafif koyu renkli alt karnımdan göbek deliğime geliyor ama sonra durmuş🤣🙈 sizde nasıll?

Kızlar selam hastane için pijama takımı neler aldınız bir tane şık bir şey istiyorum fotoğraf çekeriz diye bir tane de günlük bir şey
Bunı ben de merak ediyorum . Kızlar ağustosta hava çok sıcak , hastaneye kaç takım götürmek lazım ve nasıl fikir verebilir misiniz? Mesela doğum öncesi nasıl bir pijama , doğum sonrası nasıl , bir de mesela birileri gelince vs nasıl bir şey almak lazım ?

Mesela doğum öncesi uzun bir gecelik ve sabahlık mi daha iyi yoksa alt üst pantolon takım mı ?

Doğumdan sonra hangisi daha rahat olur , pantolon ya da şort takım mı gecelik mi ?

Bana gecelik daha rahat olur gibi geliyor iki türlü de ama bakıyorum pantolon ya da şort takım alanlar da var..

bu haftaya kadar karnımda hiç çizgim yoktu az önce aynada farkettim hafif koyu renkli alt karnımdan göbek deliğime geliyor ama sonra durmuş🤣🙈 sizde nasıll?
Benim çoktandır çizgiler var yukarı kadar çıkıyor 🤣 ve bugün fark ettim ki alttan çatlaklarım oluşmuş bir tık üzüldüm 🥲

Mesela doğum öncesi uzun bir gecelik ve sabahlık mi daha iyi yoksa alt üst pantolon takım mı ?

Doğumdan sonra hangisi daha rahat olur , pantolon ya da şort takım mı gecelik mi ?

Bana gecelik daha rahat olur gibi geliyor iki türlü de ama bakıyorum pantolon ya da şort takım alanlar da var..
Ben hem gecelik hem de pantolon takımla da rahat etmiştim dikişler sorun olmadı

X