2009 Nisan Anneleri buraya

inşallah cnm yaşadıklarımızı burdaa paylaşırız.bende hiç bulantı falan yok inşallahda boyle devam eder

ben bir sorun çıkmadığı sürece burdayım canım inşallah hiçbirimizde sorun çıkmaz,ben taze kayısıyla bu problemi biraz çözdüm çok şükür yoksa deli olacaktım kolay gözüküyor ama zor bir sıkıntı

günaydın kızlar nasılsınız
hepimiz aynı ay anne olacağız ne güzel

günaydın canım ben bugün biraz sıkıntılıyım göğsüm çok şişti ağrıyor normalmi sizce,evet çok güzel Allah hepimizin sağlıkla kucağımıza almayıda nasip ederde onlarıda burada paylaşırız inşallah.a.s.

tebrikler ALLAH sizlere kolay hamilelik dönemi ve bebeklerinizi sağlıklı dogurmanızı nasip detsin İNŞALLAH a.s.
OHH kızlar bizim 2008 nisan annelerinin pabucumuzu dama attınız kaydirigubbakcemile3

slm kızlar.bende hamile olduğumu öğrendim şükürler olsun. benimde sat 1 temmuz bende inşallah 9 nisan da meleğime kavuşacağım.Allah isteyen herkese versin.ÇOK ÇOK değişik bi duyguymuşş.

Çok enteresan ama sat aynı dolayısıyla biz senin aynı gün anne olacağız galiba :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

tebrikler ALLAH sizlere kolay hamilelik dönemi ve bebeklerinizi sağlıklı dogurmanızı nasip detsin İNŞALLAH a.s.
OHH kızlar bizim 2008 nisan annelerinin pabucumuzu dama attınız kaydirigubbakcemile3

sizin yeriniz ayrı canım inşallah bizde sizin gibi sağlıkla bebeğimizi kucağımıza alırız.a.s.

merhaba arkadaslar ben uzun zamandir pek yazmiyordum ama bu konuyu gorunce dayanamadim evet benim son adetim 24 haziran ilk yaptirdigim kan testinde 52 civarinda cikti degerim .ben nisan ayindada ayni degerle karsilasip dusuk yapinca yine oyle olacak diye cok uzuldum iki gun sonra tekrar yapinca testi 240 olmustu yarin doktora gidecegim tekrar cok heyecanliyim insallah hepimiz hayirlisi ile kucagimiza aliriz bebislerimizi

hamişler merhaba, bende bebişim için günde 2-3 bardak süt tüketmeye başladım ama gördümki bendede şişkinlik ve kabizlık yapmaya başladı ama ben çözümü buldum, sizede tavsiyem laktozsuz süt için, ben faydasını gördüm, birkaç gündür içiyorum ve şikayetlerim bitti. tavsiye ederim, kendinize iyi bakın.

merhaba güzel hamisler bende nisan annesiyim kizim 3 yasinda nisanda dogum ayri bi güzel yavas yavas baharin gelmesi ciceklerin acmasi allah hepimize yavrularimiz bagislasin simdiki yavrum insallah ocak ayinda dogucak bakalim ocakta dogum nasil olcak :))

peki arkadaslar ultosonda bebislerinizi gordunuzmu ben yarin gidecegim cok heyecanliyim ve nezaman gordunuz yazarmisiniz

arkadaşlar sormak istediğiniz tümm soruları ögrenmek istediğiniz herşeyi sorabilirsiz bizlere elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz. a.s.

Son düzenleme:
benim sat 24 haziran ben ilk doktora 29 temmuzda gitmistim ozaman bakmisti doktor ama hicbirsey gorememisti birde yarin gidecegim insallah gorebilirim senide tebrik ederim canim allah saglikli sihhatli kolay hamilelikler nasip etsin

arkadaşlar bende çok istiyorum nisan annesi olmak ama adetim henüz 28 ağustosda ben size göre daha umutsuzum sanırım.Hayırlısı.Allah ım nasip eder inşallah hepinize inşallah bana da.

ya bide şeyi sorucam
bu mide bulantıları arada geçiyor
normailmi
yani herzaman devam edermi yoksa arada azalırmı ya çok korkuyorum bebişime bişey olacak diye mesela bugün sabah kalktığımd vardı kahvaltı yapınca geçti

arkadaşlar merhaba ... forma yeni üyeyim ve bende nisan annesi olucam inşallah... sat 07 temmuz 13 nisan doğum tarihi gözüküyor yalnız beni endişelendiren bazı şeyler var yardımcı olusanız sevinirim 04 ağustosta kan testini yaptırdım değerim 64,14 çıktı sizce çokmu düşük bide ertesi gün doktrum çağırdı gittim ama keseyi göremedi sadece rahim kalınlaşmış dedi tekrar kan testi istedi ama yanı sıra tebrik etti de hamile olduğumu söledi çelişkili ifadeler kafamı karıştırdı

X