Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    189
Benimde açlık 72 tokluk 76 cıkmıştı doktorum "reaktif hipoglisemi diye bir durum yani çok ağır yediğinizde şekeriniz birden düşüyor olabilir ama bunun ilaçlı bir tedavisi ya da bebeğe bir zararı yok" demişti. Az ve sık yemek lazımmış başka bi olayı yok korkma canım.
ayh vallamiii sabahtan beride buna taktim bana yillar once reaktif hipo glisemin olabilir ama sinirdaain yediklerine dikkat edersen bi sorun yok demislerdi sonrasindada gayet normal cikiyodu simdi ilk defa boyle bayaaa az cikti bende simdi video izleyim dedim ama hep yuksek cikmasini cekmisler

Anladım canım. Adet gününün geçmesini bekle daha erken ya varsa da çıkmaz yani bilemezsin ki belki geç döllenmedir. İnşallah vardır canım ☺ olmazsa kan tahlili verirsin daha çabuk sonuç alırsın.
Bakalim merakla bekliyorum kuzucum olacaksa da bu sefer insallah hayirlisi ile saglikla olur 😍

bencede ya bi problem var yada reaktif hipoglisemi yadaaaa baska bi kac tahlil daha gircekler belkide glukoz 1 saat falan diye onami bakmak lazim bilemedim
Canım internetten araştırdın demi reaktif hipoglisemi falan 🤣 korkma ya Dr la görüştün mü belki normal diyecek bizim gibi yorumlamıyor çoğu zaman Dr lar değerleri

baktimda hamilelikte hipo glisemiden daha cok seker yuksekligini yazmislar ya sinir oldum yarin arar kesin bugun pazar ya aramadi daha valla ama hic normal diceni dusunmuyorum ya ben direk bi anormallik var dedim sonuc cikinca

Kızlar şeker yüklemesi yaptırmayan var mı ?
Yaptırmadım. Açlık ve tokluk şekerime baktırdım. Sorun yok yükleme yaptırma dedi
Sezeryan doğum düşünen arkadaşlar kimi çağıracaksınız o gün, ben kaynanamı falan istemiyorum açıkçası doğumdan çıkınca gelsin istiyorum eltimi de peşine takacağı için doğumdan sonra gelsin istiyorum.Rahat olmak açısından
Sadece annem ve eşim olacak inşallah

Sezeryan doğum düşünen arkadaşlar kimi çağıracaksınız o gün, ben kaynanamı falan istemiyorum açıkçası doğumdan çıkınca gelsin istiyorum eltimi de peşine takacağı için doğumdan sonra gelsin istiyorum.Rahat olmak açısından
Annem gelicek benim.. Olmazsa da Doğum yaza denk geleceği için antalya malum çok sıcak oluyor. Ailem Eskişehir'de yaşiyor. Belki ben haziran sonu giderim. Eşimi ikna edebilsem.Annem de sen gel doğumun burda olsun diyor. İki çocukta var zaten. Annem çalışıyor gelsede fazla kalamaz. Ama Bu şekilde planım var.

İlk doğumda annem vardı yanımda, o zaman da eşimle kalırız diyorduk ama ısrarla kalmak isteyince bir şey demedik. Bu sefer eşimle olmak istiyoruz hatta oğlumuz da olsun diyoruz ama anneme de bırakabiliriz henüz net değil ☺️

Ben de her kahvaltidan sonra bazen de yemeklerden sonra ayni oluyorm. Kolum kalkmio seker var die korkuyrm daha test yapmadm
Ayynen öyle kolum kalkmıyor
Bende yemek yedikten sonra hergün olmasa da çok sık fenalaşma yaşıyorum . Bir de kızartma yapınca mutfakta fenalaşma yaşıyorum. Nefesim yetmiyor sanki . Benimde açlığım senin gibi 70 lerde , şeker yüklemesi de yaptırdım toklukla ilgili sıkıntı çıkmadı canım. O yüzden şekerin yüksek değildir bundan korkma . Belki normalde şekerimiz düşük diye yaşıyoruzdur
Ay inşallah bir sorun yoktur canım, bugün de aynısı oldu akşam yemekten sonra tansiyonumu ölçtüm 9/6 çıktı
Yemekten sonra bana da oluyor uykuyla karışık bas donmesi göz kararması. Carpinti da oluyor. Benim tansiyon düşüyor
Belki de normal bir durumdur perşembe doktoruma sorucam inşallah, tansiyonum 9/6 idi yemekten sonra fena olunca ölçtüm, sonra ayaklarımı yükseltip biraz uzandım iyi geldi
Kızlar şeker yüklemesi yaptırmayan var mı ?
Ben henüz yaptırmadım doktorumun yönlendirmesine göre gerek görürse yaptırıcam, kendim ölçüm yapmadım çünkü sadece ayda 1 kandan açlık şekerine baktırdım tokluk bilmiyorum

Günaydın kızlar🌸 iyi haftalar herkese 🥰
Son zamanlarda bana yeni challengelar yüklendi 🙈 gece ve sabah erkenden gelen mide yanması ama ne yediğimden bağımsız, geceleri asla uyuyamıyorum ve zaman zaman vajinada ağrı🙈 benim gibi olan var mı?

Kızlarr günaydınnn. Şeker sonucum çıkmış 75lik yapmıştık 1.saat 170 2.saat 95 sonuç nasıl bilen var mı?? Doktorum daha dönüş yapmadı. İlki için hemşire yüksek demişti 🤷🏼‍♀️

Günaydın kızlar🌸 iyi haftalar herkese 🥰
Son zamanlarda bana yeni challengelar yüklendi 🙈 gece ve sabah erkenden gelen mide yanması ama ne yediğimden bağımsız, geceleri asla uyuyamıyorum ve zaman zaman vajinada ağrı🙈 benim gibi olan var mı?
Günaydın canım. Benim uyku problemim yok baya uyuyorum gece 1-2 defa kalkmayı saymazsak tabi. Mide yanması çok yaşıyorum naneli sakız ve soda ile geçiriyorum. Vajina ağrısı zaten uzun zamandır var yürürken zorluyor falan

X