2023 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    249
Kaç kere diyorum bakmayacağım yazmayacağım ama içimdeki duygularımı ah bastırabilsem:KK42:
Mucizemm nerdesin? Artık kavuşmayalım mı :anne:İçimde kocaman özlem ve sevgimle seni bekliyorum:KK68:Nolur gel artık
Hadi Eylül bizim kavuşma ayımız olsun.Rabbim gönlüme ferahlık isteğime ‘ol ‘desin amin.
Kimsenin kucağı boş kalmasın :dua::emir_bebek::KK42:

Merhaba, doğum teminatlı veya normal sağlık sigortası düşünürseniz Anadolu sigortanin %50 indirim kampanyası var 24-35yas aralığına. Ben yaptircaktim fakat 1yasla kaçırdım ilgilenen arkadaşlara duyurulur
Sitesine baktım ben ama bir şey göremedim paylaşabilir misiniz🌸

Kaç kere diyorum bakmayacağım yazmayacağım ama içimdeki duygularımı ah bastırabilsem:KK42:
Mucizemm nerdesin? Artık kavuşmayalım mı :anne:İçimde kocaman özlem ve sevgimle seni bekliyorum:KK68:Nolur gel artık
Hadi Eylül bizim kavuşma ayımız olsun.Rabbim gönlüme ferahlık isteğime ‘ol ‘desin amin.
Kimsenin kucağı boş kalmasın :dua::emir_bebek::KK42:
Insallah eylul annesi olursun tum kalbimle dua ediyorum sana cok bekledin cok sabir gosterdin Allah en guzel zamanda versin bebisini

Insallah eylul annesi olursun tum kalbimle dua ediyorum sana cok bekledin cok sabir gosterdin Allah en guzel zamanda versin bebisini
Tanımadan etmeden bana dua eden çok güzel kalpler tanıdım. Teşekkür ederim minnakım🤲🏻🥰🥹 inşallah beraber seninle Eylül annesi topiğinde oluruz♥️ En güzel zamanda Rabbim bizleri mükafatlandırsın aminnn🤲🏻💕

Kızlar burda birbirimize dua edelim. Bu sene bize uğurlu gelsin de artık bu topikte Eylül annesi olarak yerimizi alalım. Hormonlarim iyi esimin spermide iyi, hsg yi de 14 aralikta cektirdim. 1 hafta korunmadan sonra calismalara devam. İnşallah burda yerimizi alırız çok çok amiiinnn
Insallah eylul annesi oluruz hayirlisi artik canim

X