2023 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    250
Bizim tadim asamamiz cok iyiydi yemisti herseyden bir ara hic yemez oldu distenmis ust disi cikti bir tanesi simdi yine yemeyecek sanirim digeride kabarmis baya
Bizde dişte yok artık bende saldım 1 ay sonra annemin yanına gideceğim o zamana kadar kendime ne yaparsam tuz atmadan ayıracagim kızıma vereceğimm. Özel ne yapsam asla yemiyor.

Bizde dişte yok artık bende saldım 1 ay sonra annemin yanına gideceğim o zamana kadar kendime ne yaparsam tuz atmadan ayıracagim kızıma vereceğimm. Özel ne yapsam asla yemiyor.
Ozel bende yapmiyorum artik dedigin gibi yemiyorlar. Et falan seviyor bizimki pirzolanin uzerinde az et birakip eline veriyorum yiyor 😂

Uykusunda bile yanında olmamı istiyor yoksa uyanıyor hemen. Tek kalmıyor oyuncakla da oynamıyor
Memede mi uyuyor ? Uyuyunca yanindan ayril bence buyudukce daha zor olur. Benimkide memede ve ayni anda kucakta sallanmak istiyordu dun aksamdan beri saddce memede uyutmaya calisiyorum sallamiyorum. Uykuya gecisi zor ve uzun oluyor ama alisacak. Sonrada memeyi kesebilirim insallah

Bir cimdik tuz atiyorum. Sekerli seyler vermiyorum. Pankek falan yaparsamds muzla yapiyorum. Baya tatli oluyor zaten
Ben evde tekim eşim şehir dışında çalışıyor hayattan soğudum ya. Cocukla bile ilgilenemiyorum doğru düzgün. Bendeki bu isteksizlik buradan geliyor sanırım bir sey yapasım gelmiyor.

Memede mi uyuyor ? Uyuyunca yanindan ayril bence buyudukce daha zor olur. Benimkide memede ve ayni anda kucakta sallanmak istiyordu dun aksamdan beri saddce memede uyutmaya calisiyorum sallamiyorum. Uykuya gecisi zor ve uzun oluyor ama alisacak. Sonrada memeyi kesebilirim insallah
Gündüz sallayarak uyuyor gece memede. Bu ara zaten gün içi uyku suresi çok azaldı..

X