Anket 2008 nasil gecti?

2008 nasil gecti?

• Mükemmel

OY: 2 5,6%
  • Güzel

OY: 4 11,1%
  • Iyi

OY: 5 13,9%
  • Yani

OY: 10 27,8%
  • Kötü

OY: 12 33,3%
  • Diger yillar gibi

OY: 3 8,3%

• Ankete Katılan
    36
valla dıger yıllar gıbı gectı aynı tas aynı hamam...
ufacık yaprak bılem kımıldamadı...
zor uzucu kırıcı yıpratıcı...bır yıldı...
ne yapıcaz olan oldu onumuzdekı yıl ısallah..canım ..
her sey yolunda gıderde bu gunlerımızıde aratmasın mevlam...

2008 teşekkür etmem mi lazım anlayamadım. kafamçokkarıştı
çünkü birçok dostumun, akrabamın ve sevdiğim insanların gerçek yüzünü gördüm.:dilcikar:
kırıldım, üzüldüm, ağladım, psikolojim bozuldu.
çok büyük hayal kırıklıklarına uğradım.:1no2:
ilişkim hergünkün daha fazla bişey kaybettmeye başladı.
yıprandım, yoruldum.benneyaptımki
kayınpederimi kaybettim senağlama
iyi bit yıl değildi. ama bana şunuda öğretti 2008 annemin değerini her zamankinden daha fazla anladım :çok üzgünüm:

yeni yıl herkese sağlık mutluluk ve huzur getirsin.
umarım kimse yeni yılda hayal kırıklığına uğramaz. :1hug:

gecen sene benım ıcın berbat kabus gıbı bır yıldı ama 2008 guzel gectı cogu sıkıntımı ve yapmam gerekenlerı yaptım annemı yanıma getırdın ılkkez nasıl bır yerde yasadıgımı gordu sanırım bırazda olsa rahatladı oglumun sunnetını sukur yapabıldım en onemlısıde buydu benım ıcın ıns dıger senelerımız hepımızın daha guzel ,saglıklı ve rahat gecer

2008 de cok büyüdüm cok.belki de cok yaş aldım.cok güzel başladı 2008 bebek istiyorduk evimizde kosup oynayaacak.allahım güzel haberi bize nisan ayında verdi.mutluluk icerisinde uçuyoruz eşimle.temmuz ayında öğrendikki kızıımız olacak.hersey cok güzel.eylül geldi.ama kızım gitti.22.haftamda kaybettim kızımı.............................üzüldüm ağladım.acım hala içimde ama 2008 sana yinede kızamıyorum.bana annelik duygusunu sen tattırdın.

ALLAHIMA ŞÜKÜRLER GÜZEL BİR YIL GEÇİRDİM TABİKİ BENİMDE İNİŞ ÇIKIŞLARIM OLDU AMA BENİ DERİNDEN ETKİLİCEK GERİ DÖNEMİCEĞİM BİR OLAY OLMADI GÜZEL BİR YILDI UMARIM 2009 ÇOK DAHA GÜZEL GEÇER. İNŞALLAH CÜMLEMİZ İÇİN TABİa.s:emir_bebek:kaydirigubbakcemile​

normal bir yıldıııı
ne cokk kötü ne cok iyi bir yıldıııı
ama genede iyi dicem Rabbim bugünlerimizi aratmasın inş

bende husranla hayal kırıklıgıyla atlattım 2008i
ne beklerken ne hayal ederken ne oldu bılıyosunuz ıste
ısallah yenı yıl herseyı hepımız ıcın hayırlı yapar

:1no2:kötü geçti hatda kötünün ötesine bile geçti...çabuk bitsin dediğim ama bir türlü bitmeyen bir yıl oldu.şükür az kaldı bitecek sonunda.dilerin inşallah 2009 yılı sağlıklı,huzurlu ve mutlu geçer.aslında bu yılın ufakta olsa tesselli edici güzellikleride oldu.yani yaşadıklarımın yanında ufak kalıyor bunlar.mesela kadınla kulübüyle tanıştım.burdaki bayanlar okadar güzel kalbe sahiplerki insanın derdine ortak oluyorlar paylaşıyorlar ve ben sizlerle tanıştıma çok memnunum.ayrıca buyılın son günlerinde çok güzel birşey daha oldu.kızım geç kıs oldu...

elveda 2008 umarım bütün kötü günleride beraberinde götürürsün...
HOŞGELDİN 2009 DİLERİM HERKESE UĞURLU SAĞLIKLI MUTLU BİR SUNARSIN.HERKESİN GÖNLÜNDE NE VARSA YENİ YILLA BERABER GERÇEKLEŞSİN..

2008 yılbaşını tarifi anlatılmaz bir acı ve gözyaşı ile karşıladım 2008 yılı benim için çok hüzünlü çok zor geçti Allahım yaşadığım bu sıkıntıyı bir daha yaşatmasın ve beterindende korusun inşallah.Rabbim herkese içinde banada hayırlı bir yıl ömür nasip eder inşallah.Allahım gönlümden geçirdiklerimi biliyor inşallah bu yıl hayırlısıyla gerçek olur.inşallah sizlerinde sevgili kk arkadaşlarım...

2008 yılı benim için çok kötüydü.yaşamayı hayal bile edemediğim üzüntülerle geçti. hergünüm ağlamakla geçti ama geçti sonuçta.....artık üzülmem inşallah.hepimize 2009 yılı hakettiklerimizi yaşatsın arkadaşlar....

kotu bır yıldı..
dedemı kaybettım..senağlama
kırgınlıklarım kızgınlıklarım oldu..
ınsallah 2009 benım yılım olucak :Saruboceq:

çoook güsel ve heyecanlıydı. dört yıla yakın birlikte olduğum bitanecik aşkımla evlendik, hayalini kurduğum evime kavuştum... daha ne olsun?
2009 hepimiz için güzel bir yıl olur inş....

benim için vasat bi yıldı, yine de şükür tabi de istediklerimi yapamadım.
2009 da 2 büyük beklentim var, inşaallah olur.

2008 başlarında süpriz bir gebelik yaşadım ama çok sürmedi 2.5 sonra gitti benden çok acı çektim güzel gezmeli bir yaz geçirdim yaz sonu birileriyle fene aram açldı hala devam ediyor sinir oluyorum iyi oluyor bir daha barışmamak dileğim 2009 için..ve yeni bebeğimi diliyorum 2009..

2008 benim için vasat geçti.. 2 senelik ilişkim bitti( gerçi bu iyi oldu) istediğim birçok şey malesef olmadı.. ama çok şukur benım aılemın saglıgı yerındeydı en onemlısıde bu.. 2009 dan bekledıgım bırcok sey var sanırımm a.sönce sağlam bir aşk(sonunu evlilik) ve iyi bir iş hımm bide teyzee olmakhihoyyyt işallah hepimizin gönlünden gecen dilekleri istekleri gerçekleşir kızlarrr...:nazar:

bi an önce bitsin de o benden ben de ondan kurtulayım hayırlısıyla.ne bitmez seneymiş bu 2008

yorucuydu ama sağlık sorunlar ıyaşasamda bütün ailemle beraber cidi problemler olmadan geçtiği için şükür ediyorum...İNşALLAH bu yıl herkes için çok daha hayırlı, huzurlu şeyler getirir...

X