2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    322
Çok zordu gerçekten başıma ağrılar girdi tüm gün. Bir de yine tek seferde bulamadılar damar yolu, çok ağladı… öyle gerilmişim ki hala sırtım kemiklerim ağrıyor.
Bence direk yenidoğan hemşiresi iste tek de bitirsin bu işi

Benimde öyle bir anım var covid olduğumuzda delik deşik etti acildeki hemşire ve sonucunda alamadı. Bulut ağlıyor ben ağlıyorum derken ortalık karışıktı. O gün geliyor aklıma geriliyorum. Sizinde çok zor geçmiştir tahmin edebiliyorum neyseki geçmiş bitmiş artık 3 ay rahatsınız oh mis darısı başımıza.

Muhtemelen öyle isteyeceğiz bakalım. Yetişkin hemşireleri bazen yetişkinlerden bile alamıyor kaldı ki bebekten alsın..

Benimde öyle bir anım var covid olduğumuzda delik deşik etti acildeki hemşire ve sonucunda alamadı. Bulut ağlıyor ben ağlıyorum derken ortalık karışıktı. O gün geliyor aklıma geriliyorum. Sizinde çok zor geçmiştir tahmin edebiliyorum neyseki geçmiş bitmiş artık 3 ay rahatsınız oh mis darısı başımıza.

Muhtemelen öyle isteyeceğiz bakalım. Yetişkin hemşireleri bazen yetişkinlerden bile alamıyor kaldı ki bebekten alsın..
Bizim alan kişi bebek hemşiresiydi canım ama bebek hemşiresi ve yenidoğan hatta yenidoğan yoğun bakım (nicu diyorlar ben tam bilmiyorum) farklı, onlar daha iyi.
Biz de yılbaşında rsv’ den hastanede yattık 3 gün orda delik deşik olmuştu bebeğim bende tıramvalıyım o zamandan 😓
geçti gitti çok şükür ama idrar veremedik hala mecbur yarın tekrar gidicez gibi

Bizim alan kişi bebek hemşiresiydi canım ama bebek hemşiresi ve yenidoğan hatta yenidoğan yoğun bakım (nicu diyorlar ben tam bilmiyorum) farklı, onlar daha iyi.
Biz de yılbaşında rsv’ den hastanede yattık 3 gün orda delik deşik olmuştu bebeğim bende tıramvalıyım o zamandan 😓
geçti gitti çok şükür ama idrar veremedik hala mecbur yarın tekrar gidicez gibi

Aaa geçmiş olsun bilmiyordum. Nasıl şimdi?

Ay bu travmalarımız. Her annenin var sanırım derinlerinde biryerlerinde. Allahım sağlıkla sınamasın geri kalan herşey halloluyor da allahım sevdiklerimize sağlık versin.

Kız bebeğin idrarını vermekte zorludur inşallah kolaylıkla halledersiniz arkadaşım.

Aaa geçmiş olsun bilmiyordum. Nasıl şimdi?

Ay bu travmalarımız. Her annenin var sanırım derinlerinde biryerlerinde. Allahım sağlıkla sınamasın geri kalan herşey halloluyor da allahım sevdiklerimize sağlık versin.

Kız bebeğin idrarını vermekte zorludur inşallah kolaylıkla halledersiniz arkadaşım.
Salgın zamanı biz de yakalanmıştık evde 1 hafta düzelmeyince doktoru yatış vermişti çok şükür geçti gitti iyi şimdi, daha 5 aylıktı o zaman ama hastalık bitmesine rağmen nerdeyse 2 ay öksürük sürmüştü..
Aynen öyle canım Allah sağlıkla hele hele evladının sağlığıyla sınamasın gerçekten. Bugün kan değerleri normal dışı geldi doktordan bilgi alana kadar aklımız çıktı vallahi.
İdrar içinde 3. Denemem yine başaramadım gideceğim yarın hemşireler halletsin ya aman

Salgın zamanı biz de yakalanmıştık evde 1 hafta düzelmeyince doktoru yatış vermişti çok şükür geçti gitti iyi şimdi, daha 5 aylıktı o zaman ama hastalık bitmesine rağmen nerdeyse 2 ay öksürük sürmüştü..
Aynen öyle canım Allah sağlıkla hele hele evladının sağlığıyla sınamasın gerçekten. Bugün kan değerleri normal dışı geldi doktordan bilgi alana kadar aklımız çıktı vallahi.
İdrar içinde 3. Denemem yine başaramadım gideceğim yarın hemşireler halletsin ya aman

Çok şükür. Valla yanlış biliyorum ama hep derim Bulut hastalanacağına ben hastalanayım. Ben çok okeyim. Ona gelecek olan bana gelsin. Minicik bedeniyle, canıyla kendisini de anlatamıyor. Çok üzücü. Bulut covid olduğunda aynı zamanda kulak enfeksiyonu geçirmişti inan o gece çığlık çığlığa ağlamaları beni 2. çocuktan soğuttu. Bakımı, ilgili, maddiyatı değil ama bu hastalık durumları beni sarsıyor.

Ne dedi doktor? Neden öyleymiş? Ciddi bir durum yok değil mi?

