Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Herkese selamlar hanımlar, bugün 5 gr altın almak için kuyumcuya girdim, şu kadar tutuyor dedi, hesaptan havale yapacaktım yok alamayız dedi şaşırdım. 1 mayıs itibariyle şu bu bişeyler söylüyordu çıktım arabayı ortaya park etmiştim.
Ne demek oluyor bu biliyor musunuz, hesaptan gönderemeyeceksem ne anlamı kaldı. Kim para çekiyor bu devirde. Yeni bir düzenleme inceleme tedbir falan mı?

Herkese selamlar hanımlar, bugün 5 gr altın almak için kuyumcuya girdim, şu kadar tutuyor dedi, hesaptan havale yapacaktım yok alamayız dedi şaşırdım. 1 mayıs itibariyle şu bu bişeyler söylüyordu çıktım arabayı ortaya park etmiştim.
Ne demek oluyor bu biliyor musunuz, hesaptan gönderemeyeceksem ne anlamı kaldı. Kim para çekiyor bu devirde. Yeni bir düzenleme inceleme tedbir falan mı?

Yeni düzenleme

Vergi Kacirmanin Önüne geçmek icin

Cezası çok

Gramın fiyatı ne kadarmış?
Bu yeni düzenleme herhalde bizim kantinci ablaya da biz hesaptan gönderiyorduk bazen o da artık almıyor

Selamlar
Öğlene kadar gittim okula öğleden sonra için izin verdi sagolsun müdür yardımcım
Cocuklar babalarıyla gitmişler onları almaya gittim gitmez olaydim😒
Kıza eşofman bakmaya çıktık 2 eşofman altı 1 elbise 1 etek 1 tayt 1parasut pantolon 1 kitap 1 celik kolye 2750tl harcamışım
Oğlanı babası berbere götürmüş iyi oldu
Akşama adama kuru bamya yemeği
Cocuklara annem sarma göndermişti dipfrizde onu pisirecegim pilav da var yeto

Dün tavuk baget haşlayıp yanına pilav yapıp yemeği planlamıştım

Bugünkü eylem hakkında görüşünü almak istediğim eski idarecilerimden birini aradım eşiyle birlikte mesire alanındaymış beni çağırdılar gelmiyeyim dediysem de ısrar ettiler gittim yedik içtik muhabbet ettik
Bu sebepten dün hazırladığım yemeği yiyemedim
Bugün de menemen faslı oldu ,derken nasipse yarına kaldı

Selamlar
Öğlene kadar gittim okula öğleden sonra için izin verdi sagolsun müdür yardımcım
Cocuklar babalarıyla gitmişler onları almaya gittim gitmez olaydim😒
Kıza eşofman bakmaya çıktık 2 eşofman altı 1 elbise 1 etek 1 tayt 1parasut pantolon 1 kitap 1 celik kolye 2750tl harcamışım
Oğlanı babası berbere götürmüş iyi oldu
Akşama adama kuru bamya yemeği
Cocuklara annem sarma göndermişti dipfrizde onu pisirecegim pilav da var yeto
Aldıklarını kızçen güle güle kullansın
Bu kızçe seni yakaladı mı hiç affetmiyor heee🤣🤣🤣

Oooo eylem yapmışlar demek..ama ne kadar çirkin ülkemiz kapısını açmış Iraklı sen gel okullarda çocuklarımıza kötü örnek olmadığın yetmiyor atıl bir çok okuldan paranla final e git adamcağız öğrenciden yoksun rezil bu kisveyi taşıyamayacağız öğretmenlere küfür ediyor diye çağırınca veliyi arapça konuş müdür Türkçe konuşun anlayayim dedi diye tabancayı çek öldür...
Ve yine bizim hapishanelerimiz onu besleyecek.

Ailesi ülke dışına atılmalı.
Yani ben çok aşırı üzüldüm İbrahim oktugan meselesi sadece bir muduurn oldurulmesi değil aslında gelecekte çok uzak değil özel veya devlet okulu fark etmeksizin çocuklarımızın hayatının da gaspinin ihtimalinin göstergesi...
Bugün okulda ben ve bir tane öğretmen arkadaş
Müdür ve müdür yardımcısı vardık
Bir de hizmetliler
1 tane öğrenci gelmi

Bende benzerini yaşadım bunlarda demekkki önceki hesaptan gonderdiklerimizi satış gibi göstermiyorlar mis da vergi kaçırıyorlar mis hepsi pislik yaaa.simdi EFT ler takip edilecek denildiği için öyle reddediyorlar

Yarın okula gideceğim sendikaya muhalefet ediyorum zamanında bir sebepten ceza alirken arkamda durmayan müdüre de muhalefet ediyorum

Okul müdürüm aynı zamanda sendika başkanım 🤣🤣

Yarın öbür gün başka sendikaya geçerek de en güzel tepkimi gösteririm 🤣🤣🤣
Müdürle aynı sendika olunca🤣 birsen denilendir o. Benimde kardesimlerden biliyorum diyor tüm idareciler idarecinilabilmeknicin. Bu sendikadan oluyor .o da eylem yaptı gitmedi okula bakalım ne olacak.

Gerçekten arkada durmayan sendikayi neyleyim diyenlerdenim.ki sendikalaşma yasal bir hak üstelik kişi başına milli gelirlerini artırıp söz hakkı sendika pozisyonuna da eriyorlar.

Herkese güzel haftasonlari dilerim. Bereketli az harcamali bol sporlu 🤗🤗🤗

Buraya giremeyince aklım kalıyor vallahi.
Hafta sonu bende ev ail şupur ve de düzenle yapacağım ama neyi nerden başlasam bilemiyorum.benntemizlik yaparken daha bir dağıtıyorum onu at bunu koy bunu yap beyninde bedenimde bitmiş oluyor.gecen hafta sonu balkonu ve mutfak dolapları dan sadece iki çekmeceyi bir rafı trmizleyebildim.
Pazartesi iş çıkışı 17.30 gibi yani misafirim olacak sarma börek tuzlu ve tatlı kurabiye yapacağım.peki salata vs de çok aşırı geriden geliyorum.etimekli salata mi yapsam ki birde tavuklu salata yapacam yoğurtlu vs bana güzel pratik ve yiyenleri seveceği ve benimde verebileceğim bir kaç salata meze tarifi verirseniz harikaolur.

Ayrıca Kıbrıs tatlısı mi yapsam ağlayan kek mi onu da bilemedim aman sonrada diyete başlayacam yazayım da bu ne perhiz ne lahana tursu diyin bana🤣

X