2009 Nisan Anneleri buraya

ade_merke

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2008
143
0
kızlar 2009 nisan annelerini buraya bekliyorum benim son adet tarihim 25 haziran muhtemel doğum tarihide 1 nisan 2009...gelin burada neler yaşadıklarımızı paylaşalım:nazar:

canım tebrik ederim, ne zaman geçtik ya nisan annelerine. şubat anneleri topiğini açalı daha kaç hafta oldu ki??? umarım sende sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirirsin ve bulantıların falan da olmaz olsa da az olur inşallah.
Alah sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin.

inşallah cnm teşekkür ederim.az önce doktordan geldim 19 ağustosa gün verdi canlılık kontrolü yapıcakmış nasıl bekliycem ben o güne kadar

mrb kızlar benimde sat 2 temmuz ve muhtemel doğum tarihi 8 nisan.bugün ilk kontrolume gittim 5 haftalıkmış bebişim.20 ağustosa gün verdi kalp atışları için.Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inş

yazdıklarınızı okurken çok heycanlandım ve bir yıl öncesine gittim gecen sene bu zamanlar bende öyle heyecanlıydım. Allah sizlere ve doğucak evlatlarınızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder inşallah.

sizin bu yaşadığınız heyecanları yaşayalı tam 1 sene olmuş zaman çok çabuk geçiyo
kızlar dilerim hepiniz bizler gibi sağlıkla kavuşursunuz meleklerinize

kızlar 2009 nisan annelerini buraya bekliyorum benim son adet tarihim 25 haziran muhtemel doğum tarihide 1 nisan 2009...gelin burada neler yaşadıklarımızı paylaşalım:nazar:

kız allah kısmet ederse aynı gün doğurucaz demekki

neler yasadığımıza gelince felaket bir
mide bulantısı yasıyorum hiç bişey yiyemiyorum
su ile içsem kusuyorum yani fenayımm

Nasip olursa adet olmaz isem bende nisan annesi olacağim.. Hamişlere sağlikli bir süreç diliyorum olmayanlarda tez zamanada kalir inş. Beraber sağlikli ve mutlu bir şekilde bu zamanlari geçiririz inş..allahim senden diliyorum... Amin..

kızlar bana erken menepoz başlangıcı dendi bu ay adetim gecikti sizce şansım varmııdr test alıp yapmaya korkuyorum menopozdayken hamile kalabilirmiim acaba ne dersiniz

bende Allah izin verirse 16nisan 2009 annesi olacağım.konuyu açtığınıza çok sevindim,inşallah hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız.

kızlar, yaşasınn bende hamişim, sat günüm 8 temmuz, Allah izniyle bende 14 nisan annesi olucam.İnşallah hepimiz için herşey yolunda gider, Allah hayırlı evlatlar verir inşallah bizlere.kendimizi yormayalım bu aralar kızlar, kendinize iyi bakın

slm kızlar.bende hamile olduğumu öğrendim şükürler olsun. benimde sat 1 temmuz bende inşallah 9 nisan da meleğime kavuşacağım.Allah isteyen herkese versin.ÇOK ÇOK değişik bi duyguymuşş.

kızlar, yaşasınn bende hamişim, sat günüm 8 temmuz, Allah izniyle bende 14 nisan annesi olucam.İnşallah hepimiz için herşey yolunda gider, Allah hayırlı evlatlar verir inşallah bizlere.kendimizi yormayalım bu aralar kızlar, kendinize iyi bakın

benim son adet tarihimde 10 temmuz ve 16 nisana oluyor senide kutlarım canım Allah tamamına erdirsin cümlemizinkini:nazar::nazar::nazar:

slm kızlar.bende hamile olduğumu öğrendim şükürler olsun. benimde sat 1 temmuz bende inşallah 9 nisan da meleğime kavuşacağım.Allah isteyen herkese versin.ÇOK ÇOK değişik bi duyguymuşş.

canım Allah seninkinide tamamına erdirsin ne mutlu kutlarım a.s.:nazar::nazar::nazar:a.s.

kızlar bu arada folik asit kullanmayı ihmal etmeyin. bebeğimizin folik asite ihtiyacı olduğu en önemli zamanları bu zamanlar.

kızlar neyapıyorsunuz nerdesiniz bu kadarmı yazcaklarınız günde kaç bardak süt içiyorsunuz alakasız oldu ama ben sütü çok sevmeme rağmen kabızlık probleminden korktuğum için içemiyorum kaç bardak içmek gerekliki

allah hepimize yardım etsın kızlar valla ben gunde iki bardak içiyorum ama mahvetti beni bu kabızlık problemi

X