Oda zor arkadaşım kesin orda çişi gelmez 😬

Şefikacım benim kızın da değerleri buna yakındı, ast 42 glikoz 104 çıktı bide lökosit ve lenfosit yüksek çıktı. Doktor bir arkadaşıma sordum viral bir enfeksiyon geçirmiş gibi çıkmış dedi değerleri ama endişe edecek bir durum yokmuş. Kendi doktorumuzla da yarın görüşeceğiz
Bi Hastalık geçirdi acaba onlami alakalı ki gidin ce öögrenicem bende. Canım

Şefikam sende ben gibi uyku nöbetinde misin yoksa 😬 S Sefika053
Vallaha sivrisinek vardı onu öldüreyim derken uykum kaçtı havada sıcaktı camları acıp temiz havayı çektikçe kaçtı uykum bir iki zeka.oyunu oynayıp yatacam bende aklima geldi mesajlara bi bakayım diye girdim di canim sen niye yatmadın 🥰

Çok şükür. Valla yanlış biliyorum ama hep derim Bulut hastalanacağına ben hastalanayım. Ben çok okeyim. Ona gelecek olan bana gelsin. Minicik bedeniyle, canıyla kendisini de anlatamıyor. Çok üzücü. Bulut covid olduğunda aynı zamanda kulak enfeksiyonu geçirmişti inan o gece çığlık çığlığa ağlamaları beni 2. çocuktan soğuttu. Bakımı, ilgili, maddiyatı değil ama bu hastalık durumları beni sarsıyor.

Ne dedi doktor? Neden öyleymiş? Ciddi bir durum yok değil mi?

Oda zor arkadaşım kesin orda çişi gelmez 😬
Geri. Gün neysee bakılıyor Tabıkıde hastalik işleri zor ya keşke hiç hasta olmasalar küçüğü de büyüğü de zor cidden

Vallaha sivrisinek vardı onu öldüreyim derken uykum kaçtı havada sıcaktı camları acıp temiz havayı çektikçe kaçtı uykum bir iki zeka.oyunu oynayıp yatacam bende aklima geldi mesajlara bi bakayım diye girdim di canim sen niye yatmadın 🥰

Annemle babam ziyarete geldi bende prenses moduna girdim 😬 gündüz uyumuştum bünye alışık olmayınca fazladan uykuya gece uyku tutmadı sanırım 😅

Merhaba anneler içinizde zayıflayabilen var mı bebis 8 aylik oldu bugüne kadar süt sağarak verdim o kadar gücüm tükendiği.iki.aksamdir inip 30 dk.yuruyus.yapiyorum arrkk biraz gitmeli
Ayrıca adet düzenli oluyormusunuz 40 inda oldum sonra yine oldum ama medrese 3 aydır olamadım şişti heryerim

Merhaba anneler içinizde zayıflayabilen var mı bebis 8 aylik oldu bugüne kadar süt sağarak verdim o kadar gücüm tükendiği.iki.aksamdir inip 30 dk.yuruyus.yapiyorum arrkk biraz gitmeli
Ayrıca adet düzenli oluyormusunuz 40 inda oldum sonra yine oldum ama medrese 3 aydır olamadım şişti heryerim
Sözde diyetteydim bayramdi cenazeydi geri aldım fazla da birşey vermediydim zaten ama dikkat etmeye çalışıyorum bu şekilde kendimi çok rahatsız hissediyorum özellikle akşam yemekten sonra yemeği kesmeye çalışıyorum 3-4 gündür
kikelomo kikelomo grubumuzun zayiflayani azmi var maşallah o azim bir bana gelmiyor
Ben 40 dan sonra hiç adet olmadım olmak istiyorum artık şişkinliği var

Arkadaşlar hani doğum yaptığımız sıralarda bir arkadaşımız vardı nick hatırlamıyorum bebeğin öldü diyip hesabını kaoattiydi , hala unutamıyorum o arkadaştan haber var mı ?

Arkadaşlar hani doğum yaptığımız sıralarda bir arkadaşımız vardı nick hatırlamıyorum bebeğin öldü diyip hesabını kaoattiydi , hala unutamıyorum o arkadaştan haber var mı ?

Bende onu unutamıyorum o yazdı benim tansiyonlar çıktı dengeleyemedim sonra doğurdum zaten. Çok üzülmüştüm. Muymuyanne idi.

Kilo problemi olan arkadaşlar kan değerlerinize baktırmanızı öneririm. Siz daha iyi bilirsiniz tabiki kendinizi.
Ben doğumdan sonra 6 kilo aldım. Kadın doğum doktorum son kontrolümde kilo alırsan tsh baktır demişti. Sağlık ocağında yaptırdım 12 civarı idi. Dahiliye yeni gittim 2 hafta önce falan tiroid komasına girme derecesine gelmişim artık. hipotroidim varmış 75 mg ilaca başladım şişkinliğim falan gitmeye başladı.

Ben çoklu besin alerjisi diyeti+ çalışma derken bi anda çok verdim gücüm kuvvetim kalmayınca ücretsize ayrıldım. Birden vermek de kötü cildim sarktı.

Yao benimde aklımda doğdu herşey gayet iyi demişti toparlayıp dogum anini yazcaktı hatta üzüldüm durumuna rabbim ağır acı ile sınamas

X