Düğün 2020 Gelinleri

BU ARADA HANGİ ŞEHİR İLÇEDESİNİZ BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLURUZ EN AZINDAN KUAFÖR GELİNLİK VS. :)

Düğün mekanı tutuldu, kına mekanı tutuldu, gerisi duruyo :KK70:

BENDEDE DURUM AYNI DÜĞÜN KINA TUTULDU GERİSİ DURUYO CEYİZİMİN ESWYALAR HARİÇ BİCOĞUNU ALDIM :) TOST MAKİNESİ ÇELİK TENCERE TAKIMI ELEKTRİK SÜPÜRGEM DURUYO SUAN ACİL ONLARI ALICAM FİKİRLERE AÇIĞIM :)

BENDEDE DURUM AYNI DÜĞÜN KINA TUTULDU GERİSİ DURUYO CEYİZİMİN ESWYALAR HARİÇ BİCOĞUNU ALDIM :) TOST MAKİNESİ ÇELİK TENCERE TAKIMI ELEKTRİK SÜPÜRGEM DURUYO SUAN ACİL ONLARI ALICAM FİKİRLERE AÇIĞIM :)
çeyizim de hazır, söz nişan yapıldı bitti, tencere kaşık çatal yemek seti falan hazır, bu hafta gelinlikle bindallıyı halledicem, balayı, kuaför ve çekim işini görümceme pasladım. O halledecek. Nişanlım gelince de bir seferinde nikah işlemlerini halledicez, diğer gelişinde de eşyaları halledicez. Bir ay kala ev tutulup yerleştirilir. Böyle planladık bakalım :)

çeyizim de hazır, söz nişan yapıldı bitti, tencere kaşık çatal yemek seti falan hazır, bu hafta gelinlikle bindallıyı halledicem, balayı, kuaför ve çekim işini görümceme pasladım. O halledecek. Nişanlım gelince de bir seferinde nikah işlemlerini halledicez, diğer gelişinde de eşyaları halledicez. Bir ay kala ev tutulup yerleştirilir. Böyle planladık bakalım :)
cokk iyi ya :)) valla bizde hiçbir plan yok suan nişanlım bedelli askere gidiyo haftaya bugün o gelene kadsar elimişz kolumuz baglıyız bakalım :)

Benim de salonlar ayarlandi, esyalarim da hemen hemen tamam ama henuz evimiz yok 🙈 gelinlik damatlik bakilcak, detayli dusununce ufak tefek eksik cok hic bitmiyor 🙈😂

kesinlikle öyle ben detaya girsem işin içöinden cıkamicam eviş yerleştirirken önemlilirini alırım diyorum :)

kızlar gideceğiniz kuaförü sizmi seçtiniz erkek tarafımı yani normalde nasıl oluyo biliyormusunuz? bir de bizim kına düğün ard arda 12 si kına 13 ü düğün nasıl olur cokmu yorucu olur araya bir gün koyamadık hem kına salonunda yer yoktu hemde memleketten kınaya gelcekler düğünede beklerler belki die:KK43: resim çekimide düğün günü olur diolarda ben önden farklı beyaz bir elbiseyle rahat rahat dış çekim yaparız diyorum

kızlar gideceğiniz kuaförü sizmi seçtiniz erkek tarafımı yani normalde nasıl oluyo biliyormusunuz? bir de bizim kına düğün ard arda 12 si kına 13 ü düğün nasıl olur cokmu yorucu olur araya bir gün koyamadık hem kına salonunda yer yoktu hemde memleketten kınaya gelcekler düğünede beklerler belki die:KK43: resim çekimide düğün günü olur diolarda ben önden farklı beyaz bir elbiseyle rahat rahat dış çekim yaparız diyorum
Ben kuaforumu kendim sectim bence erkek tarafina birakma bu secimi.
Benim de kina ve dugun arka arkaya ikisi de aksam olacak kina gunu studyoda cekim yaptiracagiz, dis cekimi de dugunden birkac gun sonra yapacagiz ayni gun cok yorucu olur gibi

Nişanda görümcem ayarladı sağolsun, bu kez de ben ayarlarım heralde, seçim işi bana kalır.
Çekimi biz bir hafta önce yapmayı düşünüyoruz, çünkü çekimde gelinlik kirlenebiliyo,ya da ne biliyim bi yırtılsa bi sökülse, öyle düğüne gelinmez. çekimi yaptırıp, sonra gelinliği kuru temizlemeye verip düğün günü güzel güzel giyersin.

kızlar cok teserkkür ederim yorumlarınız için benimde düğünden bir hafta önce yada bir hafta sonra daha cok içime siniyor tek sıkıntı iki defa kuaför parası verilmesi

kızlar cok teserkkür ederim yorumlarınız için benimde düğünden bir hafta önce yada bir hafta sonra daha cok içime siniyor tek sıkıntı iki defa kuaför parası verilmesi
Evet o kuafor parasi beni de dusunduruyor belki kuaforume oncesinde soyleyip indirim falan isteyebilirim

X