Düğün 2020 Gelinleri Düğün Tarihleri Son Durum

bence senin düğünün çok güzel olur Ağustosa daha çok var hastalık biter ve ben bu yeni düzenin türk milletine yansıyacağını düşünmüyorum ben bile şu hastalık kalktığı an nerde kalabalık varsa atlamak istiyorum kimse corona bidaha gelmesin diye gelmeyeceğini düşünmüyorum tekrar aktif günlerimiz gelecek elbet. ben sadece daha fazla uzasın istemiyorum ailem pek anlamıyor ama eşimle aramız bozuluyor ben özleyince çekilmez biri oluyorum tartışma çıkarıyorum :KK43:
Bence böyle yapma ben olsam hem gelmiyon hem sorun cikariyon derdim biraz daha ılımlı olmaya çalış

Bence böyle yapma ben olsam hem gelmiyon hem sorun cikariyon derdim biraz daha ılımlı olmaya çalış

Zaten hemen öpücüklü foto atıyorum bizim öyle küsme olayımız yok bugün beni görmeye gelmedi diye sinirlendim birazcık kızdım kızdırdım sonra yumuşadık. bakalım mayısa kadar dayanamam gbi görünüyor :KK43:

Zaten hemen öpücüklü foto atıyorum bizim öyle küsme olayımız yok bugün beni görmeye gelmedi diye sinirlendim birazcık kızdım kızdırdım sonra yumuşadık. bakalım mayısa kadar dayanamam gbi görünüyor :KK43:
Walla adam dayanamazsa başar orayı verin karımı yeter diye sakinleşir kiz artık bir şekilde walla zor ya napcaz bilmem 😀

Walla adam dayanamazsa başar orayı verin karımı yeter diye sakinleşir kiz artık bir şekilde walla zor ya napcaz bilmem 😀

ya işte ben onu istiyorum :KK70: yeter ulan karımı almaya geldim düğün müyün yok işte heeyt desin istiyorum :KK70: :KK70: ben erkek olcaktım varya aklım çok iyi çalışırdı :KK70:

ya işte ben onu istiyorum :KK70: yeter ulan karımı almaya geldim düğün müyün yok işte heeyt desin istiyorum :KK70: :KK70: ben erkek olcaktım varya aklım çok iyi çalışırdı :KK70:
Hahaha zaten düz duvar işi durumlar kocalar bir an önce kavuşalım istiyo seninkide tak edince der herhalde 😂

Hahaha zaten düz duvar işi durumlar kocalar bir an önce kavuşalım istiyo seninkide tak edince der herhalde 😂

Annem ateşle barut yan yana durmaz diye buluşturmuyor hala ama biz zaten nikahtan sonra hallettik o işi ahahaah :KK70: annem ya kıyamam :KK70: duvara tırmanmaya başladı 4 hafta oldu ne zaman tak edecek merak içindeyim. :KK70:

Annem ateşle barut yan yana durmaz diye buluşturmuyor hala ama biz zaten nikahtan sonra hallettik o işi ahahaah :KK70: annem ya kıyamam :KK70: duvara tırmanmaya başladı 4 hafta oldu ne zaman tak edecek merak içindeyim. :KK70:
😂😂😂 iyi yapmışsın eşin sonuçta tabi olacak da ah bu anneler büyükle salsa na kızı kocasına ya 😀😀

Bakalim ne zaman tak edicek benim nişanlıma walla evlenelim olacak o is diyo düğününde yapacağız sana söz ama ortalık duzelsin diyo 😀 Ama fenalarda yani 😂

nikah düğün günü mü olacak :)
o evlilik cüzdanını almadan yapma sakın erkeklerin sağı solu belli olmaz :KK70:

Biz beklemeyi düşünmüyoruz ya bekle bekle nereye kadar bir an önce düzen yuva kurulsun istiyorum ben
Benim her şeyim hazır olsa beklemezdim ben de
Ama ne evimiz hazır, ne nikah tarihimiz hazır
Ne ara hepsini halledicem
Bi de düğün yapsak kaç kişi gelir ki, takı zaten olmaz

Benim her şeyim hazır olsa beklemezdim ben de
Ama ne evimiz hazır, ne nikah tarihimiz hazır
Ne ara hepsini halledicem
Bi de düğün yapsak kaç kişi gelir ki, takı zaten olmaz
Benimde hiçbirşeyin hazır değil ki eşya ev sadece düğün tarihi belliydi ama genede seneye saektirmican ya seneyede düğün yaparım napim

Peki seneye felan düğün dusunuyo musunuz benim.nisamlim düğünü seneye yapalım eger durumlar düzelmezse diyo

Aileler hala düğün olsun istiyorlar bu işler düzelince. Onlar isterlerse yaparız düğün ama ben istemiyorum artık kalmadı içimde herhangi bir düğün isteği. Evli hayata geçince zaten... :) Eşim de istemiyor, bizim için olsa da olur olmasa da olur şu saatten sonra.. hayırlısı olsun

Sevdiğinize kavuştuktan sonra düğün bile bence vız gelir ya :)

Aileler evet istiyor. Çünkü o kadar düğüne gittik altın taktık bizimkilere taksınlar düşüncesindeler. Benim de düğünüm 6 Eylül bakalım ne olacak mayıs 25 nişanım tek isteğim bir an önce bitsin şu corona da sevdiğime kavuşayım.

Düğün salonlarını aradık. Eylüldeki düğünü mayısa ya da seneye ertelemek için
Neymiş daha eylüle çok varmış
Erkenden söylüyoruz işte, yerimizi isteyene verin diye, salon da çıldırttı beni

Düğün salonlarını aradık. Eylüldeki düğünü mayısa ya da seneye ertelemek için
Neymiş daha eylüle çok varmış
Erkenden söylüyoruz işte, yerimizi isteyene verin diye, salon da çıldırttı beni
Canım eylülde düğün olur. Bak daha şimdi haberde çıktı. Mayıs sonu antalyada otellerin açılacağı . Eylüle ohoooooo

Canım eylülde düğün olur. Bak daha şimdi haberde çıktı. Mayıs sonu antalyada otellerin açılacağı . Eylüle ohoooooo
belki de ama birincisi biz daha nişanlanamadık mayısta olcaktı iptal olur
İkincisi de hayalimdeki gibi olmaz ki. Herkes herkesten korkacak, az kişi gelicek. Oyun pistinde bile az kişi olcak. Balayına gidemicem mesela falan filan.
Yani O yüzden ertelemek istemiştim ama sorun çıkıcak gibi :KK43:

Ablamın düğünü 29 mayısta tüm organizasyon işlemleri tamamdı. henüz ertelemediler. üstelik çeyiz dışında hazır hicbir şeyi yok nikah tarihi bile alınmadı. Gelinlik ev falan yok. Buna rağmen ortam düzelirse düğünü yapacaklar bi de kına gecesi de olacak.yaşı 36 olduğu için ertelemek istemiyor bebiş istiyorlar. Gelinliği kınalıği bir günde alırım diyor. Mayısın ilk haftası duruma gidişata bakıp olmazsa temmuz ya da ağustosa erteleyecekler. Biraz çılgınca görünüyor 😃 ama nişan alışverişini 1 gün önce akşamüstü yapmışlardı. kıyafeti, ayakkabıyi, yüzükleri 2 saatte aldılar düğünü de 29 mayısta tam tekmil yaparsa şaşırmam

Son düzenleme:
X