Düğün 2020 Gelinleri

Ooo valla herkes evlendi gitti :) 3. Aya geliyorum ben de şaka maka. Güzel gidiyor çok şükür bir sıkıntımız yok, inşallah herkesin keyfi yerindedir kızlar 🥰 hayatımda ilk kez mutfakla haşır neşir olmaya başladım da ben, pek giremedim o nedenle son zamanlarda 🙈
Mutfak deme bana, akşama kadar mutfaktayım, bıktım artık :) :KK70:

Sizler nasılsınız kızlar biliyorsunuz dert ortwgıyız su virüs bitain görüşmek bile isterim inın cok zor zamanlar geciyoruz benim için dua edin🙁
Her zaman beklerim, görüşelim tabii ki, geçmiş olsun anneciğine Allah şifalar versin.
Konuyu bile sen açmıştın ama henüz nasip olmadı, corona hepimizi çok etkiledi canım benim.

Ben daha bekliyorum evlenemedik bilanlımın annesi evini satılıga cıkardı antalyadan ev alıp oraya tasıncaz o yüzden bekliyoruz evraklarımız hazır ama bikah günü alamadık çünkü annem corona oldu hep aksilik🙁🙁🙁🙁
Gercektenmi e yine yasaklar geldi annen icin üzüldüm cok geçmiş olsun bekledikce hep bi aksilik çıkıyor inan sknti stres üzüntü hic bitmiyor durunlarini çok hatirlamiyorum oyuzden bisey demek istemiyorum ama nikahtan cktima hic pisman olmadim sende yuvanın basina gecseydin biran önce zor zamanlar kendimden biliyorum neyse vardır bir hayır mutlaka hersey gonlunce olur inşallah ama birazda kendin birseyler yapmalısın 👍

Neredeyse 5 ay olacak şaka gibi 🤗
Hayatım online dersler ev işleri ve kpss çalışmak arasında gidiyor çok şükür her şey güzel 🥰

Mutfak deme bana, akşama kadar mutfaktayım, bıktım artık :) :KK70:
Ben de hala evden çalıştığımız için bi tık daha ilgilenebiliyorum da, beklediğim kadar çirkin bir şey değilmiş. He bi süre sonra bayıyo tabi ama şimdilik idare ediyorum diyelim :KK70:

X