Düğün 2020 Gelinleri

Ben toplu aliriz diye düşünüyorum beyaz eşyayı beko ilk sırada tercihte..
Balayi odasının artıları neler peki ?
Jakuzi var bizimkinde.
Bir de odaya meyve ikramı , ilk sabah odaya kahvaltı felan. Çok da şart değil bence.
Öyle bir secenek olduğu için seçtik biz.

Valla çok çok uzun araştırdım sonunda Antalya/Alanya'da bir otele karar verdik. İsterseniz özelden atabilirim adını. Burdan otel ismi vermek yasak mı bilmiyorum
Otel adi vermek neden yasak olsun yaa hrmn ver bizede oneri olsun bende bakıyorum cunkuu 🤗🤗

Otel adi vermek neden yasak olsun yaa hrmn ver bizede oneri olsun bende bakıyorum cunkuu 🤗🤗
Banlanirsam topu size atarım :halay:
Biz Antalya/Alanya Asia Beach/resort hotele rezervasyon yaptik. Balayı odasına. İsteyen bakabilir :KK5:
Bu arada mobilyalarını alan var mı ? Biz daha bakmadık

Arkadaslar bende nisan 2020 geliniyin.. sadece beyaz esyamz alındı.. Ocak 2sinden önce tarih alamadıgımız için mekan fln tutmadık kına gecesi için(bi arkadasım tarih alamadan tuttu istediği tarihe alamayınca yandı komple ) cunku ben nikahtn gideceğim. Şubat gibi ev tutulsa koltuk takımı vs tamam .. Gelinliğe bakmaya başladm..

Benim düğünüm mart sonunda eşyaları aldık, kına ve düğün için salonlar tutuldu şuan ev arıyoruz ev tuttulduktan sonra eşyalar gelecek sonra da yavaş yavaş yerleştirmeye başlayacağız

Neden Ocak'ın ikisinden önce alınamıyor ki ?
6 ay önceden olması gerektiği için mi ?

kızlar balayı için benimde tavsiyelere ihtiyacım var aslında biz düğünden sonra hemen balayına gidemicez istanbulda yasıyoruz 2 gün istanbul yakını düşünüypporuz kurban bayramındada balayına gideriz die düşünüyoruz bakalım

kızlar balayı için benimde tavsiyelere ihtiyacım var aslında biz düğünden sonra hemen balayına gidemicez istanbulda yasıyoruz 2 gün istanbul yakını düşünüypporuz kurban bayramındada balayına gideriz die düşünüyoruz bakalım
İstanbul'a yakın Ağva ya da sapanca' yı düşünebilirsiniz.

merhaba millet bende yavas yavas çeyize başlayacağım :/
sormak istediklerim tencere sağolsun annem ve kv almış bir suru var koca koca eski çelikler.. ama ben misafirler geldiğinde de en azından aktarmalık tencerelere bakıyorum.. (Diğerleri baya eski model ) yemek artanları koyabileceğim mini tenrecelere ihtiyacım var.. tava ve perde konusu da ayrıca sormak istediğim...

perde konusunda annelerimizin kullandıgından klasık kullanmak isemıyorum.. stor perdeler hoşuma gidiyor.. salona mutfaga yada baska neler kullanılabilinir ?

@SouvveniR

Fikri olan lütfennnnn

Fikri olan lütfennnnn

Hisar ya da emsanın minik tencereleri var. Hatta kullanırım derseniz bazen bim' e bile geliyor minik tencereler.
Tava olarak ben bir toptancidan almıştım markasını hatırlamıyorum şuan ama tefal'in tavalarinin iyi olduğunu biliyorum.
Perde işlerine hiç girismedim daha :/ ama bence stor perdeler kullanışlı özellikle mutfakta. En azindan ocağın yanında olursa uçtu , üstüne geldi derdi olmaz .
Bir soru da benden gelsin o zaman. Mobilya almaya başladınız mı acaba ? Aldiysaniz tavsiye edebileceginiz bir yer var mi?

Hisar ya da emsanın minik tencereleri var. Hatta kullanırım derseniz bazen bim' e bile geliyor minik tencereler.
Tava olarak ben bir toptancidan almıştım markasını hatırlamıyorum şuan ama tefal'in tavalarinin iyi olduğunu biliyorum.
Perde işlerine hiç girismedim daha :/ ama bence stor perdeler kullanışlı özellikle mutfakta. En azindan ocağın yanında olursa uçtu , üstüne geldi derdi olmaz .
Bir soru da benden gelsin o zaman. Mobilya almaya başladınız mı acaba ? Aldiysaniz tavsiye edebileceginiz bir yer var mi?
stor perdeler mutfak için daha iyi gibi..
mobilya kısmına gelince gecen hafta nişanlmla masko' ya gittik acayip pahalıydı yani açıkçası bana göre çok şatafatlıydı ben spor tarzı sevdiğim için doğtaş,enzahome vs girdik ve cidden pahalıydı.. Kira da oturacağımız için gerek duymadık açıkçası.. Amaaa "MASKONUN YAKINNDA AZ ÇIKIŞNDA İÇİNDEN GEÇEREK GİDEBİLİYORSUN FUAR ÇARŞISI VE SPOTCULAR ÇARŞISI var ve ben buradan koltuk takımı ve yatak odası begendim gayet hoş yeni model ve sağlamdı teşir ürünleri oldugu için ucuzdu aklımn köşesne yazdım bi bakın derim.. Onun haricinde karşı da maltepe de rosso home var oraya da bakacağız.. Bir de eyüp te modesa mobilyacılar var oraya bakacağız gayet uygun gibi ..

mobilya kısmına gelince gecen hafta nişanlmla masko' ya gittik acayip pahalıydı yani açıkçası bana göre çok şatafatlıydı ben spor tarzı sevdiğim için doğtaş,enzahome vs girdik ve cidden pahalıydı.. Kira da oturacağımız için gerek duymadık açıkçası.. Amaaa "MASKONUN YAKINNDA AZ ÇIKIŞNDA İÇİNDEN GEÇEREK GİDEBİLİYORSUN FUAR ÇARŞISI VE SPOTCULAR ÇARŞISI var ve ben buradan koltuk takımı ve yatak odası begendim gayet hoş yeni model ve sağlamdı teşir ürünleri oldugu için ucuzdu aklımn köşesne yazdım bi bakın derim.. Onun haricinde karşı da maltepe de rosso home var oraya da bakacağız.. Bir de eyüp te modesa mobilyacılar var oraya bakacağız gayet uygun gibi ..
Anladım biz kocaelideyiz ama olmadı oralara da geleceğiz artık. Modalife da çok uygun ama kötü diyor herkes bilemiyorum o yüzden :/

CANIM BENDE MASKOYA MALOFA COK YAKIN OPTURUYORUM O DEDİĞİN YERLERE BAKACAĞIM COK TESEKKÜR EDERİM BİRDE BEN BİŞE SORACAĞIM NİŞANLIMIN BABASI AKSU ÇARŞIDAN BAKALIM DEDİ ORAYA SENET VERİLCEK ÇÜNKÜ ÖDEMESİ KOLAY SİZCE MOBİLYALARI NASIL FİKRİ OLAN VARMI?

Anladım biz kocaelideyiz ama olmadı oralara da geleceğiz artık. Modalife da çok uygun ama kötü diyor herkes bilemiyorum o yüzden :/
modalife vivense pek kaliteli değil canım ... kocaelinde spot çarşısı yok mu izmitte fln..

X